Ogłoszenie |
 |
Dystans do pokonania na powerizerach |
Autor |
Wiadomość |
mercel
Dołączył: 20 Lip 2013 Posty: 2
|
Wysłany: 2013-07-20, 21:53 Dystans do pokonania na powerizerach
|
|
|
Witam
Chciałbym kupić sobie używane powerizery PR7090 (oryginalne) na allegro, bo na nowe mnie nie stać ;-), zastanawiam się jednak, czy można będzie nimi pokonywać dystans ok. 3-5 km po drodze gruntowej, chodzi mi tu głównie o to czy bardziej zmęczył bym się idąc bez nich, czy z nimi na nogach (przy szybkim marszu ok 10 km/h)? Ważę 68 kg i jestem w średniej kondycji.
Moim kolejnym pytaniem jest to na co głównie zwracać uwagę podczas kupowania używanego sprzętu (twardość sprężyny itp.)? |
|
|
|
 |
Dizy
Powerizer: Advence PR7090
skacze od:: 06.04.2012
Wiek: 19 Dołączył: 07 Kwi 2013 Posty: 5
|
Wysłany: 2013-07-22, 09:29
|
|
|
myślę że dasz radę ale bardzo się zmęczysz.Najlepiej jest skakać / biegać na twardych nawierzchniach bo siła z jaką skaczesz wraca do ciebie i pozwala ci się wybić.Dużo zależy też od tego czy ta droga to jest jakiś piach czy była jakoś utwardzana. Na powerkach idziesz / biegniesz szybciej ale i się szybciej zmęczysz bo wiadomo że one swoje ważą.Co do kupna używanych powerków to zwróć uwagę na stan sprężyn. |
|
|
|
 |
mercel
Dołączył: 20 Lip 2013 Posty: 2
|
Wysłany: 2013-07-22, 11:18
|
|
|
Droga po której zamierzam biegać to mocno ubita polna (w niektórych odcinkach bardzo cienka warstwa piachu), jednak jest na niej trochę nierówności, czy będą one bardzo utrudniać bieg, czy biegnąc na tym sprzęcie można precyzyjnie wytyczyć sobie kroki.
A co do zakupu używanych to znalazłem dosyć tanie (za 400 zł), mam problem w tym jak określić, czy to oryginał czy nie, bo sprzedający przesłał mi foto z pieczątką od powerizera na tym sprzęcie.
link do aukcji: http://allegro.pl/poweriz...3413276889.html
link to tej pieczątki: http://img11.allegroimg.p...68/3413276889_1
Drugi sprzedający zaś po przesyłał mi 4 zdjęcia loga znajdujące się w różnych miejscach sprzętu np. na ramie, kopycie, i tm gdzie wkłada się nogę, problem w tym że na stronie powerizer na zdjęciach katalogowych nie widać w tych miejscach wytłoczonych czy przyklejonych log.
konkretnie to ta aukcja: http://allegro.pl/show_item.php?item=3394840525
Czy oba powerizery są oryginalne, który doradzili byście wybrać? |
|
|
|
 |
lukassus
Administrator ekspert Powerizer

Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomógł: 115 razy Wiek: 37 Dołączył: 20 Kwi 2007 Posty: 4015 Skąd: Mińsk Mazowiecki
|
Wysłany: 2013-07-22, 13:02
|
|
|
mercel - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!
mercel napisał/a: | hciałbym kupić sobie używane powerizery PR7090 (oryginalne) |
Napisz do nas maila. www.poweriser.pl/kontakt Podaj swoją wagę, wiek etc. - na tej podstawie przedstawimy kilk propozycji sprzętu używanego, który aktualnie mamy w sprzedaży.
Mamy jeszcze ostatnie modele Poweiser Standard. Powerisery możesz też kupić na raty.
mercel napisał/a: | zastanawiam się jednak, czy można będzie nimi pokonywać dystans ok. 3-5 km po drodze gruntowej, chodzi mi tu głównie o to czy bardziej zmęczył bym się idąc bez nich, czy z nimi na nogach (przy szybkim marszu ok 10 km/h)? |
Nasze ekipa skacząc po mieście robi znacznie więcej, takżę te 3-5km jest jak najbrdziej możliwe.
Na pewno będziesz się bardziej męczył niż idąc bez Poweriserów. Powerki angażują prawie wszystkie mięśnie twojego ciała, dlatego jest to bardziej wymagająca forma aktywności ruchowej niż zwykły spacer.
mercel napisał/a: | Moim kolejnym pytaniem jest to na co głównie zwracać uwagę podczas kupowania używanego sprzętu (twardość sprężyny itp.)? |
Sprzedawca, stan kopytek, gwarancja, data zakupu.
Kupując u nas używany sprzęt otrzymujesz gwarancję. mercel napisał/a: | Droga po której zamierzam biegać to mocno ubita polna (w niektórych odcinkach bardzo cienka warstwa piachu), jednak jest na niej trochę nierówności, czy będą one bardzo utrudniać bieg, czy biegnąc na tym sprzęcie można precyzyjnie wytyczyć sobie kroki. |
Na drodze gruntowej zawsze jest trudniej biegać, łatwiej się poślizgnąć etc. ale to jest jak najbardziej możliwe. Do Poweriser zaleca się równe i twarde podłoże.
mercel napisał/a: | A co do zakupu używanych to znalazłem dosyć tanie (za 400 zł) |
To Powerizer M90, stary model, z 2009 roku. Poweriser Advance są dużo lepsze, ale cena jest również inna.
Ten drugi Powerizer jest jeszcze starszy. |
_________________ Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.
Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':
www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!
Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu! www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe. |
|
|
|
 |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania |