Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
kolejne wrazenia, 6-7 tygodni pozniej
Autor Wiadomo¶æ
jonek 
Jonek

Powerizer: M90
skacze od:: 2 sierpien 2007
Do³±czy³: 27 Lip 2007
Posty: 24
Sk±d: Wloclawek
Wys³any: 2007-09-24, 22:58   kolejne wrazenia, 6-7 tygodni pozniej

Witam w tym wÄ…tku,

Chcialbym sie podzielic z Wami swoimi spostrzezeniami po 6 a nawet 7 tygodniach posiadania powerizerow. Zaznaczam jednak, ze tak w tym czasie chodzilem w nich 10, moze 12 razy. (i pomijam problemy sprzetowe opisane w innych tematach)

Jak pisalem we wczesniejszych postach, na poczatku najwiekszym problemem byly dla mnie odciski i obtarcia spowodowane uchwytem pod kolanem i luzy na bokach uchwytu przy kolanie.

W sierpniu uzywalem powerizery max 8-9 razy, do czasu az sie ... przeziebilem :-) ehhh to lato. Potem wyjechalem z kraju, wiec mialem przerwe okolo 2 tygodnie.

Po powrocie jakby wszystko stalo sie latwiejsze, chodzenie nie sprawia mi zadnego problemu, moge "przedreptac" i kilka kilometrow, bez wiekszego zmeczenia, jakies drobne poslizgi, potkniecia (jak przy normalnym chodzeniu) szybko rownowaze, asekuruje, zaryzykowalbym powiedzeniem ze chodzenie stalo sie calkiem naturalne.
Skakanie i bieganie rowniez stalo latwiejsze, w dowolnym momencie przechodze z chodu do biegania tylko zatrzymywanie sie jeszcze jest klopotliwe. A niestety, nie umie wykonac czegos takiego zeby z biegu wykonac naskok na dwie stopy i tak skakac.
Ale samo skakanie na obu nogach rowniez nie jest problemem, klopot w tym zeby wyczuc jaki naskok reaguje odpowiednim wybiciem.

Tu jeszcze bardzo przydalo mi sie jakies spotkanie kims kto smiga na powerkach bardziej wyczynowo, zeby podpatrzec, albe zeby ta osoba popatrzyla na mnie i zasugerowala co zmienic, co dopracowac.

Przestalem tez obcierac powerizerami o siebie w czasie chodzenia i biegania, wczesniej bardziej na to zwracalem uwage a teraz jakos takie naturalne to sie stalo.

Juz nie musze miec ciasno zacisnietego paska pod kolanem, dodatkowo znalazlem fajne nakolanniki, kosztowaly okolo 45zl, w ktorych nie mam zadnych obtarc, sa miekkie, a obejma dobrze na nich sie opiera.

Moze mala przestroga dla poczatkujacych aby uwazac na jesienne liscie, trawe, piasek z kamykami na asfalcie. Nie zaliczylem jeszcze gleby, (moje bieganie jest raczej jeszcze asekuracyjne) ale w czasie chodzenia po lisciach czy trawie jest wrazenie jakby stopa sie slizgala.
Np. dzisiaj zdarzylo mi sie tez ze w czasie szybkiego biegu nie bylem w stanie wyhamowac przed wysypanym na asfalcie piaskiem z kamieniami, ktorego nie zauwazylem, ale jak juz nie moglem wyhamowac to staralem sie przebiec przez to rownym tempem, tak zeby nie zmieniac toru biegu. Mysle ze proba hamowania na tym moglaby sie skonczyc nieciekawie.

no i to tyle :-)

Za jakis czas postaram sie podzielic kolejnymi wrazeniami, o ile cos dalej poznam :-)
_________________
... bo ja skakać chcę! :-)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-09-24, 23:12   Re: kolejne wrazenia, 6-7 tygodni pozniej

jonek napisa³/a:


Tu jeszcze bardzo przydalo mi sie jakies spotkanie kims kto smiga na powerkach bardziej wyczynowo, zeby podpatrzec, albe zeby ta osoba popatrzyla na mnie i zasugerowala co zmienic, co dopracowac.

jeśli nie możesz kogoś znaleźć, wrzucaj tutaj swoje filmy, na pewno będziesz mógł liczyć na fachową poradę.

jonek napisa³/a:

Przestalem tez obcierac powerizerami o siebie w czasie chodzenia i biegania, wczesniej bardziej na to zwracalem uwage a teraz jakos takie naturalne to sie stalo.

Juz nie musze miec ciasno zacisnietego paska pod kolanem, dodatkowo znalazlem fajne nakolanniki, kosztowaly okolo 45zl, w ktorych nie mam zadnych obtarc, sa miekkie, a obejma dobrze na nich sie opiera.

kwestia doświadczenia; z czasem obywasz się ze sprzętem, wiesz co i jak funkcjonuje, nie zwracasz uwagi na detale, tylko czerpiesz tyle zabawy ze skakania, ile się da :)

jonek napisa³/a:



Moze mala przestroga dla poczatkujacych aby uwazac na jesienne liscie, trawe, piasek z kamykami na asfalcie. Nie zaliczylem jeszcze gleby, (moje bieganie jest raczej jeszcze asekuracyjne) ale w czasie chodzenia po lisciach czy trawie jest wrazenie jakby stopa sie slizgala.
Np. dzisiaj zdarzylo mi sie tez ze w czasie szybkiego biegu nie bylem w stanie wyhamowac przed wysypanym na asfalcie piaskiem z kamieniami, ktorego nie zauwazylem, ale jak juz nie moglem wyhamowac to staralem sie przebiec przez to rownym tempem, tak zeby nie zmieniac toru biegu. Mysle ze proba hamowania na tym moglaby sie skonczyc nieciekawie.

i to jest bardzo ważna kwestia; należy zawsze skakać w miejscach wolnych od zanieszyszczeń, twardych, równych i płaskich. Liście, patyki, kamyki czy piasek mogą spowodować upadek dlatego należy unikać takich miejsc.

Jeśli już zdarzy się "wpaść" np. w piasek, lepiej przez niego delikatnie (acz zdecydowanie) przebiec/przeskoczyć niż zatrzymać się nagle.
jonek napisa³/a:

Za jakis czas postaram sie podzielic kolejnymi wrazeniami, o ile cos dalej poznam :-)


o ile będziesz skakał/biegał/brykał to na pewno poznasz i doznasz kolejnych miłych wrażeń z Powerizer :) [/quote]
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania