Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2011-07-01, 21:12
Kontuzje, upadki
Autor Wiadomo¶æ
Pawel 

Do³±czy³: 20 Sie 2007
Posty: 2
Wys³any: 2007-08-21, 00:18   Kontuzje, upadki

Witam
Chcialbym zakupic powerizer,ale przed tym chcialbym sie dowiedziec, czy skaczac na powerizer moza nabawic sie jakis kontuzij. Glownie mam na mysli to, jak niebezpieczny jest potencjalny upadek?

pozdrawiam Paweł
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-08-21, 00:34   

Pawel witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Tym postem dałeś pole do popisu dla tych, którzy zaliczyli jakieś upadki. Ich doświadczenie na pewno będzie bezcenne dla pozostałych :)

Od siebie mogę napisać, że Powerizer to bardzo bezpieczny sport. Podobnie jak w przypadku każdego innego sportu, zawsze należy postępować tak jak trzeba, na spokojnie. Znając możliwości, jakie daje Powerizer i własne umiejętności i nie robiąc nic ponadto co można, ryzyko ewentualnego upadku można maksymalnie zminimalizować.

Kontuzje? W moim przypadku zero, nie licząc obolałych z wysiłku mięśni ;)

Rady - zawsze zakładaj wszystkie niezbędne ochraniacze, wliczając najważniejszy na nadgarstki. Nigdy nie rób niczego ponad swoje siły.

Odpowiedź na oba postawione przez ciebie pytania brzmi: tak.
Rozwijając ją w odniesieniu do drugiego pytania: zajrzyj do sekcji video i zobacz, jak zdarza się niektórym upadać. Wbrew częstemu mylnemu wrażeniu, Powerizer to bardzo prosty, łatwy i przyjemny w opanowaniu oraz bezpieczny sport.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-08-21, 01:29   

Warto się rozgrzać przed wejściem na powerizera rozciagnąć się i nie zaczynać od razu na maxa. Chwilka rozgrzewki po wejściu na powerka i wszystko powinno być ok. Jeśli chodzi o upadki hmm... ochraniacze na nadgarstki absolutna podstawa ( ja mam takie że unieruchamiają go również). Jeśli będziesz miał komplet ochraniaczy to wszystko powinno być ok. Ja miałem 3 upadki wszystkie bez najmniejszych konsekwencji. Patrząc na mojego szwagra hmm... zaliczył tych gleb dość sporo i też nic ( raz łokcia obtarł bo nie chciało mu się zakładać ochraniaczy na łokcie i go pokarało)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-08-21, 01:36   

matkop - a ktoś/coś za niego skakał/-o? ;)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Whooan 

Wiek: 44
Do³±czy³: 07 Lip 2007
Posty: 17
Wys³any: 2007-08-21, 20:30   

Szczerze mówiąc, upadłem tylko raz i to za pierwszym razem jak wstałem sam opierając się o ścianę. Potem to wchodzi już do Twoich naturalnych ruchów, jak chodzenie. Skoro więdz umiesz chodzić i podskakiwać na swoich własnych nogach, na tym bedziesz się czuł podobnie stabilnie.
Szybciej o kontuzje , kiedy się nie rozgrzejesz, niż podczas upadku. Prawie wszystkie mięśnie uczestniczą w zabawie.
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-08-22, 17:35   

Witamy Cię Pawel na naszym forum :) Ja będę bardziej ostry od kolegów :]
Tak jak napisali wcześniej- ochraniacze to podstawa. Jednak to nie wszystko. Ochraniacze ochronią siłę upadku lub otarcia do pewnego stopnia- bardziej w pewnych konkretnych kierunkach. Chodzi mi o to, żeby nauczyć się upadać, jeżeli podczas skoku lub ewolucji nie damy rady spaść na nogi, trzeba się umiejętnie wymanewrować aby upaść na ochraniacze nadgarstkowe i kolan. Używać ich do tego, od tego one są. Bo lecąc jak kłoda w stronę , w którą mnie wychyliło jest najgorszą opcją. Ochraniacze spełnią swoją rolę, ochronią skórę, i górne partie tkanek przed otarciem lub stłuczeniem, jednak taki pęd masy twojego ciała uderzając z impoetem o podłoże może na twoje stawy lub kości wywołać takie przeciążenie, że mogą tego nie wytrzymać i się złamać lub zwichnąć. W mojej niedługiej karierze zaliczyłem tylko 2 upadki, zupełnie bezbolesne, właśnie dzięki ochraniaczom i głowie na karku. Zresztą, skacząc na powerizerze, upadanie jest ostatnią rzeczą, o jakiej myślisz. Totalnie skupiasz się na utrzymywaniu równowagi, reakcjach swojego ciała, i coraz wyższych podskokach, wszystko to oczywiście w wolnych chwilach pomiędzy udzielaniem wywiadów praktycznie każdemu z mijanych przechodniów ;) Mam nadzieję, że cię nie przeraziłem, a wręcz zachęciłem do zakupu tego niesamowitego urządzenia, jakim jest powerizer :P Pozdro z Kraka :oczami:
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Pawel 

Do³±czy³: 20 Sie 2007
Posty: 2
Wys³any: 2007-08-22, 20:16   

walec napisa³/a:
Mam nadzieję, że cię nie przeraziłem, a wręcz zachęciłem do zakupu tego niesamowitego urządzenia, jakim jest powerizer :P

Cos Ty ;)
Z dnia na dzien gdy o tym czytam i go ogladam na fotkach coraz bardziej mam na niego ochote :hyhy:
Prawdopodobnie kupie go dopiero na wiosne, wiec jak juz zaloze go na nogi... :rotfl:

pozdrawiam
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania