Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sekretne listy Sigismunda Dijkstry
Autor Wiadomo
Sigismund 
Miszczu Mechanik Dwóch Kółek

Powerizer: Poweriser Advance PR7090
Wiek: 31
Doczy: 10 Lip 2011
Posty: 12
Skd: Jarocin
Wysany: 2011-07-21, 18:59   Sekretne listy Sigismunda Dijkstry

Umiłowana Fil... Cholera! Ori, nowy arkusz!
-Ekhem ekhem, napisałem "Droga Filippo"
-Dobrze Ori, pisz dalej. Wczoraj wieczorem wybrałem się ze znajomymi do Warszawy do Portu Wisła by tam odebrać moje Powerki i jednocześnie trochę poćwiczyć. Na moje nieszczęście spotkała nas straszliwa ulewa, gdy już zmokłem do suchej nitki odnalazłem w dużym namiocie Łukasza. Po zamienieniu paru słów i wymianie grzeczności deszcz zechciał zelżeć i zamiast spływać z nieba niczym samogon z bimbrownicy jął kropić jak ksiądz kropidłem, toteż udaliśmy się do samochodu Łukasza w celu odnalezienia moich szczudełek. Wspólnie rozpakowaliśmy je znów pod namiotem, dokonaliśmy oględzin i transakcji. Ponieważ pogoda nie sprzyjała pokazowi Poweriser cała ekipa łącznie z Łukaszem postanowiła pomóc mi postawić pierwsze kroki. Na moje nieszczęście podłoga namiotu była zrobiona z czegoś w rodzaju gumoleum, w połączeniu z błotem i wodą naniesioną wskutek działania dziesiątek ludzkich stóp podłoże było ogromnie śliskie, toteż gdy ekipa Poweriser asekurowała mnie z każdej mozliwej strony wszystko było w miarę, jednak gdy po paru minutach zacząłem utrzymywać równowagę samodzielnie kopytka co krok rozjeżdżały się we wiadomym tylko im kierunkach. Szybko więc usiadłem i zdjąłem z siebie ten generator pozytywnych emocji i już wiedziałem, że otwieram przed sobą nowy rozdział życia. Urzeczony pięknem i niesamowitością Powerków spakowałem je z powrotem do pudełka i uprzejmie podziękowałem i pożegnałem się z ekipą Poweriser. Po wyjściu z namiotu wraz z dwójką znajomych i pudełkiem szczudełek pod pachą przebiegliśmy w deszcz około 400m i władowaliśmy się do samochodu w celu powrotu do Jarocina. Już w drodze mimo tych kilku poślizgów wiedziałem, że będzie lux. Gdy byłem już w domu postanowiłem poczekać z kolejną próbą poruszania się na Serkach aż moi rodzice pójdą spać, zdecydowałem się na ten krok, ponieważ moi rodzice nie są zbyt zadowoleni z mojego zakupu, powiedziałbym wręcz, że nie rozmawiają ze mną z tego powodu od wczoraj, ale to ich sprawa, pieniądze na Serki zarobiłem swoją pracą więc nie mają się co czepiać;) Tak czy inaczej, gdy słońce zaszło i mrok okrył umysły moich rodziców postanowiłem założyć Powerki. Usiadłem na balocie słomy i wygodnie założyłem szczudełka. Wstałem i zacząłem iść, może nie był to perfekcyjny chód, ale dzięki ekipie Poweriser i Łukaszowi wiedziałem już o co chodzi, po rundzie dookoła łąki przyszedł czas na podróż po mojej wiejskiej szosie. Trzy przejścia tam i z powrotem wzdłuż mojej wsi pozwoliły mi na względnie dobre nauczenie się chodu, a to wszystko przy praktycznie całkowitych ciemnościach (Księżyc coś tam majaczył zza chmur), posiadaniu jedynie ochraniaczy na nadgarstki wyszperanych gdzieś na strychu i w towarzystwie jedynie mojego psa Fafika. Dzięki jego błyskawicznej reakcji kilka wiejskich kundli zaniechało zapoznania się z moimi szczudłami (mam nadzieję, że przeżyły...). Gdy chodzenie przestało sprawiać mi problemy postanowiłem zacząć biec, niestety w tym miejscu nastąpiło moje drugie spotkanie z ziemią (pierwsze pod śliskim namiotem). Oczywiście Fafik dzielnie starał się mi pomóc i sukcesywnie wylizywał każdy milimetr kwadratowy mojej twarzy co de facto nie było pomocne. Wskutek braku jakiejkolwiek podpórki pod ręką musiałem wstać o własnych siłach, więc jedna nóżka, druga nóżka i stoję! Już za pierwszym podejściem! Zrezygnowałem więc z biegu i postanowiłem dalej iść. Podczas kolejnej wycieczki wzdłuż wsi zadzwoniłem do kolegi w celu zrelacjonowania postępów, po czym spojrzałem na zegarek. Widok ten wprawił mnie w zawroty głowy, zobaczyłem tam dokładnie trzecią w nocy, co przy wyjściu około 22 daje nam 5 godzin ciągłego chodzenia! A podniecenie i radość nie opadły nawet o kreseczkę! Cóż, Poweriser rzeczywiście okazał się generatorem frajdy i adrenaliny. Postanowiłem jednak udać się na spoczynek. Następnego dnia rano, czyli dziś, o dziwo nie odczułem zakwasów, co najprawdopodobniej zawdzięczam pracy na wsi. Po południu i wykonaniu wszelkich powierzonych mi prac znów wskoczyłem w Serki. Tym razem nauka biegu okazała się łatwiejsza i już po parunastu minutach zacząłem trochę biegać, chociaż tak naprawdę bardziej przypominało to wesoły skoczny krok Czerwonego Kapturka pędzącego do domku babci. Jednak po paru godzinach spędzonych na Serkach bieganie stało się już bardziej pewne, płynne, ładniejsze. To wszystko skłoniło mnie do próby skakania obunóż. Kiedy zacząłem wznosić się coraz wyżej i wyżej z przyczyn bliżej nieokreślonych znów wylądowałem na asfalcie, tym razem z delikatnymi rysami na wewnętrznej części dłoni, ochraniacze przejęły większość energii, więc nie musisz się o mnie martwić, Filippo. Wskutek zmęczenia i odczuwania na całym ciele hektolitrów potu postanowiłem po paru jeszcze krokach skorzystać z dobrodziejstw prysznica. W chwili obecnej siedzę w swoim biurze i piszę do Ciebie ten list, droga Fil, ponieważ chcę się z Tobą podzielić moimi wrażeniami i odczuciami i zapewnić, że chodź wiedźmin zwany Geraltem z Rivii dokumentnie pogruchotał mi stawy czuję się już znakomicie. Naturalnie na dzisiejszą noc również planuję wypad na szczudła, co, jak myślę, okaże się produktywne i niesamowite jak poprzednie wypady. Wkrótce znów do Ciebie napiszę, droga Fil, by poinformować Cię o moich kolejnych postępach w Powerbockingu. Kreślę się z szacunkiem etc. etc.

P.S. Nie mogę się doczekać, kiedy odblokujesz magiczne teleporty w Twoim zamku Montecalvo, powinniśmy się jak najszybciej spotkać w cztery oczy, mam nadzieję, że Twoja zmiana... "orientacji" nie wpłynie zbyt znacząco na finał naszych debat. Zapisałeś Ori?
-"...na finał naszych debat"
-Cholera, piszemy do samej Filippy Eilhart, czarodziejki z Montecalvo! Chyba nie zamierzasz wysłać jej tak niechlujnego listu!
-Ekhem ekhem, upraszam się o wybaczenie panie, zaraz go przepiszę...
-Mam nadzieję.
Dijkstra wstał i opuścił gabinet pozostawiając w środku sekretarza, Oriego, przepisującego list do sławnej Filippy Eilhart i nie zdającego sobie jeszcze sprawy z tego, że kres jego życia jest już bliski...
[/i]
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-07-21, 22:39   

Tak to jest, jak damy powerki osobie potrafiącej władać piórem i oczytanej w fantasy.

To powinien przeczytać każdy dzieciak w Polsce. Powinno być właśnie tak, że noce spędzamy aktywnie, a nie siedzimy i gramy w gry komputerowe!
Mamy chyba pierwszy udokumentowany przypadek uzależnienia od powerków ;)

Szacun Michał... ekhem... to jest Sigismund.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Daniello 
Amator Nowicjusz

Powerizer: PR90120
skacze od:: 18.09.2011
Wiek: 47
Doczy: 19 Lip 2011
Posty: 7
Skd: Kostrzyn nad Odrą
  Wysany: 2011-07-23, 18:00   

Bardzo fajna historyjka z życia wręcz wzięta i fantazyjnie opowiedziana,naprawdę-szacuneczek! :padam: Jeszcze co prawda nie mam Powerków, ale po załatwieniu wszystkich moich spraw z tym związanych i po jak najszybszym kupieniu ich to mam nadzieję że moje pierwsze wrażenia będą podobne a może jeszcze lepsiejsze,ważne aby skończyło się sukcesem w pierwszym ''raczkowaniu'' z Powerkami.
Sigismund, życzę Ci dalszych sukcesów i powodzenia! :brawo: :super:
Czekam na dalsze sekretne i niesamowite listy ...! ;)
Tak trzymac!! :ok:
 
     
Jacek Głuchowsk 
Fornax


Powerizer: Poweriser Advance PR7090
skacze od:: 23.07.2011r
Wiek: 51
Doczy: 24 Lip 2011
Posty: 39
Skd: Bielsko Biała
Wysany: 2011-08-11, 20:29   

Sie normalnie zakochał w powerkach :D To pewne ;) Pozdrawiam.
 
     
Cinek2395 
Ten wyżej kłamie !!!

Powerizer: PR5070
skacze od:: Marca 2011 roku
Wiek: 29
Doczy: 12 Lut 2011
Posty: 110
Skd: Elbląg/Aniołowo/Pasłęk
Wysany: 2011-08-13, 18:46   

Aż się chciało to czytać :p [

lukassus,- dobrze napisał że "To powinien przeczytać każdy dzieciak w Polsce ".
Zamiast prosić rodziców aby kupili mu nowy komputer bo na starym się zacinają nowsze gry to lepiej wydać na te powerki, ( na pewno wyjdzie taniej ) i frajda jest lepsza niż tam jakieś gry które się robią nudne po jakimś czasie, a gdy ma się powerki na nogach czuje się że świat może być twój - co najmniej ja miałem takie wrażenie gdy pierwszy raz założyłem powerki :p i stąpałem na nich w chłodne wieczory maja.
Historyjka mi się bardzo podobała.
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-08-13, 22:26   

W takim razie powtarzam: To powinien przeczytać każdy dzieciak w Polsce!

Poweriser jest inny niż rower (rewelacja) czy rolki. Na powerkach możesz robić rzeczy, o których wcześniej tylko marzyłeś/aś i wcale nie musisz być super/hiper/extra wysportowany, sprawny etc. To jest w tej zabawie genialne!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Daniello 
Amator Nowicjusz

Powerizer: PR90120
skacze od:: 18.09.2011
Wiek: 47
Doczy: 19 Lip 2011
Posty: 7
Skd: Kostrzyn nad Odrą
Wysany: 2011-08-15, 18:38   

Nie ma co, czuję że Oni mają 100% rację!Dlatego czuję się przekonany i zrobię to-KUPUJĘ POWERKI!!!!!!!!! :radocha: :super:
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2011-08-16, 12:10   

Daniello napisa/a:
-KUPUJĘ POWERKI!!!!!!!!! :radocha: :super:

Gratulacje! :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Sigismund 
Miszczu Mechanik Dwóch Kółek

Powerizer: Poweriser Advance PR7090
Wiek: 31
Doczy: 10 Lip 2011
Posty: 12
Skd: Jarocin
Wysany: 2011-08-18, 23:20   

Wielkie dzięki za pozytywny odbiór, pisząc tego posta mam świadomość, że jestem już dużo dalej niż kiedy pisałem powyższą historyjkę, jak tylko znajdę chwilę czasu (czyt. zdejmę z nóg szczudła) zaraz postaram się naklikać coś przyzwoitego;)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania