Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2010-12-13, 00:19
Kieszonka na ulotki
Autor Wiadomo
szy 


Powerizer: M80
Zaproszone osoby: 4
skacze od:: maj 2008
Wiek: 35
Doczya: 07 Maj 2008
Posty: 64
Skd: Łazy/Kraków
Wysany: 2008-08-08, 20:36   Kieszonka na ulotki

Każdego z nas podczas skakania ludzi pytają co mamy na nogach, odpowiadamy Powerizery, że skakać, biegać, 990, strona, gdzie kupić, ale 80% ludzi tego nie zapamiętuje, a jeśli nawet to nie pamięta jak to się pisze, w tym momencie delikwent powinien dostać ulotkę.

Ja skacze w dresie gdzie nie ma kieszeni, jeśli już mam ze sobą plecak, to jest przyciągnięty na max do pleców żeby się nie przesuwał i niewygodnie się go ściąga. Nawet jak mam ze sobą jakąś ulotkę, to nie bardzo mam gdzie ją schować.

Dlatego można by zrobić przy Powerkach, w jakimś neutralnym miejscu małą kieszonkę z jakiegoś tworzywa sztucznego, zapinaną na zatrzask lub rzep. Takich rozmiarów, żeby nie wystawała po za Powerizer i nie przeszkadzała przy skakaniu, a zmieściło się w niej kilka, choćby złożonych na pól ulotek. Można ją wykonać podobnie jak te na zdjęciu i przykleić do Powera, albo doszyć do kieszonki dwa rzepy i doczepiać do Powera

_________________
teatr ognia, taniec z ogniem, fireshow
www.sirrion.pl
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-08-08, 21:26   

Zależy gdzie doczepiać, bo potem możesz mieć problemy z wyciągnięciem jednej dla kogoś. A poza tym za rozdawanie ulotek, to pizzeria za to płaci. Nie zawracaj sobie głowy. Pomyśl nad jakimiś pomocnymi modyfikacjami :)
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
szy 


Powerizer: M80
Zaproszone osoby: 4
skacze od:: maj 2008
Wiek: 35
Doczya: 07 Maj 2008
Posty: 64
Skd: Łazy/Kraków
Wysany: 2008-08-08, 22:23   

no cóż dla mnie to byłoby pomocne bo wtedy przemieszczam się szybciej i nie odbywam z co drugim przechodniem 3 minutowej rozmowy na temat Powerów
_________________
teatr ognia, taniec z ogniem, fireshow
www.sirrion.pl
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-08-09, 07:33   

Osobiście polecam spławianie - "Przepraszam, ale jestem z kolegą/koleżanką umówiony. Ale więcej się Pan/Pani dowie na stronie www.powerizer.pl do widzenia" , ale i tak w sumie najważniejsza jest nazwa, więc obojętnie co im powiesz, czy skaczące szczudła, czy powerizer, to jak będą chcieli, to znajdą. W końu mamy magiczne GOOGLE. A wracając do przechodniów, to nawet wczoraj przechodziłem obok domu i słyszałem, jak jakaś kobieta z okna krzyczy "zobacz, jakiś chłopak na szczudłach idzie! Tu, za oknem!". Ja się zawróciłem i powiedziałem jej dzieńdobry, a ona zwiała... Dziwne...
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-08-09, 09:52   

waldiwaldi napisa/a:
"Przepraszam, ale jestem z kolegą/koleżanką umówiony. Ale więcej się Pan/Pani dowie na stronie www.powerizer.pl do widzenia"


hmmm troszkę dziwnie to brzmi, jak by mi ktoś tak opowiedział to najlepszej opinii bym sobie nie wyrobiła na jego temat.
Wiadomo, że to męczące jest te zadawanie pytań i w ogóle, ale jeśli chcemy rozreklamować powerizera musimy udzielać info co z tego ,że ktoś sobie wejdzie na stronę, ludzie cenią sobie doświadczenie. Ktoś kto ma powerizera może się wypowiedzieć na jego temat precyzyjnie. przecież ludzie komputerowi nie zadadzą pytań "jakie to jest uczucie?,czy trudno sie nabtym chodzi? i w ogóle....najlepiej odpowiedzieć na jego jedno pytanie wyjąć ulotkę i powiedzieć, że więcej się dowie tu i tu.

Pomysł Szy jest bardzo dobry,ale ja myślę e może gdzieś do spodni a jeśli się znajdzie miejscówka na powerku to i tam. Dobra rzecz wyjmujesz kierujesz i skaczesz dalej. Dla mnie strzał w dziesiątkę. :)
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-08-15, 15:21   

A jakby tak zrobić ulotki w formie paska i wsadzać je pod frotkę? Nie próbowałem, ale może się sprawdzać =)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Burlak 

Powerizer: M80 na węglu
Wiek: 29
Doczy: 09 Maj 2009
Posty: 12
Wysany: 2009-05-15, 19:41   

A może mieć pas jak rewolwerowcy z Dzikiego Zachodu, tyle że zamiast strzelać z kul, strzelać z ulotek? :]

W sumie taka rzecz mogłaby być nawet wygodna. Wiadomo, że rewolwerowcy nie mogli pozwolić sobie na jakikolwiek luz w pasku, lub niewygodę. Trzymał się dobrze i był poręczny. W dodatku!, możnaby użyć tych małych kieszonek na kule na takim pasku i trzymać tam pojedyncze ulotki :D
_________________
Nie ma rzeczy, której nie zrobiłbyś młotkiem.
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania