Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Dystans do pokonania na powerizerach
Autor Wiadomo¶æ
mercel 

Do³±czy³: 20 Lip 2013
Posty: 2
Wys³any: 2013-07-20, 20:53   Dystans do pokonania na powerizerach

Witam
Chciałbym kupić sobie używane powerizery PR7090 (oryginalne) na allegro, bo na nowe mnie nie stać ;-), zastanawiam się jednak, czy można będzie nimi pokonywać dystans ok. 3-5 km po drodze gruntowej, chodzi mi tu głównie o to czy bardziej zmęczył bym się idąc bez nich, czy z nimi na nogach (przy szybkim marszu ok 10 km/h)? Ważę 68 kg i jestem w średniej kondycji.
Moim kolejnym pytaniem jest to na co głównie zwracać uwagę podczas kupowania używanego sprzętu (twardość sprężyny itp.)?
 
     
Dizy 

Powerizer: Advence PR7090
skacze od:: 06.04.2012
Wiek: 25
Do³±czy³: 07 Kwi 2013
Posty: 5
Wys³any: 2013-07-22, 08:29   

myślę że dasz radę ale bardzo się zmęczysz.Najlepiej jest skakać / biegać na twardych nawierzchniach bo siła z jaką skaczesz wraca do ciebie i pozwala ci się wybić.Dużo zależy też od tego czy ta droga to jest jakiś piach czy była jakoś utwardzana. Na powerkach idziesz / biegniesz szybciej ale i się szybciej zmęczysz bo wiadomo że one swoje ważą.Co do kupna używanych powerków to zwróć uwagę na stan sprężyn.
 
     
mercel 

Do³±czy³: 20 Lip 2013
Posty: 2
Wys³any: 2013-07-22, 10:18   

Droga po której zamierzam biegać to mocno ubita polna (w niektórych odcinkach bardzo cienka warstwa piachu), jednak jest na niej trochę nierówności, czy będą one bardzo utrudniać bieg, czy biegnąc na tym sprzęcie można precyzyjnie wytyczyć sobie kroki.
A co do zakupu używanych to znalazłem dosyć tanie (za 400 zł), mam problem w tym jak określić, czy to oryginał czy nie, bo sprzedający przesłał mi foto z pieczątką od powerizera na tym sprzęcie.

link do aukcji: http://allegro.pl/poweriz...3413276889.html

link to tej pieczÄ…tki: http://img11.allegroimg.p...68/3413276889_1

Drugi sprzedający zaś po przesyłał mi 4 zdjęcia loga znajdujące się w różnych miejscach sprzętu np. na ramie, kopycie, i tm gdzie wkłada się nogę, problem w tym że na stronie powerizer na zdjęciach katalogowych nie widać w tych miejscach wytłoczonych czy przyklejonych log.

konkretnie to ta aukcja: http://allegro.pl/show_item.php?item=3394840525

Czy oba powerizery są oryginalne, który doradzili byście wybrać?
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2013-07-22, 12:02   

mercel - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

mercel napisa³/a:
hciałbym kupić sobie używane powerizery PR7090 (oryginalne)

Napisz do nas maila. www.poweriser.pl/kontakt Podaj swoją wagę, wiek etc. - na tej podstawie przedstawimy kilk propozycji sprzętu używanego, który aktualnie mamy w sprzedaży.

Mamy jeszcze ostatnie modele Poweiser Standard. Powerisery możesz też kupić na raty.

mercel napisa³/a:
zastanawiam się jednak, czy można będzie nimi pokonywać dystans ok. 3-5 km po drodze gruntowej, chodzi mi tu głównie o to czy bardziej zmęczył bym się idąc bez nich, czy z nimi na nogach (przy szybkim marszu ok 10 km/h)?

Nasze ekipa skacząc po mieście robi znacznie więcej, takżę te 3-5km jest jak najbrdziej możliwe.

Na pewno będziesz się bardziej męczył niż idąc bez Poweriserów. Powerki angażują prawie wszystkie mięśnie twojego ciała, dlatego jest to bardziej wymagająca forma aktywności ruchowej niż zwykły spacer.

mercel napisa³/a:
Moim kolejnym pytaniem jest to na co głównie zwracać uwagę podczas kupowania używanego sprzętu (twardość sprężyny itp.)?

Sprzedawca, stan kopytek, gwarancja, data zakupu.

Kupując u nas używany sprzęt otrzymujesz gwarancję.
mercel napisa³/a:
Droga po której zamierzam biegać to mocno ubita polna (w niektórych odcinkach bardzo cienka warstwa piachu), jednak jest na niej trochę nierówności, czy będą one bardzo utrudniać bieg, czy biegnąc na tym sprzęcie można precyzyjnie wytyczyć sobie kroki.

Na drodze gruntowej zawsze jest trudniej biegać, łatwiej się poślizgnąć etc. ale to jest jak najbardziej możliwe. Do Poweriser zaleca się równe i twarde podłoże.

mercel napisa³/a:
A co do zakupu używanych to znalazłem dosyć tanie (za 400 zł)

To Powerizer M90, stary model, z 2009 roku. Poweriser Advance są dużo lepsze, ale cena jest również inna.

Ten drugi Powerizer jest jeszcze starszy.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania