Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Poweriser vs Skyrunner
Autor Wiadomo
fikol87 

Powerizer: skyrunner
skacze od:: Luty 2011
Doczy: 03 Kwi 2011
Posty: 9
Skd: Szczecin
Wysany: 2011-04-11, 12:18   Poweriser vs Skyrunner

Siemka
Od ponad dwóch miesięcy skaczę sobie amatorsko na Skyrunnerach.
Wczoraj przyjechał znajomy, który użytkuje oryginalne Powerizery. Nie mogłem stracić takiej okazji - przymierzyłem oryginalne szczudła i już na pierwszy rzut oka widać że mocowania są o wiele bardziej lepsze oraz jakość wykonania. Chodzenie i bieganie również jest nieco przyjemniejsze. Moje skyrunnery trochę są twardsze i zaczynają skrzypieć :) Powerki wydają się być nieco bardziej miękkie - lepsza amortyzacja. Co do skoków to również Powerizery widocznie zwiększają wyskok(nie wiem ale to chyba lepsze pióro-resor) przez co można skakać wyżej.
Na korzyść Powerizerów:
-o niebo lepsze zapięcia
-lepsza amortyzacja, wyższy wyskok
-brak skrzypienia przy bieganiu co zdarza się przy Skyrunnerach
Na korzyść Skyrunnerów:
-są tańsze i lepsze do nauki

Gdybym miał fundusze chętnie bym zamienił Skyrunnery na Powerizery. Jak ktoś się waha to szczerze mogę polecić Powerki bo sam je testowałem na sobie i rzeczywiście jakość oryginalnych od podróbek jest olbrzymia.
Pozdrawiam Sky i Power- maniaków :)
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2011-04-11, 17:32, w caoci zmieniany 1 raz  
 
     
spidey 


Powerizer: PR7090
skacze od:: 05.2011
Wiek: 44
Doczy: 29 Mar 2011
Posty: 19
Skd: Warszawa
Wysany: 2011-04-11, 13:53   

A te twojego kolegi to Powerizery, a nie najnowsze Powerisery?
Zapewne na nowych powerkach różnica byłaby jeszcze bardziej widoczna.
Ale fajna opinia, oby więcej takich na forum, nie ważne jaki sprzęt, ważne by skakać. :)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-04-11, 15:28   

fikol87 - dzięki za cenne info.

Fajnie, gdybyś jeszcze napisał, na jakich konkretnie modelach skakałeś, bo podejrzewam, że kolega skacze na Poweriser Advance. Powerizer to stara nazwa chińskich skaczących szczudeł.

Do nauki na początek też lepsze są oryginalne powerki. Trzeba tylko dobrać odpowiedni model dla siebie.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
fikol87 

Powerizer: skyrunner
skacze od:: Luty 2011
Doczy: 03 Kwi 2011
Posty: 9
Skd: Szczecin
Wysany: 2011-04-11, 17:02   

Heja
Kolegi model na których skakałem to PR7090. Jak pisałem wyżej naprawdę spoko sprzęcik i kto wie czy na wakacje nie zamienię swoich skyrunnerów na Poweriserki :)
Pozdrawiam skaczących !
elo :)
 
     
Yan 

Powerizer: PR 5070
skacze od:: 04.06.2011
Wiek: 33
Doczy: 13 Wrz 2010
Posty: 24
Skd: Łódź
Wysany: 2011-06-06, 11:44   

Apropo skyrunnerów. Mój kolega kupił model 70-90 kg a waży 65, nie widać ogólnie różnicy, nawet lepiej, że kupił ten model bo sprężyny po trzech dniach uginają się jak cholera, na modelu 50-70 zapewne dobijałby do końca po pierwszym treningu, założyłem je, i powiem wam, że jedyny plus jaki jest to waga, są lekkie jak cholera, bez porównania do powerków. Oczywiście jestem jeszcze zielony i myślę, że z czasem waga poweriserów nie będzie mi przeszkadzała, aczkolwiek na samym początku ta lekkość w skyrunnerach zadziwia. nie wypowiadam się co do jakości tego sprzętu gdyż w porównaniu z powerami...wymięka ;D
 
 
     
Athis 

Doczy: 04 Cze 2011
Posty: 1
Wysany: 2011-06-06, 20:41   

Cena powerków też wymięka ;D
Jednak nie chce kupić byle czego bez gwarancji na parę miesięcy czy tygodni.

Co do lekkości; w niektórych bockach II generacji próbują zmniejszać wagę sprzętu

(taki mały offtopic) Zastanawiam się na wersją standard poweriser'ów 999 zł.
Czym się dokładnie różnią?

btw.

Czemu tu tak mało pisze się o innych markach jumperów? np. 7leagueboot
 
     
Haku 

Powerizer: Poweriser 70-90
skacze od:: 6 lipca 2010
Wiek: 31
Doczya: 14 Lut 2010
Posty: 112
Skd: Poznań
Wysany: 2011-06-06, 21:01   

Miałam skyrunnery i ich niska wada wynika chyba z np plastikowych tulejek które się niszczą bardzo szybko, mniejsza warstwa gumy, ogólnie są mniejsze (niższe mniejsza podstawka na stopy Metalowe pompki zastąpione plastikowymi ) i po zsumowaniu mamy lżejszy model. Kosztem wytrzymałości i sprawności.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-06-06, 21:37   

Athis - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Athis napisa/a:
w niektórych bockach II generacji próbują zmniejszać wagę sprzętu

O generacjach powerków poczytasz tutaj:
http://forum.powerizer.pl...p?p=10055#10055

Athis napisa/a:
Zastanawiam się na wersją standard poweriser'ów 999 zł.
Czym się dokładnie różnią?

Wszystko masz napisane i pokazane tutaj:
http://forum.powerizer.pl...p?p=11504#11504
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Arni1433 

Powerizer: skyrunner
skacze od:: dopiero zaczne jak mi przyjda do domu
Doczy: 15 Sie 2011
Posty: 1
Wysany: 2011-08-15, 09:54   

witam własnie zakupiłem skyrunner i wlasnie nie wiem czy to dobra decyzja choc na poczatek spróbuje na sky a potem moze jakis powerek sie zobaczy
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-08-16, 12:34   

Arni1433 - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Kupując przez internet masz 10 dni na zwrot zamówienia bez podania przyczyny. Takie jest prawo.

Skyrunner to słaby wybór, ale jeśli nie masz innych możliwości lepszy rydz niż nic. O skajranerach na forum można poczytać sporo.

Pamiętajcie, że za podobną kasę można kupić u nas używane Powerisery z gwarancją! Niewiele dokładając można kupić nowe Poweriser Standard z pełną gwarancją.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania