Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2011-01-11, 21:42
pierwsze wrażenia
Autor Wiadomo¶æ
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 127
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-08-21, 00:27   pierwsze wrażenia

Witam wszystkich!!oneone11! xD

dziś spotkałem się z kumplem, który twierdził, ze ma na sell powerizera m100
ja ważę ok. 70, wiec w sumie 3 modele za dużo, ale pomyślałem "skoro tylko 500zl, to może się rozchodzi, a na przyszłość do skoków elegancki"

oczywiście jak już się zobaczyliśmy, okazało się, że to upwing :p z góry powiedziałem "nie biorę" ale wskoczyłem w cacko, tak tylko, żeby poprobować

więc siad na trawie, założyłem (swoją drogą, na początku niewygodne) i 2 kumpli mnie podniosło. stanie w miejscu- opanowane od razu. czas na pierwsze kroki. na początku troszkę za bardzo kierowałem nogi do środka, wiec sie ocierały o siebie te pianki, które są pod kolanem.
po 5 minutach chodziłem już po trawie w normalnym tempie (nie myślałem, ze to takie proste)

"czas na beton" pomyślałem :P poszedłem, chodzi sie normalnie, ale jak szybko zacząłem iść, to samo mnie wprawiło w skok! no i próbowałem kawałek podbiec. fajna sprawa, trochę koślawo, ale sie udało. dobiegłem do pewnego miejsca, wracam biegiem i już sie zatrzymałem, idę spokojnie, iiii? gleba. moja pierwsza. i dość bolesna, bo bez ochraniaczy. Do przodu, wiec ręce starte i krwiaczek na samym środku prawej dłoni (trafiłem na kamień), ale sie podobało i tak :) jako, ze duuużo czytałem, udało mi sie wstać samemu (jednak teoria to dobra rzecz) i poszedłem dalej. zdjąłem powerka, kumpel pokazał co potrafi, znowu wskoczyłem w szczudełka :) pochodziłem etc i chciałem zdjąć, idę do ławki, bo na trawę sam nie usiądę, żeby sie wyswobodzić. idę, jeszcze 20 metrów i znowu gleba. nie mam pojęcia dlaczego. tym razem podwinąłem rękę jakoś i dość boleśnie na bark. i chyba sobie stłukłem prawe zebro :/

ale pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. zbieram kaskę i już niedługo, bo za jakiś tydzień i ja kupie sobie powerka (nie to badziewie upwing- drugiemu znajomemu sie po 3 dniach sprężyna roz$%^#% :/ a ona nie podlega gwarancji).

polecam wszystkim którzy myślą o skakaniu, bo naprawdę bardzo fajna sprawa.


i żeby już nie zakładać nowego tematu- jestem dość wysportowany, robie flipy na ziemi, mam dość silne nogi. ważę 70kg. który model polecacie? m80 czy m90? te m100 uginałem może z 5cm.. ciężko bardzo było, myślę nad 80..


pozdrawiam serdecznie wszystkich skaczÄ…cych i przymierzajÄ…cych siÄ™ do latania
payonk

EDIT: literówki
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-08-21, 00:41   

Mam dla Ciebie złe wieści bo Upwing to to samo co Powerizer. Tyle że od innego dystrybutora . Kupując Powerizer Polska masz najlepszą gwarancję , serwis i obsługę.
Sprzęt jednak pozostaje ten sam. Mogę Cię zapewnić tylko że u Luka masz naprawdę w 100% fachową obsługę. Co do modelu weź m80 na węglu max a jeśli się zdecydujesz na szklane sprężyny to weź 90
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2008-08-21, 08:30   

Jaki powerizer polecamy dla Ciebie już wiesz, ale pierwszorzędnym zakupem, jaki czeka Cię jeszcze to ochraniacze, których brak miałeś okazję boleśnie odczuć prawda?
Wysokich lotów życzymy i czekamy na kolejne relacje, na początek może z dnia, kiedy przyjedzie do Ciebie to wielkie pudło z magiczną zawartością;-)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-08-21, 11:13   

matkop napisa³/a:
Mam dla Ciebie złe wieści bo Upwing to to samo co Powerizer.

teoretycznie

payonk napisa³/a:
nie to badziewie upwing- drugiemu znajomemu sie po 3 dniach sprężyna roz$%^#% :/ a ona nie podlega gwarancji

bardzo dziwne - choćbyś nie wiem jak intensywnie skakał przez 3 dni, sprężyna spokojnie to wytrzyma.
Powerizer ma 12-to miesięczną gwarancję.

payonk napisa³/a:
ważę 70kg. który model polecacie?

M80 i będziesz bardzo zadowolony

i pamiętaj o sprzęcie ochronnym
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 127
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-08-21, 13:03   

Cytat:
Mam dla Ciebie złe wieści bo Upwing to to samo co Powerizer. Tyle że od innego dystrybutora .


i wlasnie ten dystrybutor mnie martwi..

Cytat:

M80 i będziesz bardzo zadowolony


m80 na szklanym czy węglowym?

Cytat:
bardzo dziwne - choćbyś nie wiem jak intensywnie skakał przez 3 dni, sprężyna spokojnie to wytrzyma.
Powerizer ma 12-to miesięczną gwarancję.


zrobił dokładnie 3 pełne ugięcia. za trzecim poszło.
Czy kupując powerizer mam też gwarancję na sprężyny?
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
claudia332 

Pomog³a: 8 razy
Do³±czy³a: 08 Maj 2008
Posty: 220
Sk±d: Maków Mazowiecki
Wys³any: 2008-08-21, 13:29   

payonk napisa³/a:
m80 na szklanym czy węglowym?

Na Węglu

payonk napisa³/a:
Czy kupując powerizer mam też gwarancję na sprężyny?


Tak obejmuje w przypadku gdy ci jedna pęknie to masz wymieniane dwie... :)

P.SLuk Zgadza siÄ™ ? :)
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-08-21, 13:33   

payonk napisa³/a:
m80 na szklanym czy węglowym?

węgiel

payonk napisa³/a:
Czy kupując powerizer mam też gwarancję na sprężyny?

Powerizer to zasadniczo wielka sprężyna, więc oczywiście gwarancja obejmuję przede wszystkim sprężynę

claudia332 napisa³/a:
Tak obejmuje w przypadku gdy ci jedna pęknie to masz wymieniane dwie...

sprężyny nie pękają (nie ma takiej możliwości)
wymiana zawsze obejmuje komplet sprężyn
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
claudia332 

Pomog³a: 8 razy
Do³±czy³a: 08 Maj 2008
Posty: 220
Sk±d: Maków Mazowiecki
Wys³any: 2008-08-21, 14:31   

no tak nie pękają mogą się rozwarstwiać :)
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-08-22, 18:07   

Lukassus, tak widzę, że sprężyny węglowe zaczynają przejmować rynek i muszę odświeżyć moje pytanie, jakie sprężyny wybrać przy wadze 65kg?
Prosiłbym też o to, żeby ktoś przedstawił mi zasadniczą różnicę w zachowaniu sprężyn węglowych w zestawieniu ze szklanymi. Coś w stylu "weźmy szklaną m80 i węglową odpowiadającą jej swoją twardością i opiszmy różnice w zachowaniu".
Które dają więcej frajdy ze skakania? Bo z opowieści wiem, że węglowe są dynamiczniejsze i to one dają większego kopa :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-08-22, 18:17   

gen100mek - sprężyny węglowe to przyszłość skakania. Przy wadze 65kg mierz w M70, przy dużej determinacji M80.

Poczytaj trochę forum, ekipa z Krakowa pisała sporo o odczuciach przy skakaniu na węglu i szkle.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-08-22, 22:15   

ja tam zmieniam własnie węglowe na szklane. Miałam węglowe M70, czyli rozmiar większe, ale są za twarde. Po poskakaniu sobie na szklanych odpowiednikach, okazało się, że szklane mnie duzo mocniej wybijają i dają o wiele więcej możliwości.
Węglowe mają moc, ale trzeba się dopiero nauczyć ją wykorzystywać. To nie takie proste na początku. A dla mnie to już kilka miesięcy skakania.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-08-22, 22:27   

Grace - być może M70 na węglu to było za dużo na początek dla ciebie. Cieszę się, że już jesteś zadowolona ze sprzętu w pełni :D
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-08-23, 09:04   

gen100nek nie bierz wiecej niz m70 jesli decydujesz sie na wegiel.
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-08-23, 13:36   

A czy jeżeli w przypadku szklanych zdecydowałbym się na M80, to węglowe M70 nie jest za twarde? Ja ważę obecnie równe 60kg, ale do tych 65-70 na pewno "podrosnę" w ciągu około roku... Dotychczas skakałem na sprężynach M70, i są dla mnie takie, no nazwijmy to "odpowiednie". Pytam bo nie chciałbym takiej sytuacji, że kupię M70ww i będą o wiele za twarde. W skakaniu nie mam aż takiego doświadczenia, więc można mówić tu o mnie jako o osobie niedoświadczonej.
PodsumowujÄ…ce pytanie: Czy dla osoby o wadze 60-65kg M70ww nie jest za twarde?
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 127
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-08-23, 13:50   

no dobra, to czas opisac dzien drugi skakania.

drugiego dnia było już dużo lepiej. sam założyłem sobie powerki, już nie było nikogo (pożyczyłem je od kolegi) i zacząłem chodzić. chodzenie to juz 0 problemu, nawet jak o coś zahaczę to i tak nie upadnę.
przyszedł czas na bieganie :) udało mi sie już rozpędzić do naprawdę dużej prędkości, extra uczucie. i tu pytanie do Was: tez sie tak meczycie jak biegacie na powerku? jeszcze nie potrafię tak dobrze biegać, zresztą te sprężyny są dla mnie nieco za twarde.. (m100 przy 70kg) tak wiec część moich niepowodzeń mogę zwalić na to :p uczyłem sie troszkę skakać, przy latarni na razie, naprawdę wysoko. jednak ugięcie jest może z 50%.. wiec mógłbym wyżej :p ale jeszcze nie miałem ochraniaczy i sie troszkę balem.

od razu mogę opisać dzień trzeci mojej przygody. tutaj już sie zaczęła zabawa
spotkałem kolegę, chciał przymierzyć powerki, dałem to założył i poszedł xD kolejny dowód, ze chodzenie jest dość proste. uczyłem sie już troszkę bardziej dynamicznie biegać. jak już sie rozbujam, to moge biec, ale najpierw musze szybkim tempem wpaść w rytm. tez tak macie? najlepiej było wieczorkiem. ustawka z kumplem od downhillu. przyniósł mi zestaw ochraniaczy, wiec moglem sie pobawić. bylem dość pewny siebie, bo miałem osłonięte kolana / łokcie / dłonie / głowę i plecy wraz z kręgosłupem, bo pożyczyłem od niego armor do DH. no i podjąłem próbę skoków bez latarni. na razie z 40cm, ale jak dla mnie to i tak sukces :) aaa no i schodki! najlepszy wynik- 4schodki i murek ok. 40cm. oczywiście tylko w dol, ale uczę sie panować nad ciałem po wybiciu przez sprężyny.

i teraz dobra wiadomość dla mnie, a jeżeli lubicie sie cieszyć czyimś szczęściem to i dla Was :) wczoraj zamówiłem własnego powerka. i ochraniacze krkochrona na allegro znalazłem nawet :) marou + kask. na nadgarstki muszę sobie coś kupić.. bo na łokcie mam na razie z tego armora (wole skakać w nim na razie, czuje sie bezpieczniej).

widziałem kilka tematów w dziale sprzęt, ale polecacie moze jakies niedrogie?

pozdrawiam wszystkich
payonk
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania