Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Bolesny upadek - dodatkowe ochraniacze? Pięć szwów.
Autor Wiadomo¶æ
ramzes 
PoczÄ…tkujÄ…cy!

Powerizer: 50/70
skacze od:: 15 marca 2011r.
Do³±czy³: 16 Mar 2011
Posty: 13
  Wys³any: 2011-04-06, 23:10   Bolesny upadek - dodatkowe ochraniacze? Pięć szwów.

Witajcie, po dzisiejszym upadku na brodę pomyślałem o dodatkowych ochraniaczach, czy polecacie coś na kręgosłup z tyłu? Widziałem niektóre na rower chroniące całe plecy, czy nadają się one na powerki czy są zbyt sztywne?

Dochodzę do wniosku (na szczęście nie za późno), że na ochraniaczach nie ma co oszczędzać! Poweriser to na prawdę niebezpieczny sport, nie polecam go nikomu, ale sam również nie przestanę skakać :oczami:



A co do wypadku, ucząc się skakać akurat tak niefortunnie upadłem na prawe kolano - ochraniacz, lewy nadgarstek - ochraniacz i brodę - pięć szwów :zdegustowany: a no i szrama będzie... Dodając do tego taki asfalt - jakby na nim żwirek.


jeśli chodzi o dodatkowe zabezpieczenia oprócz kolan, łokci, nadgarstków i kasku to co możecie zasugerować?
 
     
luciek 
Hulaj Skoki

Powerizer: PR5070
skacze od:: 2011 7 maj
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 25
Do³±czy³: 25 Mar 2011
Posty: 49
Sk±d: Legionowo , wawa
Wys³any: 2011-04-07, 07:08   

Co do ochraniaczy to nie wiem ale wspolczuje ci;(
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-04-07, 09:10   

ramzes - chyba za szybko wziąłeś się za skakanie. Złe korzystanie z Poweriser może być niebezpieczne. Należy bezwzględnie uczyć się stopniowo, zaczynać od najprostszych elementów i dopiero jak się opanuje jeden, przechodzić do nauki kolejnego i tak krok po kroku aż do opanowania podstaw tip top.

Jak już potrafi się chodzić, biegać i skakać na dwóch nogach trzeba poświęcić sporo czasu na naukę poprawnego skakania i lądowania, zachowania w powietrzu, balansu ciała etc.

Zawsze zakładaj ochraniacze! wszystkie niezbędne.
Starannie dobieraj miejsce do treningów: to bardzo istotne.
Może zanim zaczniesz robić poważniejsze rzeczy na Poweriser, warto abyś poćwiczył samo skakanie na trampolinie - zasada skakania jest taka sama.

ramzes napisa³/a:
chroniące całe plecy, czy nadają się one na powerki

Tzw. żółwik - można w takim ochraniaczu skakać.

ramzes napisa³/a:
Poweriser to na prawdę niebezpieczny sport, nie polecam go nikomu, ale sam również nie przestanę skakać

Oj, bardzo kontrowersyjne stwierdzenie.
Poweriser jest absolutnie bezpieczny, tak samo jak rower, rolki czy jazda samochodem, a już na pewno jest bezpieczniejszy od jazdy na skuterze czy motocyklu.

ramzes napisa³/a:
A co do wypadku, ucząc się skakać akurat tak niefortunnie upadłem na prawe kolano - ochraniacz, lewy nadgarstek - ochraniacz i brodę - pięć szwów a no i szrama będzie... Dodając do tego taki asfalt - jakby na nim żwirek.

Może w twoim przypadku fullface jest konieczny?
Dobieraj starannie miejsce to treningów!
Jaka była przyczyna upadku?

ramzes napisa³/a:
jeśli chodzi o dodatkowe zabezpieczenia oprócz kolan, łokci, nadgarstków i kasku to co możecie zasugerować?

Jeśli w twoim odczuciu potrzebujesz dodatkowe ochraniacze, to je zakładaj.

Zdrówka i bezpiecznych treningów!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Do³±czy³: 04 Cze 2009
Posty: 73
Sk±d: Siedlce
Wys³any: 2011-04-10, 00:31   

Potwierdzam, ja trenuje bezpiecznie i nie świruje i po roku zero gleb ;] Może salt nie umiem robić ale za to jestem cały. Współczuje ci kolego. bo wiem jak zajebiście może taki upadek boleć. Potwierdzam lepiej się jak najwcześniej zabezpieczyć ( bez skojarzeń proszę ) Pozdrawiam
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania