Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
coÅ› taniego na poczÄ…tek
Autor Wiadomo¶æ
indu 

Do³±czy³: 04 Lip 2011
Posty: 2
Wys³any: 2011-07-04, 19:18   coÅ› taniego na poczÄ…tek

Witam wszystkich , zastanawiam się nad zakupem szczudełek :) , niestety na razie nie chcę wydawać pieniędzy na nowe , więc swoje poszukiwania zaczałem na allegro . Znalazłem coś takiego :
http://allegro.pl/***

ProszÄ™ o opinie
Ważę około 85kg to więcej niż jest przewidziane na te szczudła ale tak jak wcześniej pisałem , jeżeli spodoba mi się to kupie nowe
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2011-07-04, 22:24, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
tritus 
Szczudlarz

Powerizer: PR 90-120
skacze od:: Wrzesień gdzieś...2010
Wiek: 32
Do³±czy³: 18 Wrz 2010
Posty: 35
Sk±d: Police
Wys³any: 2011-07-04, 20:27   

o Boże, spójrz na gume na stópce w lewym powerstriderze.. ja bym nie
brał
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2011-07-04, 21:07   

indu - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Temat pierwotnie założony tutaj:
http://forum.powerizer.pl...php?p=8157#8157


Aukcja, na którą się powołujesz, to stary model z serii M. Zdjęcia są ogólne, nie widać szczegółów, nie wiesz czy ma luzy czy nie, nie widać zużycia gum. Trudno cokolwiek ocenić na ich podstawie, poza ogólnie dobrym wrażeniu wizualnym.

Jeśli chcesz coś takiego kupić, koniecznie zobacz wcześniej dowód zakupu (data zakupu, miejsce zakupu etc.) - to dużo mówi o sprzęcie.

Co najważniejsze: na aukcji nie ma informacji o modelu, a to bardzo duży minus. Takich przedziałów wagowych (60-80kg) nie był w serii M.

Genialnym i najtańszym rozwiązaniem na początek jest zakup Poweriser Standard za tylko 990zł. Info tutaj:
http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1593
Możliwość zakupu na raty. Ten model nie ma wielu udogodnień, ale to co najważniejsze (rama, sprężyna) są identyczne jak w modelu Advance i można oszczędzić aż 500zł.!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
indu 

Do³±czy³: 04 Lip 2011
Posty: 2
Wys³any: 2011-07-06, 16:19   

Dziękuję za odpowiedź , a czy przypadkiem nie bedziecie robić jakiś dni testowych w okolicach Olsztyna? Ewentualnie może ktoś jest z warmińsko-mazurskiego ze szczudłami?
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania