Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pierwszy raz, pierwsza gleba, pierwsze wrażenia
Autor Wiadomo¶æ
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
  Wys³any: 2008-07-16, 11:31   Pierwszy raz, pierwsza gleba, pierwsze wrażenia

No to tak... Pojechałem wczoraj do siedziby 2future, żeby wypróbować powerizer. A że wcześniej sporo u Was chłopaki i dziewczyny na forum posiedziałem, to w miarę wiedziałem co i jak. Założyłem, wstałem(tu był mały problem, ale jakoś poszło) i od razu do ściany. Podreptałem z niepewnością przy ścianie jakieś 3 minuty. Potem się puściłem i okazało się, że stąpanie w miejscu już mi jakoś idzie. Tak w pewnym oddaleniu od ściany postąpałem w miejscu jakieś 2 minuty, a jak nabrałem pewności to przeszedłem się po pokoju w tę i spowrotem, a jak dochodziłem do miejsca rozpoczęcia "maratonu" :hyhy: to zatrzymałem się za daleko ściany i zaliczyłem pierwszą glebę! Na szczęście mają tam dość miękką podłogę :P . A co do moich pierwszych wrażeń, to może zacytuję mą pierwszą myśl po założeniu powerków:
"Dlaczego to jest takie ciężkie?"
Może to brzmi śmiesznie, ale naprawdę myślałem, że to będzie lżejsze :zawstydzony: .
Ale i tak spodobało mi się. Zamówiłem już(nie kupiłem na miejscu, bo nie mieli na magazynie) i jadę jutro albo pojutrze odebrać!!! :super:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
janisz335 
urodzony by latać


Powerizer: M90
skacze od:: 09.07.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 09 Cze 2008
Posty: 54
Sk±d: KoÅ„skie k. Kielc
Wys³any: 2008-07-16, 18:19   

gratuluję wyboru! ja mam od paru dni i nie mogę wyjść z podziwu;] faktycznie jest ciężki ale to chyba normalne, stelaż musi być stabilny i musi wytrzymać przeciążenia! dasz radę, pozdro! informuj nas o postępach! ;)
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-07-16, 19:30   

Waga nie jest w ogóle uciążliwa przy skakaniu. Gorzej przy biegu bo czuć te 3.5 kg na nodze. Ogólnie i tak nie jest źle pomyśl co by było gdyby powerek był stalowy a nie ze stopu aluminium.
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-07-18, 15:37   

JEEEEEEEEEEEEESSSSST!!!!!!!! POWERIZER JEST SUUUUUPEEEEER!!!!! Założyłem już po powrocie z 2future i od razu załapałem! Jakieś 5-8 minut i swobodnie biegałem! Po prostu ful wypas! Jutro robię foty i wklejam do bloga, a co! Chłopaki i dziewczyny, jestem teraz jednym z Was!!! :super: :hurra: :super: :hurra: :super: :hurra: :super: :hurra: :super: :hurra:


PS. Tylko czemu mój powerizer jest różowy?
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-07-18, 19:22   

wszyscy maja różowe. trzeba by kiedyś pomyśleć jak temu kolor zmienić.

ale gratuluje powerka!
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-07-18, 19:30   

Grace napisa³/a:
wszyscy maja różowe

z kobietami podobno o kolorach się nie dyskutuje - trzymajmy się wersji, że jest to fioletowy :)

Grace napisa³/a:
trzeba by kiedyś pomyśleć jak temu kolor zmienić.

można np. we własnym zakresie wymienić wiązania na inne i już po sprawie
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Isengrad 
Jump around


Powerizer: M90
skacze od:: 13 XII 2007
Wiek: 32
Do³±czy³: 24 Gru 2007
Posty: 21
Wys³any: 2008-07-23, 10:25   

Grace napisa³/a:
wszyscy maja różowe. trzeba by kiedyś pomyśleć jak temu kolor zmienić.

ale gratuluje powerka!


Mam pomarańczowe :hyhy:
_________________
Kiedy czegoś bardzo pragniesz to cały Wszechświat dąży potajemnie by spełnić to pragnienie - Alchemik, Paulo Coelho
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania