Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2010-11-22, 19:54
szalone ale czy możliwe...
Autor Wiadomo¶æ
GIBON 

Wiek: 31
Do³±czy³: 28 Kwi 2008
Posty: 15
Sk±d: Kraków
  Wys³any: 2008-05-21, 16:09   szalone ale czy możliwe...

Elo :) tak sie zastanawiam czy byłby ktoś w stanie wykręcić na powerku wall flipa :rotfl: widziałem filmik jak koleś robił ale od pochyłej ściany ale czy ktoś by dął rade wykręcić na płaskiej ? :hyhy: Jeśli sie to komuś uda niech tu wrzuci filmik i pokaże, według mnie wykręscić wall'a na powerizer to jest już PRO PRO PRO :)
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2008-05-21, 16:21   

phiii, spoko.....damy radÄ™;-)))
kwestia ćwiczeń;-))), jak tylko ściągną gips ,bedzie mozna odebrac od ciebie nagrodę??
;-0)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
GIBON 

Wiek: 31
Do³±czy³: 28 Kwi 2008
Posty: 15
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-05-21, 21:42   

Jak wykręcisz wall'a to Ci kupie lizaka taliego za 30 zł rąbanego w carefourze :D :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-05-21, 22:59   

GIBON - nie przypominam sobie, abym coś podobnego widział. Dobre wyzwanie :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-05-22, 09:14   

Tutaj też uważam, że to mało realne ;) . Widzę, że tricki łatwo wymyślać osobom, które powerizera nigdy nie miały na nogach. Uwierzcie mi - te 3,5 kg na każdej nodze swoje robi. Nie idzie wybić się tak, żeby wskoczyć prosto na ścianę, ugiąć na niej sprężyny i jeszcze salto dokończyć. Nie da się moim zdaniem. Krzywa powierzchnia to jedno, masz więcej czasu na ugiecie sprężyny na ścianie i zupełnie inny typ lotu.

To tak moim zdaniem. Wiem, czepiam siÄ™, psujÄ™ marzenia... ;P
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-06-22, 19:35   

Moim zdaniem jest to niewykonalne z kilku względów:
I:
Sam fakt, że ściana to na tyle upierdliwy element aglomeracji miejskiej, że skutecznie utrudnia sam nabieg na niego. Zakładam, że osoba która chciałaby doskoczyć na odpowiednią wysokość na ścianę chciałaby wyskoczyć z "silniejszej" nogi, ale z drugiej strony też silniejszą odbić się od ściany.
II:
Co dalej? Nawet po doskoczeniu do ściany pozostaje kwestia ugięcia sprężyny, żeby to zrobić trzebaby się w punkcie "I" wystrzelić z armaty :rotfl:
III:
Jeśli jakimś cudem uda się wykonać ćwiczenie z punktu "I", a następnie ćwiczenie z punktu "II" bez utraty życia pozostaje wielki problem.
Otóż sprężyna w Powerizer działa tak, że wybija cię w stronę odwrotną do tej, w którą zadziałałeś swoją siłą. Przekładając to na teorię: uginasz sprężynę na ścianie i odlatujesz na 3m do tyłu i zabijasz siebie oraz obserwatorów.
IV:
Jeśli wykonałeś czynności z powyższych podpunktów wykluczając śmierć, to możesz być dumny - wykonałeś wall flipa w powerkach. Moje gratulacje, dorzucę się do wózka inwalidzkiego :)


To taki skrajny opis, a tak bardziej poważnie, to po prostu tego nie da się zrobić na ścianie ustawionej pod kątem 90° do podłoża, na pochyłej będzie trudno ale na prostej jest to nie do zrobienia ;)
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-07-13, 20:21   

Nie ma rzeczy niemożliwych !
 
 
     
claudia332 

Pomog³a: 8 razy
Do³±czy³a: 08 Maj 2008
Posty: 220
Sk±d: Maków Mazowiecki
Wys³any: 2008-07-14, 09:06   

nieźle :D :D chłopakowi wyszło to nawet nawet ciekawe ile ćwiczył :P
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-07-14, 17:28   

EEETAM... Dla mnie to jest krzywy backflip. Może i wybija się z jednej nogi, ale wbiegając na "to coś" oparte o ścianę ma wybicie z miejsca wyżej położonego niż ląduje. Poza tym "to coś" jest na oko ze skóry, co redukuje możliwość poślizgu praktycznie do zera. Albo czy mi się wydaje, czy "to coś" to taka drewniana skocznia, jakiej za czasów dawnej młodości używałem z kolegami na wf, do skakania przez skrzynię??? :/ Wolałbym zobaczyć PRAWDZIWEGO wallflipa, bo to dopiero byłoby coś!
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-07-14, 17:30   

Najprawdopodobniej to odskocznia, jestem niemal pewny. Wiecie ten filmik już trochę ma.
Może główny aktor kręci już wall flipa :)
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Do³±czy³: 05 Sty 2008
Posty: 165
Sk±d: Starachowice
Wys³any: 2008-07-17, 10:36   

potwierdzam jest to drewniana skoczna akrobatyczna(ma wiksze wybice)
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
haginho 

Do³±czy³: 27 Lis 2008
Posty: 1
Wys³any: 2009-05-23, 19:11   

Werbel napisa³/a:
Uwierzcie mi - te 3,5 kg na każdej nodze swoje robi. Nie idzie wybić się tak, żeby wskoczyć prosto na ścianę, ugiąć na niej sprężyny i jeszcze salto dokończyć.


Moj bmx wazyl 18 kg i na sciane dalo sie wskoczyc, co prawda bez flipa, ale znam tez takich, co flipa robia. Podejrzewam, ze to bardzo trudny trick, ale absolutnie mozliwy.
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-05-23, 19:18   

haginho - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Dawno temu dołączyłeś, dzisiaj przemówiłeś ;)

W sprawie tego triku odsyłam do cytatu ze stopki Grace:
Cytat:
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to robi.
Albert Einstein
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2009-05-23, 21:21   

hmm, proponuję zakończyć te wyliczanki co , kto i jak, po prostu wrzućcie tutaj swój filmik, który spowoduje, że kopytka nam opadną z wrażenia. Zatem do ćwiczeń!!
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 29
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 200
Sk±d: Zabrze
Wys³any: 2009-10-13, 22:53   

Znalazlem przed chwilą filmik w którym na lekko pochyłej ścianie robili wallflipa lecz z dwóch nóg. Link do flimu
Ostatnio zmieniony przez Butla1994 2009-10-14, 08:39, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-10-14, 08:32   

mogłeś od razu użyć znaczników [/youtube] , a tak to luk bedzie musiał edytować a co do filmiku to opisze go tak :rotfl: :przestraszony:
 
 
     
Drwall 
Nowicjusz


Powerizer: Nie mam
skacze od:: Nie skacze bo nie mam powerizera
Wiek: 26
Do³±czy³: 20 Lis 2009
Posty: 33
Sk±d: Adamów
Wys³any: 2009-11-27, 16:26   

:rotfl: :przestraszony: :szok: :przestraszony: :szok: :przestraszony: :rotfl:
Kręci mi się w głowie od tego filmiku
_________________
www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!
www.powerizer.pl - stary niezawodny powerizer
www.powerteam.arena.art.pl
 
 
     
xanenst1 
Spec Parkour

Powerizer: F60
skacze od:: Grudnia 2009
Wiek: 26
Do³±czy³: 11 Lis 2009
Posty: 25
Sk±d: Å»yrardów
Wys³any: 2010-01-13, 10:40   

Wllflipa robiłem. Oczywiście bez powerków. Na początku wmiare trudno, ale może się udać na powerkach. Trza spróbować. :D
_________________
Powerizer + Le Parkour??
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania