Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Mariowy z Zabrza pozdrawia resztę świata!!!
Autor Wiadomo¶æ
mariowy 

Wiek: 36
Do³±czy³: 06 Lip 2008
Posty: 4
  Wys³any: 2008-07-06, 19:41   Mariowy z Zabrza pozdrawia resztÄ™ Å›wiata!!!

Witam wszystkich!
Mam na imiÄ™ Mariusz i jestem z Zabrza.
O powerizer dowiedziałem się już dosyć dawno, ale dzisiaj poczytałem o tym więcej i zafascynowałem się tym.
Szukałem sobie z życiu różnych zajęć:
-Na początku był break dance, ale po czasie stwierdzilem że to nie jest to co mnię kręci tak naprawdę.
-potem pszyszła kolej na deskorolke, tak samo jak wyżej ale dużo krócej to trwało zanim zrezygnowałem
-potem były sztuki walki, jak wyżej
-potem tenis jak wyżej
-potem parkour niby najlepsze z wszysktich ale znaiechęciłem się bardzo szybko.

teraz pszyszła kolej na powerizer, patrzac na te filmiki stwierdzam ze to jest to co chce, to co mnie kręci, nie czułem tego wczesniej zaczynając moje poprzednie "rozrywki"
Ale mam dziwne pytanie:
Mam 21 lat i zastanawiam się czy już nie jestem na to za stary, drugi problem to czas, juz pracuje i wogole.
A wy jak uważacie?
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :padam:
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-07-06, 20:25   

hehe, witaj na forum!

Duzo zajęć, ale słomiany zapał? Obys i do powerków sie nie zniechęcił. Lepiej nie bierz za duzych modeli, bo faktycznie początek może byc zniechęcający wtedy.

Kwestia wieku, przejrzyj sobie to forum pod kątem profili uztykowników i zobacz ile mają lat.
Uwierz mi, ze poza 3 największych gaduł i teoretyków, to jest tu masa ludzi powyżej 20 lat.
21 - to Ty młodzik jeszcze ;P
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
mariowy 

Wiek: 36
Do³±czy³: 06 Lip 2008
Posty: 4
Wys³any: 2008-07-06, 20:35   

Nie chodzi o słomiany zapał,
po prostu jeszcze nie znalazłem tego cy by mnie naprawde kręciło, porwało, zafascynowało, takiego czegość co powiem "to jest to".
Mam nadzieje że zrozumiałaś :D
Tak sobie myślę, że najlepiej bedzię jak znajdę kogoś kto mieszka blisko mnie i poprosze żeby dał mi na chwile poskakać, i zobaczymy czy poczuje to coś.
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-07-06, 20:55   

no to do KRakowa masz nie daleko wiec zapraszam!

A jak cos to 19 bede w Gliwicach w m.in w PArku Chopina na festiwalu zonglerskim (www.ulicznicy.pl) i moge wziac swojego.
Zreszta moze sie wtedy tez walec pojawi i inni. kto wie ;)

Chyba juz wystarczająco blisko będzie?
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
claudia332 

Pomog³a: 8 razy
Do³±czy³a: 08 Maj 2008
Posty: 220
Sk±d: Maków Mazowiecki
Wys³any: 2008-07-06, 21:00   

mariowy, hej. twoje zainteresowania są bardzo interesujące :) . Co do powerka to z klikaj się z kimś by sprawdzić jak się będziesz czuł na tym( po co kupować i się przejechać). Ja osobiście tez miałam styczność z tym tylko przez filmiki po czym mi się to spodobało. No a po pewnym czasie i styczność fizyczną i zdecydowanie pozostałam na TAK.

Co do twojego wieku i powerka to ludzi starsi skaczą na tym.Wiec spokojnie nie ma się czym martwić. :) Oby ci się to spodobało. Życzę udanej zabawy :)
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
mariowy 

Wiek: 36
Do³±czy³: 06 Lip 2008
Posty: 4
Wys³any: 2008-07-06, 21:03   

Oooo...
To było by super, czyli dałabyś mi sprobować poskakać?
Waze 65 kg wiec spokojnie mogÄ™ na twoim powerku :)
Ale to siÄ™ jeszcze dogadamy na PW, jak sie rozpoznamy i wogole.
Dzięki!!
Pozdrawiam
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-07-06, 21:11   

Jasne, przeciez mówię.

Szykuj sie tylko na to, ze na początku asekuracja. Chodziłes kiedys na szczudłach?
Teraz na festiwlau żonglerskim miałam okazje asekurować 2 zupełnie różne osoby.
1. chłopak, który strasznie chciał, ale jak ubrał powerki to sie zaczął panicznie bać i tak kurczowo się mnie trzymał za rękę, że mi krew przestawała do palców docierać i nie mogłam mu wytłumaczyć, że da rade sam.
2. Chłopak, któryprzeszedł za reke piersze kilka kroków i od razu załapał co dalej. Po chwili juz biegał i podskakiwał bez asekuracji ;)

Przygotuj sie na to, ze początki są trudne, ale dają satysfakcję ;D szczególnie jak sie już zacznie coś udawać ;D
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-07-06, 22:17   

Musisz też być gotowy na to , że nie od razu będziesz salta kręcił :) . Dużo treningów trzeba żeby w ogóle równo i płynnie skakać. Filmiki , które są na YT są kręcone przez profesjonalistów uwierz mi dużo wody musi upłynąć.
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-07-07, 09:32   

21 lat i pyta czy za stary nie jest... A ja dzisiaj idę skakać dzisiaj z 35+latkiem... ;)

Wyglądasz mi na słomiany zapał, ale mi też tak wszyscy mówili, a jednak przez 7 miesięcy skaczę już.]

Powodzenia!
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania