Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Powerizer w Zig Zap
Autor Wiadomo¶æ
prezes 
powerteam.arena.art.pl

Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 15
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 22 Maj 2007
Posty: 92
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2008-09-24, 10:29   Powerizer w Zig Zap

_________________
Powerteam - Akrobaci na Skaczących Szczudłach
http://www.powerteam.arena.art.pl
http://www.facebook.com/PowerteamPoland
http://www.youtube.com/user/kgateam
 
 
     
Deszczu 
A ty co myslales ??

Powerizer: m120
Wiek: 33
Do³±czy³: 06 Pa¼ 2007
Posty: 13
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2008-09-24, 11:25   

Fajowskie ujęcia :D Ale w tym wszystkim wygrał "Dodżer" XD :rotfl:
 
     
skulba 
OSZUKAJ GRAWITACJĘ

Powerizer: powerstrider mb 110
skacze od:: kwiecień 2005
Wiek: 41
Do³±czy³: 17 Wrz 2008
Posty: 9
Wys³any: 2008-09-24, 13:51   

Bardzo dobrze, że coraz więcej w sensie medialnym zaczyna się dziać wokół Bockingu (czyt.Bokingu) lub Powerbocking. Jedyne co mnie dziwi to to ,że w czasie tego programu ani razu nie padła nazwa tego sportu tylko jedynie nazwa handlowa jednego z wielu producentów tego rodzaju sprzętu.Myślę że sport ten na tyle się w Polsce przyjął i ma już tylu swoich zwolenników ,że czas najwyższy zacząć nazywać rzeczy po imieniu.
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-09-24, 17:43   

Kurcze niezły materiał, tylko kijowego dźwiękowca chyba mieli bo co jakiś czas głos uciekał, chyba, że to wina yt :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-09-24, 17:51   

Pamiętam foty z tego waszego występu. Fajnie to zrobiliście, widać, że akrobatyka się udziela u Was. Respect za profeskę. Ale trochę dziwnie się słucha, bo te mikrofony jakieś średnie były. A ogólnie na 5+ :D
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
janisz335 
urodzony by latać


Powerizer: M90
skacze od:: 09.07.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 09 Cze 2008
Posty: 54
Sk±d: KoÅ„skie k. Kielc
Wys³any: 2008-09-24, 21:25   

Materiał świetny! Wprowadza Powerizer "na salony":) Powerteam zaprezentował się bardzo profesjonalnie, znacznie lepiej było to pomyślane niż w GadżetLab czy Brainiac`ku. :wstyd:
 
 
     
jjumper 

Powerizer: poweriser PR 90\120
skacze od:: kwiecień 2007
Wiek: 35
Do³±czy³: 25 Sie 2008
Posty: 5
Wys³any: 2008-09-24, 21:39   

To prawda, janisz335 ma racje o wiele lepiej ,lecz wciąż nie padła ani razu nazwa tego sportu " bocking "
 
     
Deszczu 
A ty co myslales ??

Powerizer: m120
Wiek: 33
Do³±czy³: 06 Pa¼ 2007
Posty: 13
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2008-09-25, 06:50   

Nie padła nazwa bo dla jedynych to jest sport a dla innych czysta zajawka z domieszką niesamowitej przyjemności :hyhy: ja osobiście nie lubię kojarzyć skakania na "powerkach" ze sportem gdyż sport kojarzy mi się z głupią rywalizacją której nie powinno być ;) a przy okazji jak już bardzo chcemy by był to "sport" to może wymyślmy własną chwytliwą nazwę a nie zżynamy wszystko z zagranicy :rotfl:
 
     
skulba 
OSZUKAJ GRAWITACJĘ

Powerizer: powerstrider mb 110
skacze od:: kwiecień 2005
Wiek: 41
Do³±czy³: 17 Wrz 2008
Posty: 9
Wys³any: 2008-09-25, 12:51   

To wedle twojej teorii Deszczu może nazwiemy snowboard - śnieżną deską , a kitesurfing -latawcowym ślizganiem po falach :rotfl: . Chociaż było by to lepsze niż nazywanie tych sportów od nazwy jednego z producentów tego sprzętu jak to się dzieje tutaj ,np. snowboard był by pod nazwą BURTONizm , a jazda na rowerze SCOTTizm itd. Co do twojej wypowiedzi na temat sportu to nie masz racji. Sport w formie wyczynowej jest nastawiony na rywalizację , natomiast w formie rekreacyjnej wiąże się z przyjemnością lub jak to nazywasz zajawką z domieszką niesamowitej przyjemności.Przecież jak wychodzisz pojeździć na rowerze to nikt ci się nie karze ścigać z autobusami na czas lub wykonywać karkołomne ewolucje.A co do nazwy BOCKING lub POWERBOCKING to jest on używana na całym świecie.Używają jej Czesi,Rosjanie,Francuzi itd.
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2008-10-27, 00:15, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-09-25, 18:07   

Jak dla mnie, to powerizer i inne rzeczy, których lubię używać to właśnie zajawka i niesamowita przyjemność. A bocking sportem wyczynowym można nazwać, bo jak dla mnie sporty wyczynowe nie polegają na rywalizacji, chociaż to też. Jak dla mnie chodzi w tym głównie na przełamywaniu barier, strachu i pozbyciu się większej ilości rozsądku :P . Ale jak dla mnie to rozsądku przed powerkiem się ma aż za dużo, po już jest w sam raz :hyhy: .

P.S. Jak dla mnie możemy zostać przy bockingu. Bo jakoś nazwy szczudłing, albo skoking nie brzmi chwytliwie. Ewentualnie powerizing, ale to też forma zapożyczenia z lekką modyfikacją (zmianą s na z). Więc chyba bocking powinien zostać :] .

P.S.2 Ej, Luk, może ty się wypowiesz na ten temat? Bo wciąż jest to trochę niejasne jak ten "sport" mamy nazywać :P . Jedni bocking, drudzy powerbocking, trzeci powerizing, czwarci powerising...
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
skulba 
OSZUKAJ GRAWITACJĘ

Powerizer: powerstrider mb 110
skacze od:: kwiecień 2005
Wiek: 41
Do³±czy³: 17 Wrz 2008
Posty: 9
Wys³any: 2008-09-25, 20:47   

Nie ma większego wyboru co do nazwy, ponieważ nazwa ta już powstała i jest stosowana na całym świecie.A co do nazw poweriser i powerizer to są to nazwy handlowe producentów tego sprzętu. BOCKING jest skrutem od POWERBOCKING - właściwej nazwy tego sportu czy to się komuś podoba czy nie.
 
     
prezes 
powerteam.arena.art.pl

Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 15
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 22 Maj 2007
Posty: 92
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2008-09-25, 21:43   

No właśnie mi się nie podoba - tak jak to forum powstało za sprawą polskiego dystrybutora Powerizer, aby promować produkt POWERIZER (czytaj sprzedawać) tak Twoje wszystkie posty promują www.bocking.pl. Jeśli chodzi o sport bocking to nie wiem nie widziałem, ale widziałem sztukę skakania na szczudłach sprężynowych np. podczas zamknięcia olimpiady, w spektaklach teatralnych, w pokazach grupy Swebounce, w paradach ulicznych i zawsze były to prezentacje artystyczne, a nie sport. Powerteam to grupa ARTYSTÓW AKROBATÓW (nie sportowców) skaczących na szczudłach sprężynowych ściśle współpracująca z Powerizer Polska.
_________________
Powerteam - Akrobaci na Skaczących Szczudłach
http://www.powerteam.arena.art.pl
http://www.facebook.com/PowerteamPoland
http://www.youtube.com/user/kgateam
 
 
     
Deszczu 
A ty co myslales ??

Powerizer: m120
Wiek: 33
Do³±czy³: 06 Pa¼ 2007
Posty: 13
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2008-09-25, 22:30   

No i za to kocham Prezesa że powiedział to tak że nic dodać nic ując :hyhy:
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-09-25, 23:08   

Widzę że razem oczekujemy na sprężynki z włókna węglowego :) . Ja już nie mogę się doczekać żeby przekraczać nowe granice. Jakie modele zamówiliście?
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-09-26, 13:42   

Samo słowo bocking powstało z tego co mi się wydaje od nazwiska wynalazcy skaczących szczudeł, czyli Alexandra Bocka...
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Deszczu 
A ty co myslales ??

Powerizer: m120
Wiek: 33
Do³±czy³: 06 Pa¼ 2007
Posty: 13
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2008-09-26, 15:03   

No to po prostu wy sobie "uprawiajcie POWERBOCKING" a my będziemy zajmować się Powerizer'ami jako rekwizytem umożliwiającym nam występy artystyczne. Ogólnie straszny OFFTOP więc matkop lub walec usuńcie niepotrzebne posty.

PS . Jak będziecie w telewizji to nazywajcie się bockerami czy jak tam chcecie ale nie czepiajcie się że ktoś tego nie stosuje. Ja się bockerem nie czuję więc sorry ....

PS. 2 jjumper z tekstami "I jak kumasz już w końcu :rotfl: " to do kolesi z piaskownicy a nie do osoby starszej od Ciebie i w dodatku osoby która osiągnęła już wiele i teraz chce przekazać swój kunszt nawet takim jak ty ;)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-10-27, 00:35   

PrezycujÄ…c:

Alexander Bock w 1999r. opatentował i zaczął sprzedawać swój wynalazek. W 1995r. Niemiec wpadł na pomysł stworzenia takiego urządzenia. Od samego początku sport/urządzenie nazywa się poweriser/powerizer. Ok. 2 lat temu zaczęliśmy nazwać najpierw urządzenie bock (od nazwiska Bock), później od powerising/powerizing -> powerbocking (jako czynność), aż w końcu cały ruch powerbocking/bocking (trudne początki) tj. mix słów bock i powerizer, a skoczków/użytkowników Powerizer - bockersami (jakkolwiek to brzmi). Nazwa bardzo dobrze przyjęła się w Wielkiej Brytanii, powoli Amerykanie (choć z trudem) zaczynają adoptować tę nazwę, a że we współczesnym języku jest wiele ang. zapożyczeń, nazwa zaczyna przenikać i do innych krajów. Należy pamiętać jednak o początkach.

Nikt nie narzucił nazwy. Ani wynalazca, ani producenci, ani nikt inny o tym nie pomyślał. Sami użytkownicy w hołdzie wynalazcy (który wydaje się być bardzo skrytą osobą) nazwali tak urządzenie/sport/ruch/czynność/itp. i tylko przez szacunek ją powtarzają i utrwalają.

Nie ulega jednak wątpliwości, że nazwa jest bardzo mało znana. Jaka będzie jej przyszłość? To zależy tylko od nas.

Nazwa Powerizer natomiast przyjęła się doskonale na całym świecie. Jest to najpopularniejszy sprzęt, na którym skacze cały świat, dlatego tak wiele osób jej używa.

W tej chwili trudno mówić rzeczywiście o sporcie Powerizer sensu stricto - Powerizer jest wykorzystywany częściej jako rekwizyt artystyczny.

Wracając do tematu - świetny program! Dobra robota - cieszę się, że wycieczka się udała :D
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-11-13, 01:44   

foty zrobione w czasie kręcenie programu:





w galerii Powerizer znajdziesz więcej fot
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania