Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Lier na powerizer :) Trzeci tydzień.
Autor Wiadomo
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 24
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2007-08-06, 18:18   Lier na powerizer :) Trzeci tydzień.

Witam, mam za sobą ten pierwszy raz i powiem tak więcej plusów niż minusów frajda nie do opisania mimo że jak w pierwszy dzień nauczyłem się tylko biegać (nie za szybko), podskakiwać dwu nóż na około 40-50 centymetrów, to i tak uważam że wiele przedemną :D potrzebuję jeszcze na nadgarstki ochraniacze bo bez nich to ani rusz po 4 upadkach (nie za ostrych) najgorzej ucierpialy ręce :D . Takie sakaknie jest strasznie męczące, a po kilku razach przeważnie coś spieprze i musze amortyzować przez co nie mogę wyżej : (. Byłem 2 razy w 1 dzien rano na około godzinę i popułudniu na 3:30h :) zmęczony jestem masakrycznie :P P chyba troszkę przesadziłem.
Co do minusów to:
- upadki :D :D
- sprzęt zaczął skrzypieć ;/ myślalem że walne jak usłyszałem

pozdro all :D jakieś pytania to walić :)
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
Ostatnio zmieniony przez Lier 2007-08-27, 11:31, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2007-08-06, 18:48   

doraźnie na skrzypienie WD40 powinno pomoc tez mam ten problem i bede szukal sposobow na rozwiazanie ( wd 40 nie starcza na dlugo bo paruje dosc szybko)
 
 
     
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 24
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2007-08-07, 20:23   

Witam witam, dzisiaj mam za sobą drugi dzień nie było tak długo jak wczoraj z powodu zmęczenia po wcześniejszym dniu hehe :) nie nauczyłem się zbyt wiele, postanowiłem zrobić dzień przerwy. Mamuśka zrobiła mi trochę fotek :D pokażę jak wyglądam na powerizer oraz jak się poruszam :D (z 7 piętra 2 fotki robione) pozdro :) z czasem będe pisał coraz więcej. Coś w rodzaju pamiętnika hehe :)








pozdrawiam :D następne fotki będe z moimi wyczynami nie zraźcie się teraz hehe:D

jak widać brakuje kasku i na nadgarstki
kask mam ale narazie nie używam
nadgarstki musze kupić ;/
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
 
 
     
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 24
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2007-08-13, 09:52   

Witam, w ciągu tygodnia na powerizerze byłem 5 razy po godzince, półtora. Na początku strasznie mnie to wkurzało, że się za bardzo wybić nie potrafiłem. Ale 2 ostatnie dni dały mi bardzo dużo satysfakacji nauczyłem się skakać i to nawet wysoko na około 1 metr - z tym że jeszcze muszę poćwiczyć równowagę bo po 2-5 skokach coś zrąbie i nie mogę kontynuować skoków, bieganie mam dosyć opanowane ale tak średnio. Po tym tygodniu mogę powiedzieć , że nauka na powerzierze jest jak nauka na łyżwach - na początku jest trudno, odechciewa się nawet widząc że niezbyt nam to wychodzi, jednak po kilku razach już jest coraz lepiej i chcemy to robić częściej*

* - z tym że powerizer jest bardziej ekscytujący od łyżew :D

Więc jeśli by ktoś wątpił po swoim pierwszym, drugiem razie. Nie łamcie się :D ćwiczcie a postępy sami zauważycie POZDRO :D

PS. w najbliższym czasie zapodam jakąś fotkę jak wysoko potrafie wyskoczyć. ;)
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2007-08-13, 22:58   

Lier - gratuluję założenia pierwszego na naszym forum pamiętnika! Genialny pomysł!

Na skrzypienie jest jedna rada: smarowanie ruchomych części np. smarem samochodowym w spreju i z dozownikiem.

Jest dobre ćwiczenie na utrzymywanie równowagi podczas skakania tj. kontrolowane skakanie np. skacz przez jakąś linię raz z jednej raz z drugiej jej strony, za każdym razem starając się lądować/odbijać w tym samym miejscu. Pewne modyfikacje tego ćwiczenia są wskazane :)

Jestem ciekaw, ile osób jeszcze twierdzi, że Powerizer jest bardziej ekscytujący od łyżew ;)

Dziękujemy twojej mamie za dobre foty.

Lier - które partie mięśni czułeś najbardziej po pierwszych treningach?
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 24
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2007-08-14, 02:34   

No więc tak o dziwo po 1 dniu skrzypienie totalnie znikło :D nie wiem jakim cudem ale tego już nie ma, nic nie robiłem z tym.

Najbardziej czułem kolana/brzuch ;) a tak to lajcik jestem dosyć wysportowany więc nie było problemu z zakwasami.

A z tymi ćwiczeniami to napewno popróbuje, pozdro :D
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2007-08-14, 14:13   

Lier - mimo wszystko koniecznie nasmaruj Powerizer.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 24
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2007-08-27, 11:37   

Ojj nawet nie wiem kiedy minęły te 3 tygodnie z powerizer, chodzę dosyć nieregularnie co prawda ale najdłuższa przerwa trwała 3 dni bez skakania. Najgorsze już minęło - wredna nauka na twardszych sprężynach :P Teraz tylko czuję radość ze skakania i nie mam problemu z uginaniem sprężyny ;) co prawda jeszcze muszę poćwiczyć skakanie w miejsce które ja chcę bo z tym mam jeszcze troszkę problem, ale praktyka czyni mistrza więc do roboty :D Fotki w najbliższym czasie zapodam już na pewno będą całkiem wporzo :P . Na koniec dodam - nie zniechęcać się na początku tylko ćwiczyć a efekty będą :D pozdro.

PS. Miałem całkiem piękną glebę przedwczoraj, a mianowicie rozpędziłem się na maxa wyskoczyłem i chciałem się wybić z dwóch nóg (przywaliłem w ziemie mocno:D) i nagle nie wiem jakim cudem jedna noga poleciała do tyłu <lol2> kumple gadali że leciałem jak na supermana.. tylko lądowanie nie miało prawa wyjść.. :D dupka boli tylko - bo ochraniacze są więc nie odczułem tego za bardzo :D pozdro.
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2007-08-27, 13:01   

Lier - na Powerizer się skacze, nie lata ;)
A na 4litery polecam BadAss.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 24
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2007-08-29, 10:07   

Witam, przedwczoraj niestety przy mocniejszym skoku między nóżką a kopytkiem złamała się pewna część, zgłosiłem to do reklamacji i nie ma co Lukassus naprawdę szybko odpowiedział z samymi konkretami, a mianowicie po okazaniu zdjęć i dowodu zakupu zapytał na jaki adres ma wysłać nowe części to mi się podoba i wielkie +++ za to - nie żałuję że tutaj właśnie kupiłem powerizer ;) . Jeśli ktoś by się wahał to polecam właśnie tutaj :D

a oto jedna fotka co się dokładnie stało:


pozdrawiam.

PS. co to ochraniaczy na 4 litery to dziwnie bym się z tym czuł - więc to raczej odpada hehe:D
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2007-08-30, 12:42   

Hej Lier. Co tak dziwnie wygląda twoje kopytko na tej fotce?? Czyżbyś już dorabiał sobie nowa gumę? Kawałek taśmociągu przykręcony krótkimi blachowkrętami na kluczyk 8-emkę?
Dobrze widzę? Gratuluję pomysłu. :brawo:
Ja z Matkopem wczoraj rozmyślaliśmy, co my zrobimy, gdy skończą się kopytka. Może by dać je do jakiejś spółdzielni inwalidów, coby odlali na nich takie gumowe formy jak oryginalne, nawet z twardszej odrobinę gumy, aby wytrzymały na dłużej, lecz mogłyby być troszkę wtedy śliższe. kwestia do obliczeń.
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2007-09-02, 10:14   

Sorki- moja wpadka z tym taśmociągiem. Wczoraj poznałem Gustawa na Bieżanowie i okazuje się że to oryginalne kopytko powerizer. Obserwując budowę twojej gumy kopytka, wydaje misię, że tak jakby ono bardziej sztywno, twardo uderza o podłoże, przez te wkręty, które tam w gumie są bliżej podłoża, bardziej to na nich odbywa się odbicie. Nasze, starsze powerki mają oblane te blachy grubszą warstwą gumy, bez żadnych wkrętów. Myślę, że dlatego to pękło.
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomg: 1 raz
Wiek: 34
Doczy: 17 Cze 2007
Posty: 24
Skd: Jastrzębie Zdrój
Wysany: 2007-09-17, 19:27   

Witam, to już z półtora miesiąca więc trzeba coś napisać. Powoli zaczynam przeskakiwać różne rzeczy, przeszkody i z dnia na dzień są coraz wyższe, równowaga opanowana bardzo dobrze chodź nie do perfekcji. Potrafię skakać i się nie męczyć (z tym że to nie są baaardzo wysokie skoki tylko zamiast biegu takie - tak jak bym był kangurem :D ) Przyyy bardzo wysokich skokach czasami się jeszcze boje ale ten lot jest niesamowity. Dzisiaj postanowiłem pobiec z górki (chodnik) który ma gdzieś nachylenie z 30 stopni na maxa. Prędkość była tak niesamowita że kumpel który starał się sprintem biec za mną nie miał szans, doganiałem nawet rowery :D jednak tak się bałem że masakra jak już rozwinęłem max prędkość i waliłem jak najdłuższe kroki mogłem bo to było tak szybko że ŁOOOOO ledwo co wyrobiłem przed ulicą potem. W skrócie nic mi nie dawało tyle radości (no może oprócz płci przeciwnej :D ) co POWERIZER :D łaa pozdrawiam wszystkich. Szkoda że w okolicy nie ma nikogo kto posiada taki sprzęt jak ja :( bo tak smutno czasem hehe :)
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2007-09-17, 19:42   

Powerizer - dla ludzi NIE stąpających twardo po Ziemi!
Powerizer - dla ludzi NIE bujających w obłokach!
Powerizer - dla ludzi TAK przebojowych! :D
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2007-09-17, 20:38   

Lier , Walec stworzył dla nas poprzeczke do przeskakiwania ( wkrótce mam nadzieje będzie uwieczniona na fotach)

konstrukcja dość prosta maszty z 2 masztów malarskich ( rozkładane od 110 do 200 cm )
na dole stojak z rurek wodnych i poprzeczka tez z rurek wodnych ( ach te markety budowlane)
można bardzo prosto i płynnie regulować wysokość niestety tylko w zakresie 120 - 200 cm )

Teraz mogę Wam po krótce opowiedzieć jak wyglądały nasze pierwsze treningi

Pierwsze próby.......

Rozłożyliśmy sprzęt i probowaliśmy skakać bez powerizera ( już wtedy wydawało mi sie ze coś wysoko ta poprzeczka (120cm) )

No nic trzeba załozyć powerizera i jazda :)

Poprzeczka rozstawiona i pierwszy dylemat..... hmm nabrać takiej wysokości to może i nie problem ale jak to przeskoczyć przecież trzeba mieć pęd do przodu.

Walec zaczyna skakać ( nabierając rozpędu skokami coraz mocniejszymi) wybija sie przed poprzeczka i........

gleba.... ( za wszelka cenę chciał przejść ponad tyczka stracił kompletnie równowagę w locie i gleba taka ze rozłożył sie na płasko...)

Stwierdziłem ,że ja nie będę próbował ( miałem ochotę ale po efektownym face plancie Walca doszedłem do wniosku że może później.)

Nic to trzeba obniżyć poprzeczkę..... rozwiązanie 2 patyki + taśma izolacyjna

Ok nic teraz na pewno sie uda ( jakieś 80 cm ( tam już skali nie było bo Walec nie przewidział ze poniżej 120 zejdziemy:p)

Moja kolej rozpęd kompletnie nie trafiony wyskok styl rozpaczy zachwianie równowagi ale ja cały i poprzeczka nie ruszona...

No to co drugi skok.......

...... gleba :/ ( znowu brak techniki skok na sile zachwianie w locie krzywe lądowanie i d*** bolała)

Parę prób Walca ale tez bez skutecznych..... ogólne załamanie...

Jak to możliwe ze skacząc swobodnie uzyskujemy kolo 120 - 140 a nie możemy przeskoczyć poprzeczki 80 cm ! uwierzcie mi to wcale nie jest takie proste.......

Dość długo ćwiczylismy bez większych rezultatów dopiero pod sam koniec treningu udało sie opracować sposób mniej więcej na przeskoczenie ( raz na 5 sie udawało ) ja zrezygnowałem na dziś ale Walec chwilkę poskakał jeszcze i wszedł w rytm ze skok po skoku " wchodził" ale wkrótce tez sił brakło.


TRENING 2

poprzeczki rozłożone Walec zakłada powerka i zonk :/ ból pleców czy czegoś tam :P

no to dotrzymywał mi tylko towarzystwa i podnosił poprzeczne ( wielkie dzięki ! )

no i rozpacz na początek :/ znowu poprzeczka nie do pokonania... minęła dobra godzina zanim zacząłem regularnie ja przeskakiwać ( dopracowałem technikę, )
No i sie zaczęło

podnieśliśmy do około 100 cm o dziwo bez problemów szlo... no to co może 120 ( rzucone żartem ) czemu nie.....

120 o dziwo pekło bez większych problemów no to dalej

130 bodajze w pierwszej probie ( oj duzo juz sily trzeba zeby wskoczyc na 130 cm ) jeszcze jedna udana proba i podnosimy

140 wielka sportowa zlosc we mnie kupe mobilizacje nostwo prob ale udalo sie 140 CM peklo

150 nie odpusczalem walczeylem okolo 30 minut ale ze zmeczenia( 3 dni odpoczywalem ledwo zywy) juz nie bylem wstanie skoczyc tyle ( ale jest osiagalne)

rezultat treningu:
- calkiem ladny wynik ( uwierzcie mi to nie jest malo )
-siniak na udzie od chraniacza na nadgarstki ( tak tak ........ zdolny jestem )
-siniak na udzie od gornego mocowania sprezyny ( skok na sile nogami uciekalem zeby przejsc tyczke)
- 3 dni umierania ze zmeczenia ( doprawilem sie jeszcze wfami)


Trening 3 ( Walec w pelni sil )
miejsce : Park Jordana ( spory blad)

nie moglismy za nic znalesc dobrej miejscowki"
bo to alejke tarasujemy
bo to komus przeszkadza
bo asfalt krrzywy
bo zupa za slona

wkoncu rozstawieni zaczynamy skakac ( wszystko fajnie tylko ze to glowna alejka przepustyowosc 300000 osob na godzine :/ )
efekt:
- 2983 pytania jak to sie nazywa
- 3048 kibicow przy kazdym skoku
- 1203 expertow co bylo nie tak
- 1 pan ktory omalo nie dostal zawalu jak zobaczyl sprzet
- 1 osoba ktora postanowila sprobowac

Ogólnie byloby super bo pogoda boska
ale uwierzcie mi skakac w takich warunkach bylo ciezko gdy po skoku bylo albo buuuuu albo <klask>

Co do naszych wyników
Walec ( po wielu probach ) 120 cm
Ja ( po nie wielu mniej ) 130 cm

POZDRO !
moze w najbliszym czasie dorzucimy fotki sprzetu i osiagniec
SPECJALNE POZDRO DLA WALCA !

Ps sorka za literowki poprawione do polowy tekstu nie mam czasu dalej porprawiac
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2007-09-17, 20:54   

No- ale sie opisałeś :hyhy:
Za co to pozdro? Dzięki serdeczne ;)
Fajnie, że opisałeś nasze próby z poprzeczką, nie mam już dziś siły, mnóstwo pracy miałem. Zaraz do spania. Trzeba aparat zamotać i fotki porobić.
Jakieś zakwasy masz? Ja nic. Pokicamy jutro?
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomoga: 3 razy
Wiek: 38
Doczya: 11 Maj 2007
Posty: 348
Skd: Kraków
Wysany: 2007-09-18, 10:23   

He, al koleżanka z pracy mi osttanio powiedziała, że widziała takich wariatów co skakali na powerkach "przez jakieś konstrukcje".
Pomyślałam o Was, bo kto inny by w Kraku skakał, ale teraz widzę, że się jej nie przywidziało. ;)

Co powiecie na tę niedzielę??
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2007-09-18, 11:23   

Cześc Grace ;) Jak miło Cię przeczytać :) Tak -to Matkop i Ja kicaliśmy w niedzielę w Parku Jordana, byliście tam wcześniej? Bi My byliśmy po południu, nie było nikogo z was.
Matkop opisał wyżej poprzeczkę, którą zrobiłem, z regulacją wysokości do przeskoku.
W jednej chwili masa ludzi, gdy tylko się pokazaliśmy- tak naprawdę, to nie ma tam takiej asfaltowej nprzestrzeni do skakania z poprzeczką.
U sytuowaliśmy się tuż obok pomnika Jordana od strony widoku na Błonia.
Ciężko sie skakało, dzieci biegające pod nogami, nieustannie chodzący, jeżdżący ludzie.
A w niedzielę- nie wiem, czy będę w Krakowie, rodzinka z Tarnobrzega domaga się odwiedzin, które przekładam już x-miesięcy, gdzie x- daży do plus nieskończoności.
Jesteśmy w kontakcie, mam nadzieje, że poskaczemy, ale nie wiem czy w Jordana.
Pozdrowionka serdeczne :oczami:
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2007-09-19, 20:03   

Słuchajcie- REWELACJA !!!!!!
Dzisiaj, jak zawsze po uprzednim uzgodnieniu godziny spotkania, zaczęliśmy z Matkopem sobie Kicać. Ja sobie jeszcze regulowałem wysokość obejm kolan, rozskakiwałem się ćwicząc w wyskoku rozkładanie nóg na wzór szpagatu, jednocześnie ręce kierując między uda, Matkop sobie skacze przez poprzeczkę, 120, no to 130, a może 140 (poprzedni rekord), teraz, ciągnąc dobrą passę 150 cm od ziemi. Mówię- nie skacz na siłę, bo mopżesz zaliczyć niekontrolowany upadek, ja tu się patrzę, a ten przeskoczył 150!!!!! Z delikatnym trudem, ale spoko. nO W TAKICH MOMENTACH TO BY SIĘ PUBLIKA PRZYDAŁA!!
BRAWO MATKOP :brawo:
Czy ktoś przeskoczył wyższą przeszkodę??
A jutro..... z resztą wszystko Wam opiszemy :P
Podpowiem tylko, że w sobotę jest światowy dzień bez samochodu, wtedy to szczególną uwagę zwracają na siebie niekonwencjonalne środki lokomocji.
Pozdrowionka z Kraka ;)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2007-09-19, 20:15   

:) Dzieki

później podniosłem poprzeczkę do 160 cm.....
i dość efektowna gleba :)
Uwierzcie mi gdyby nie ochraniacze to pól ręki zdarte.... nie ma co oszczedzać
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania