Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Wrażenia by Werbel
Autor Wiadomo¶æ
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-25, 17:21   Wrażenia by Werbel

Dzisiaj z okazji Świąt kupiłem sobie PoweriZerka. Nie mogłem się już doczekać widząc to wielkie pudło z wiadomą zawartością...

W końcu rodzinka postanowiła nas puścić "na żer". Rzuciłem się rozpychając wszystkich łokciami prosto w moje pudło. Szybko otworzyłem i moim oczom ukazał się śliczny powerek M70 (ważę 55 kg - cholerny chudzielec, 180 wzrostu prawie.). Niestety nie dane mi było od razu spróbować więc musiałem poczekać do teraz.

Dosłownie 10 minut temu założyłem po raz pierwszy moje cudeńko. Niestety, jest już ciemno ( ...ale wszystko jedno ;) ... ) i nie ryzykuję wyjścia na dwór. Ubierając powerka oglądałem go ze wszystkich stron, pierwsza myśl - "o cholera, zginę!" a następna "aleee to wieeelkieeee". Ale twardy jestem. Założyłem, wstałem (to było chyba najgorsze :D ) i... od razu poszedłem? Raz dotknąłem ściany (sic!), a dalej bez problemów 15 m w jedną i 15 w drugą stronę domu! Bez dotykania nikogo/niczego! Wiedziałem, że nauka trwa chwilę, ale bez przesady...

Na razie wrażenia bardzo pozytywne. Sprzęt wygląda na bardzo mocny, musiałbym nieźle się postarać i bardzo chcieć go zepsuć. Kolorystyka? Czarne wszystko, czerwone wstawki. (sprężyna czarna).

Pierwsze wnioski (zaznaczam, że na razie przeszedłem jakieś 30m. Specjalnie dopadłem kompa żeby napisać takie zupełnie pierwsze odczucie.):

- Muszę coś wymyślić na obejmę tą co nachodzi pod kolanem. Zdecydowanie za twarde i już czuję ból w tym miejscu.
- Nie zapominać o tym, że na powerku nie idzie się zatrzymać w miejscu...
- Wstawanie wydaje się być najtrudniejszą rzeczą w całej zabawie (a kończenie zabawy też nie wydaje się przyjemne bez ochraniaczy...)
- MUSZĘ kupić ochraniacze.

Na razie tyle.
Jutro pójdę na dwór jak nie będzie sypało śniegiem trochę pobiegać, wtedy to napiszę kolejne sprawozdanie ;)

Wesołych świąt ludzie!
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
Edek 
Konik Polny


Powerizer: M80
skacze od:: 25.09.2007
Wiek: 38
Do³±czy³: 03 Pa¼ 2007
Posty: 92
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2007-12-25, 19:10   

I lux.

Tylko uwaga na oblodzone powierzchnie!!!!!

Powodzenia
_________________
Jam jest skaczÄ…cy zielony.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-12-25, 20:16   

Gratuluję pierwszych kroków :)

Teraz parÄ™ rad.

Cytat:
- Muszę coś wymyślić na obejmę tą co nachodzi pod kolanem. Zdecydowanie za twarde i już czuję ból w tym miejscu.

1. RozwiÄ…zanie Walca
Jak to Walec na wszystko rozwiązania znajduje w marketach budowlanych , więc jego pomysłem jest izolacja do rurek wodnych ( taka piankowa miekka) to ( uprzednie rozcięte przymocowane taśmą do obejmy
2. Ja korzystam z bandaży elastycznych ( długi żeby warstwę dość grubą zrobić )
3. Ochraniacze siatkarskie na kolana ( nie chroniÄ… przed upadkami)

Cytat:
- Wstawanie wydaje się być najtrudniejszą rzeczą w całej zabawie (a kończenie zabawy też nie wydaje się przyjemne bez ochraniaczy...)


Najlepiej usiąść na czymś w parku np może to być ławka zakładasz powerizera i trzymając się oparcia wstajesz. Tak samo kończysz na podwyższeniu ( jakiś kosz na śmieci np)

Tu masz zdjęcia Walca :)
ma ochraniacze siatkarskie + izolacje na obejmie
a i przy okazji możesz zobaczyć ocb z koszem na śmieci :) Takie kończenie zabawy nie wymaga ochraniaczy hehe
Ostatnio zmieniony przez matkop 2007-12-25, 20:44, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy  
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-25, 20:21   

Właśnie siedzę na krześle w powerku i raz na jakiś czas chodzę po domu.

Męczące! :D

Btw, z tym bolącym dałem sobie radę. W domu znalazłem ochraniacze od rolek jakieś moje stare i one się kończą akurat tam gdzie pasuje.

Przy okazji, te paski za nogą mogą być luźne? W sensie nie dotykające cały czas nogi?

Pozdrawiam
Werbel
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-12-27, 20:06   

Werbel - gratuluję udanego Mikołaja na te święta! :) W końcu masz swojego powerizerka.



Dzięki za podzielenie się pierwszymi wrażeniami. Nie ma to jak zadowolona osoba skacząca po domu na Powerizer :D
Gratulacje tak szybkiego opanowania sztuki poruszania się na sprzęcie - brzmi to wzniośle, a w rzeczywistości jest to trywialne, o czym nam tutaj przypomniałeś. Dzieki :)
Nie każdemu jednak udaje się aż tak bardzo szybko poradzić sobie na początku.

Odnosząc się do Twoich wniosków (w kolejności):

- zakładaj ochraniacze, najlepiej marou (u nas specjalna cena);
- w miejscu stać można, tyle że bardzo krótko :) ;
- wstawanie jest banalnie proste, polecam lekturę działu 'bezpieczna nauka', topic 'łatwa i szybka nauka Powerizer dla początkujących' lekcja nr 5 i obejrzyj film (juz kilka razy pojawial sie na forum:


- zdecydowanie ochraniacze są konieczne, gł. te na nadgarstki!

Te paski na kolanku za nogą mogą być luźne, z czasem do tego przywykniesz (jeśli są zbyt ścisło też jest niedobrze).

Udało ci się poskakać na zewnątrz? Pogoda sprzyja.

-
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-27, 20:32   

Na zewnątrz idę jutro jak tylko wstanę i będzie pogoda ;)

Niestety, brak czasu ostatnio.

Na razie zasuwam po domu, a mama tylko krzyczy "nie skacz bo jak połamiesz mi płytki to Cię zatłukę!". Co do wstawanie i upadku: teoretycznie mam to opanowane do perfekcji, gorzej z praktyką. W domu bałem się ćwiczyć, bo na płytkach za ślisko. Ten filmik oglądałem z 50 razy ;) .

Swoją drogą, ten mikołaj, to Ty? :)

Edit:

Zapomniałem dodać o ochraniaczach. Znalazłem w domu już na kolana i na łokcie, do tego kupiłem bandaż elastyczny, którym sobie będę kolana okręcał. Niestety nie udało mi się kupić ochraniaczy na nadgarstki, więc jutro jestem zmuszony skakać bez (nie wytrzymam ani dnia dłużej! :) ) . Okręcę sobie tymi bandażami na razie, mam nadzieję, że nie będę zmuszony użyć ;) .
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-12-27, 21:20   

Werbel - pogoda jest zawsze ;)
są jeszcze inne filmy dot. wstawania, polecam dział video.
Jeśli wszystko będziesz robił rozważnie, ochraniacze będą jedynie poprawiały twoje poczucie bezpieczeństwa. Bandaż elastyczny sprawdza się dobrze (nie rewelacyjnie) tak na nogach, jak i na dłoniach.

Co do Mikołaja - wystarczy, że zdradził swój sekret szybkiego poruszania się i miękkiego lądowania :)

Dobrej pogody do skakania jutro!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-28, 10:20   

Hmm, właśnie wyszedłem na dwór... Zimno! ;P

I pierwsza gleba zaliczona. Niegroźna, ale trochę sobie zbiłem biodro ;)

Przypomnijcie mi następnym razem, żebym...:

- NIE zakładał butów typu "skejt" - za luźne i noga wypada.
- NIE biegał po swoim parkingu... Za szybko się kończy (stąd ta gleba, nie sądziłem, że tak się rozpędzę :D )
- NIE próbował ANI RAZU bez ochraniaczy na nadgarstki. Teraz zakładam sobie rękawiczki takie jak na narty, przy tego typu glebach jak tam 5 minut temu wystarczy.

Wracam do biegania z innymi butami.

Relacja za chwilÄ™ :)
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-12-28, 10:25   

Werbel - zimno zimno - na Powerizerze na pewno szybko siÄ™ rozgrzejesz :)
buty musisz zasznurować, wybierz takie, w których będzie ci najwygodniej.
Czekamy na kolejnÄ… relacjÄ™.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-28, 11:04   

AÅ‚a...

Kolejne 3 gleby zaliczone...

Biodro drugie, przedramie lewe i pierwsze biodro bolÄ… ;P

Poza tym - umieram! Przebiegłem z 300 m i nie mam siły :D

Wnioski kolejne:

- Uważać na bieganie... Jak za bardzo się rozpędzam, to albo uderzam powerkiem w powerka (nawyk biegania na bieżni, gdzie nogi się stawia tak, że jedna leci za drugą...), albo źle stanę i noga mi poleci bardziej do przodu lub do tyłu, co się kończy bliskim spotkaniem z matką naturą.
- Bez ochraniaczy na kolana i nadgarstki nawet nie wychodźcie z domu ;) Nie bolą tylko dzięki nim, tak już byłyby w opłakanym stanie...
- Grube rękawiczki są lepsze od bandaża elastycznego jako ochraniacz na nadgarstek. TYLKO przez 5 minut miałem wrażenie, że złamałem sobie rękę ;)
- Wstawanie z gleby bez podparcia nie jest AŻ tak trudne jak się wydawało na początku. Kwestia wyczucia w jakim momencie należy zacząć masę ciała przenosić na nogi (równowaga!)
- Adidasy są lepsze, chociaż czuję, że bardziej mnie stopy będą boleć

Za chwilÄ™ wracam do biegania...

PS.
Administratorze forum, czy nie można by odblokować dla gości niektórych forów? Tak, żeby się nie musieli rejestrować żeby poczytać np. relacje... Myślę, że takie relacje właśnie zachęcają ludzi do kupna i samego zainteresowania się sprzętem. Kilka innych działów też jest po blokowanych...

[Edit]

AÅ‚a, moja d*pa! :P
_________________
Miłego skakania!
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2007-12-28, 12:38, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-12-28, 12:36   

Werbel - skakanie, bieganie, chodzenie na Powerizer - to najbardziej efektywna znana mi forma ćwiczeń. 20minut ciągłego skakania to jak dobre 2h grania w piłkę nożną, biegając można niemal skonać :) Za to kondycję wyrabia się sobie stalową. 15 minut Powerizerowania dziennie i można zrzucić w ciągu miesiąca kilka kilogramów.

O zabawie, andrenalinie, endrofinie itp. nie wspominam, bo to zbyt oczywiste :)

Werbel - raz jeszcze zapoznaj się z radami dla początkujących. Bardzo ważne jest, aby na Powerizer:

1. non-stop się poruszać;
2. podnosić WYSOKO kolana;
3. trzymać stopy RÓWNOLEGLE i w lekkim rozkroku.

Wszystkie w/w czynności są bardzo ważne. Od samego początku trzeba o nich pamiętać, po jakimś czasie wchodzą one w krew. Jeśli nie będziesz trzymał stóp równolegle i w lekkim rozkroku, narażasz się na upadki i mechaniczne niszczenie sprężyn. Tym niemniej, każdy to przechodzi :) więc don't worry

PS. użytkowniku forum. Nasze rozskakane forum jest bardzo przyjazne dla wszystkich gości i wszystkie relacje i ważne informacje można przeczytać, bez potrzeby rejestracji. Dzięki za cenną uwagę - wszystkie fora raz jeszcze zostały sprawdzone i zostało stwierdzone, że jest very guest-friendly :) Jest nawet jedno forum, gdzie można pisać bez rejestracji.

pps. uprasza się o język user- i kids-friendly :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-28, 12:41   

Ostatnio jak koledze podlinkowałem ten temat, to miał problem, bo żeby przeczytać moje wrażenia musiałby się rejestrować ;) .

Te zasady TEORETYCZNIE znam wszystkie, gorzej z praktykÄ….

Na dzisiaj koniec, trzeba się jeszcze trochę pouczyć, a potem na randkę wybrać, a na to drugie wolę nie iść poobijany za bardzo ;) . Przeszedłem sobie wolno z 1,5 kilometra, męczące dosyć, bo raz na jakiś czas "podbiegałem" kilkadziesiąt metrów i zwalniałem. Tym razem obyło się bez bolesnych doznań.

Swoją drogą, mi nie potrzebne zrzucenie kilku kg, raczej nabranie kilkudziesięciu :) Mam dobre 20 kg niedowagi ;P
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-12-28, 12:47   

Werbel - to bardzo dziwne z tym przeczytaniem twojego topicu, daj znać co dokładnie się działo z tym nie/czytaniem. Forum jest dostępne dla każdego, wystarczy kliknąć i już można czytać. Jak coś jest nie tak, zaraz sie to załatwi.

Jeśli chcesz nabrać wagi to najprostsza rada: zacznij jeść :)

Na Powerizer złapiesz kondycję, choć widzę, że już jest z nią dobrze u ciebie.

Owocnej nauki i udanej randki!

ps. Tylko za dużo nie myśl o Powerizer podczas każdej z tych czynności ;)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-28, 12:57   

Zwracam honor, zostało to już naprawione.

Wcześniej nie dało się czytać jako osoba niezalogowana m.in forum "wrażenia". Ale już się da, sprawdziłem. Po problemie.

Co do kondycji: byłem właściwie pewien, że nie będzie z tym żadnego problemu, a jednak, po chwili idzie się zmęczyć ;) . Mocno zmęczyć. Na rolkach jeżdżę właściwie zawsze jak znajdę chwilę, przez co jednak co do swojej wytrzymałości mam spore zaufanie (ach te 50 km trasy w wakacje ;) ).

Co do jedzenia: Jem pewnie 2 razy tyle co Ty (wziąłem tutaj pod uwagę Twój model powerizer :D ), ale mam taki metabolizm i tyle... Jednocześnie mogę nie jeść bez problemu przez dłuższy czas (5-7 dni bez głodu wielokrotnie wypróbowane).

Co do myślenia o powerku: podczas nauki to będzie trudne, a podczas randki dam sobie z tym radę ;)

Dzięki, następne relacje (bieganie! Trzeba poćwiczyć) jutro.

Wniosek na dziś? Muszę pobiegać po sklepach i dokupić kilka rzeczy, jakich zdradzę jutro ;)

Pozdrawiam
Werbel
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-12-28, 13:12   

Werbel - nic nie było zmieniane, tym niemniej cieszę się, że już wszystko działa jak być powinno :)

mój model Powerizer - pozory mylą :D

miłego
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-12-28, 16:39   

Cytat:

- NIE zakładał butów typu "skejt" - za luźne i noga wypada.


Każdy nosi co lubi.
Osobiście zdecydowanie najlepiej skacze mi sie w butach Skatowskich. Warto je jednak zawiązać :) :):).

Teraz powody.
1. Gruba i płaska podeszwa. Siła jest przekazywana równomiernie.
2. Są grube od góry ( nie wiem jak to opisac :) ) Język itp itd. więc nie czuć wżynających się pasków od wiązania
3. SÄ… wygodne ( subiektywne doznanie :) )
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-12-28, 16:58   

matkop - z butami jest różnie, jak napisałeś, każdy nosi co lubi - na Powerizer buty muszą być wygodne i zasznurowane itd. aby się dobrze trzymały nogi. To wszystko.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-29, 09:00   

No właśnie tutaj pojawił się z nimi problem, bo wypadała mi pięta... A zasznurować ich za bardzo się nie da, więc musiałem zmienić. Chociaż przyznam, że atut nr 2. wg matkopa jest dosyć istotny, bo w adidasach bolą strasznie stopy.

A propos bólu... Dzisiaj sobie nie poskaczę, chodzić nawet nie mogę. Przez te zbicie sobie bioder i ból okolic lewego kolana ;/. A jeszcze sobie wczoraj dowaliłem i szedłem najpierw na przystanek 2 km, potem po mieście cały wieczór... To nie było mądre.

Tak więc, następna relacja zaraz po ozdrowieniu ;) . Mam nadzieję, że jutro...
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-12-29, 09:13   

Werbel - szybkiego ozdrowienia i powrotu do skakania!
Może jakieś ciekawe foty/video siebie na Powerizer wrzucisz?
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2007-12-29, 11:55   

Jak się nauczę łazić to i owszem.

Jak na razie mam zawiązaną nogę bandażem elastycznym i jakoś zaczynam chodzić. Nie wiem na ile mądre będzie jeszcze dzisiaj spróbować skakać, ale chyba nie wytrzymam ;)

[EDIT]

Dzisiaj sobie daruję, wolę sobie nie naciągnać ścięgna jeszcze bardziej. Za to jutro nie odpuszczę! :)

Aha, i nie wiem czy to już pisałem, ale nauczyłem się wstawać z poziomu ziemi. Kwestia sił w nogach, wyczucia momentu oraz stabilnej powierzchni.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania