Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Moje wrażenia z Powerizer!!!!!
Autor Wiadomo¶æ
Rastaman 

Powerizer: Poweriser Advance PR7090
skacze od:: 2012.03.08
Wiek: 24
Do³±czy³: 30 Sie 2011
Posty: 9
Sk±d: Lidzbark WarmiÅ„ski
Wys³any: 2012-03-26, 20:27   Moje wrażenia z Powerizer!!!!!

Witam wszystkich, powerki mam gdzieś około 3 tygodnie, kupiłem nowe oryginalne szczudła PoweriserAdvencePR7090 :hyhy: pomimo tego że ważę tylko 54kg. ale o tym później. Od razu po zamówieniu szczudeł nie mogłem się doczekać aż dojdą, minęły 3 dni, kiedy po wróceniu do domu zobaczyłem że powerki doszły, od razu się na nie rzuciłem i zacząłem nakładać, zgodnie z instrukcją oczywiście, jak się okazało nic nie musiałem regulować gdyż wszystko pasowało jak ulał :szok: , po chwili stałem już na nogach i bardzo szybko nauczyłem się chodzić koło 2 minut i już poruszałem się swobodnie, zadzwoniłem po kolegę by przyszedł, bo szczudła doszły, a on nie zadając zbędnych pytań pojawił się po chwili. Pożałowałem że nie nałożyłem powerków na dworze bo musiałem schodzić na nich po schodach z 4 piętra, poszedłem do szkoły na boisko torfowe, po którym wspaniale się chodziło, nawet próbowałem trochę biegać ale nic mi z tego nie wychodziło, z czasem jednak nauczyłem się w miarę biegać, lecz udało mi się przy tym wywrócić kilka razy :wstyd: , co zniechęciło mnie trochę do biegania, i zacząłem się głównie uczyć skakać, sprężyny były bardzo sztywne na początku lecz już jest lepiej, pomimo że muszę wkładać w skakanie dużo siły(pewnie dlatego że wziąłem dla siebie za mocne sprężyny). Skacze już na wysokość pół metra, a bieganie już opanowałem całkiem nieźle bo umiem dorównać biegiem normalnym osobom lecz dalej nie umiem ich przegonić, mam tęż podobny problem ze skakaniem gdyż nie wiem co jeszcze mogę zrobić aby wyżej skakać :( . a poza tym dzisiaj wyszedł mi mój pierwszy trik, choć w sumie nie wiem czy można to było nazwać trikiem, a mianowicie dzisiaj jak akurat skakałem koło niskiej barierki(około pół metra) nagle odrzuciło mnie w niej stronę więc szybko wiedząc że nie wyhamuje odbiłem się jeszcze raz od ziemi i wziąłem powerki w bok i udało mi się nad nią przeskoczyć, potem powtarzałem tę czynność kilka razy i odszedłem uradowany, to właśnie to sprawiło że pomyślałem że podzielę się wrażeniami

PS. straszne bolą mnie kolana czasem aż nie mogę chodzić, myślę że to tylko zakwasy, ale mimo to chcę się upewnić i zapytać. Czy to normalne?


PPS. Mnóstwo osób mnie zaczepia na ulicy i widzę że zwracam uwagę wszystkich przechodniów gdyż mieszkam w Lidzbarku Warmińskim a jest to małe miasteczko. jak na razie spotkałem tylko jedną osobę która wiedziała jak owe szczudła się nazywają, i mogę wreszcie powiedzieć że: Wybiłem się z tłumu!!!!! :)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2012-03-26, 20:47   

Rastaman - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Rastaman napisa³/a:
nauczyłem się w miarę biegać, lecz udało mi się przy tym wywrócić kilka razy

Kolana wysoko, małe kroki - podstawy, masz je w instrukcji.

Rastaman napisa³/a:
do szkoły na boisko torfowe

Macie boisko z torfem ;)

Rastaman napisa³/a:
sprężyny były bardzo sztywne na początku lecz już jest lepiej, pomimo że muszę wkładać w skakanie dużo siły(pewnie dlatego że wziąłem dla siebie za mocne sprężyny).

Jak dla mnie to podstawowy błąd. Szkoda zdrowia na zbyt twarde sprężyny.

Rastaman napisa³/a:
bieganie już opanowałem całkiem nieźle bo umiem dorównać biegiem normalnym osobom lecz dalej nie umiem ich przegonić

Prędkość maksymalna, jaką możesz osiągnąć na powerkach, nie oznacza, że automatycznie zaczniesz biegać szybciej niż wszyscy dookoła. Cierpliwości.

Rastaman napisa³/a:
problem ze skakaniem gdyż nie wiem co jeszcze mogę zrobić aby wyżej skakać

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Masz bardzo twarde sprężyny, jak na twoją wagę - musisz mieć bardzo dobrą technikę, aby nauczyć się wysoko na nich skakać.

Rastaman napisa³/a:
a poza tym dzisiaj wyszedł mi mój pierwszy trik

Gratulacje!

Rastaman napisa³/a:
PS. straszne bolą mnie kolana czasem aż nie mogę chodzić, myślę że to tylko zakwasy, ale mimo to chcę się upewnić i zapytać. Czy to normalne?

Mięśnie brzucha, ramion itp. to normalne bóle po pierwszych treningach, jeśli bolą cię kolana tzn. że natychmiast musisz przestać trenować na powerkach, musisz odpocząć i bardzo możliwe, że musisz też skonsultować się z lekarzem. Tak jak już wspominałem, zbyt twarde sprężyny nie służą, a połączenie ich z brakiem umiejętności skakania, może nie wyjść na zdrowie. Odpocznij i skonsultuj się ze specjalistą.

Rastaman napisa³/a:
Wybiłem się z tłumu!!!!!

I to jest FUN! :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Matizus 
v-ce ekspert


Powerizer: PR90120
skacze od:: 2005
Pomóg³: 6 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 221
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2012-03-26, 21:04   

Z kolanami czem prędzej biegnij do ortopedy, przepisze Ci tabletki i potem będzie już gites! :)
Jestem pod wrażeniem Twojego przeskoczenia na spontanie jakiegoś tam płotka! Dla niektórych na początku krawężnik stanowi problem, hehe. :D
_________________
Idziesz kicać?
 
     
Rastaman 

Powerizer: Poweriser Advance PR7090
skacze od:: 2012.03.08
Wiek: 24
Do³±czy³: 30 Sie 2011
Posty: 9
Sk±d: Lidzbark WarmiÅ„ski
Wys³any: 2012-03-27, 19:07   

myślę że na razie powstrzymam się od wizyty u lekarza, kolana mnie już tak nie bolą jak na początku i tylko czasem, odpoczne od skakania kilka dni, a potem będę relacjonował dalsze postępy w skakaniu
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2012-03-27, 19:37   

Zdrówka Rastaman.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania