Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2011-01-07, 15:29
Ostrzeżenie!!!!
Autor Wiadomo
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-10-23, 15:04   Ostrzeżenie!!!!

Witam wszystkich forumowiczów. Piszę tego posta by ostrzec was przed naciągaczem i oszustem. Zapewne pamiętacie jak "Werbel" pisał o tanim sprzęcie ,że on nie będzie przepłacał i w ogóle. Po czym zaczął składać propozycje, trafił on do mnie ponieważ ,że powerizer bardzo mi się podobał chciałam go jak najszybciej mieć i za nie wielką kasę w sumie. Złożył mi on ofertę bardzo zastanawiającą 320zl i powerzier jest mój.
Zgodziłam się i przelałam mu pieniądze których już nie odzyskałam ani sprzętu ani kasy.
Nie duża kasa no ale.... Miał mi przelać trzy tygodnie temu kasę do dziś jej nie dostałam poza tym mnie unika. Dzięki pomocy kuzyna na razie sprawa trafiła do prawnika jeśli do poniedziałku nie otrzymam kasy idę na policję. Grozi mu do 3lat pozbawiania wolności (jest osobą pełnoletnia) + wypłata mi odszkodowania w wysokości 1300zł. Do tego niszczy mienie sprzętu gada że powerizer.pl to oszuści, a powerizer czy upwing to jest to samo , robi ludziom wodę z mózgu. Wielokrotnie Kontaktowałam się Lukassusem o prośbę o pomoc. Otrzymałam ja na tyle ile mógł mi pomóc.
Ostrzegam was przed nim i innymi nie wierzcie od tak. Z tego co mi wiadomo składał on propozycje też osobom z forum.
Protestuje też by zostało usunięte jego konto dla bezpieczeństwa innych użytkowników.
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Doczy: 18 Sie 2008
Posty: 127
Skd: Warszawa
Wysany: 2008-10-23, 15:18   

ehh a ostrzeżenia, żeby nie kupować z innych źródeł niż autoryzowani dystrybutorzy? tak to się kończy..
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-10-23, 19:59   

No ładnie Claudia, dobrze, że nareszcie się za to wzięłaś :) . To sprawka Werbla? uuu, nigdy bym go nie podejrzewał. A co do zamknięcia konta, to masz rację. Niech mu Lukas strzeli bana i tyle. Oby wszedł na stronkę szybko, bo się zdziwi, jak mu faceci w czerni do drzwi zapukają. A tak wogóle, to ostrzegam wszystkich naciągaczy, lepiej do mnie zapytań w stylu "kup u mnie, będzie taniej" nie wysyłajcie, bo będzie to od razu zgłaszane do najwyższej instancji, czyli Luka.

P.S. - lepiej zapłać Werbel, bo konsekwencje, z tego co Claudia napisała, będą poważne...

P.P.S. - życzę wam, aby sprawa została załatwiona szybko, bo ciąganie po sądach nie jest ani przyjemne, ani krótkie, ani TANIE.
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
janisz335 
urodzony by latać


Powerizer: M90
skacze od:: 09.07.2008
Wiek: 35
Doczy: 09 Cze 2008
Posty: 54
Skd: Końskie k. Kielc
Wysany: 2008-10-23, 20:49   

Szanowny Werbel mi również składał taką propozycję, mówiąc, że za opłatą (około 400zł) dostanę Powerizer ale innej nazwy.
Drugim minusem było to, że musiałbym czekać na "przypłynięcie" 3 miesiące...więc zrezygnowałem i wolałem kupić oryginał:)
Klaudia walcz o swoje, nie odpuszczaj ale na przyszłość pamiętaj, że nie kupuje się kota w worku:)
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-10-23, 21:08   

walczę bo mam siare w chacie....mogę się pożegnać z powerkiem na wiosnę i z aparatem wymarzonym na święta. Na szczęście odezwał się no i jakiś kumpel miał mi wysłać pieniądze ale nie wysłał ;] ma mi wysłać do poniedziałku zobaczymy.
Mi mówił że miesiąc i 320zl miałam mu dać.
Powerizera kupie za normalno cenę na wiosnę ale po odzyskaniu tych pieniędzy. Głupio się stało bo i ja i on mamy duzo nieprzyjemnosci ale jeśli ma się 19lat to jest się odpowiedzialnym i nie załatwia się czegoś przez os trzecie. No alę cóż bywa.
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Doczy: 05 Sty 2008
Posty: 165
Skd: Starachowice
Wysany: 2008-10-24, 14:22   Re: Ostrzeżenie!!!!

claudia332 napisa/a:
a powerizer czy upwing to jest to samo ,


to jest to sam pochodzą z tej samej fabryki rózni się TYLKo servis
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-10-24, 15:45   

Mi te Werbel proponował powerizer od siebie, tylko że gdy rozmawiałem z tatą, który długo pływał zajechało ściemą. Początkowo termin dostawy miał wynosić 1,5 miesiąca - 2 miesiące. Tata powiedział mi, że droga morska trwa o wiele dłużej, jest o wiele droższa i przesyła się nią więcej towaru. Dlatego się romyślilem...
Chłopak potrzebował kasy no i cóż zrobić... Dostał ją, tylko że w końcu mu się doczepią do dupy i będą tylko problemy...
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-10-24, 16:48   

gen100mek napisa/a:
Chłopak potrzebował kasy no i cóż zrobić... Dostał ją, tylko że w końcu mu się doczepią do dupy i będą tylko problemy...


On sam tego chciał. Moim zdaniem Werbel nie nadaje się do tego rodzaju biznesu, skoro jak sam powiedziałeś gen100mek, podróż morska towarów jest bardzo droga. To znaczy, że najprawdopodobniej SAM NIE WIEDZIAŁ CO ROBI. Rzucił się z motyką na słońce. Taki biznes, to nie jest prosta sprawa. Jak nie umiał, mógł nie robić. Sam narobił sobie kłopotów. No i najgorsze jest to, że myślał, że to mu ujdzie na sucho. :kwasny:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2008-10-27, 16:18   

Jeżeli sprawa trafiła na policję to należy spokojnie oczekiwać. Dowody są wręcz idealne ( zapisy rozmów na gg i forum) i sprawiedliwość zostanie wymierzona , a wszyscy poszkodowani zapewne usatysfakcjonowani.
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-10-27, 16:31   

Jeszcze nie trafiła. Poszłam tylko do prawnika z kuzynem i przedstawiłam swoj problem. Na dziś miały być pieniądze, nie ma ich w piątek miał zrobić z samego rana przelew bardzo dziwne. I najprawdopodobniej skończy się to policją. I tak jestem cierpliwa i daje mu czas by nie miał problemów ale moja dobroć się kończy.
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-10-27, 16:51   

Dobra, spokój zachować trzeba. Jak nie chce mieć kłopotów, to wpłaci. A jeżeli chodzi o mnie, to się już nie wypowiadam, ale proszę Cię Claudia, żebyś za jakiś czas napisała nam jak to się wszystko skończyło. :|
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-10-27, 17:21   

Powiem ci szczerze, że ja już dawno bym to zgłosił na policję, dlatego, że teraz to czas dziala na jego korzyść. Zobacz kiedy mówił mi o tym, ze może zwrócić kasę:
Cytat:
Werbel (26-08-2008 11:24)
powiedziałem, że nie mam na to wpływu, jak ktoś chce to mu zwrócę pieniądze
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-10-27, 22:46   

gen100mek napisa/a:
Powiem ci szczerze, że ja już dawno bym to zgłosił na policję, dlatego, że teraz to czas dziala na jego korzyść. Zobacz kiedy mówił mi o tym, ze może zwrócić kasę:
Cytat:
Werbel (26-08-2008 11:24)
powiedziałem, że nie mam na to wpływu, jak ktoś chce to mu zwrócę pieniądze


Uwierz mi że chciałam tylko mi szkoda było jego bo jest młody chłopak i miałam mu zaraz robić najazd na chatę. chciałam to ugodowo załatwić. nie do końca czas działa na jego korzyść bardziej na moją. Ja może czasem coś pocisnąć, powiem taka już jestem co w sercu na języku. Ale naprawdę nie chcę nikomu krzywdy robić dlatego starłam się jakość z nim się dogadać ale to w końcu zaczęło robić się nudne i dziecinne. Dziś się do mnie odezwał ponoć wysłał pieniądze w środę sprawdzę stan konta w banku jeśli nie będzie żadnego przelewu na nic nie czekam.
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2008-10-28, 21:22   

Ja jestem najbardziej ciekawy czy jesteś jedyną ofiarą oszustwa... Bo słyszałem że 27 zamówień było...
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
systu93 
Specjalista teoretyk

Powerizer: w maju M70/M80
skacze od:: nie skakalem
Wiek: 30
Doczy: 05 Sty 2008
Posty: 165
Skd: Starachowice
Wysany: 2008-10-29, 12:47   

:P i 30 dla jakies firmy w toruniu :) mioałem zamawiac ale rodzice mi nie pzowolili FUKS
_________________
Jestem Licencjonowanym Dyslektykiem(analfabetą) od 5 lat nie czepiac sie w miare mozliwosci(czasu) poprawiam błedy
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-10-29, 22:33   

No to mądrych rodziców masz. Byś się nieźle wpakował... heh ;)
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomoga: 3 razy
Wiek: 38
Doczya: 11 Maj 2007
Posty: 348
Skd: Kraków
Wysany: 2008-10-29, 22:38   

z tego co wiem, to ta firma własnie miała zamawiac.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomg: 2 razy
Wiek: 31
Doczy: 12 Lip 2008
Posty: 182
Skd: Izabelin (pod W-wą)
Wysany: 2008-10-30, 21:06   

Ale to oni to mieli organizować? Czy zamawiać w ten sam sposób, co inni?
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomoga: 3 razy
Wiek: 38
Doczya: 11 Maj 2007
Posty: 348
Skd: Kraków
Wysany: 2008-10-30, 21:17   

no właśnie organizować, a Werbel im pomagał w tym. On sam by nie załatwił nic z Chinami ;)
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
claudia332 

Pomoga: 8 razy
Doczya: 08 Maj 2008
Posty: 220
Skd: Maków Mazowiecki
Wysany: 2008-10-31, 13:15   

On sam wciskał dobry kit ze wszystkim i tyle.
Co do sprawy no to można uważać za zakończoną. Wczoraj wpłynęły pieniądze po kilkunastu ostrzeżeniach. Na szczęście obyło się bez nieprzyjemności,kary pieniężnej i wymiaru sprawiedliwości. Nawet nie usłyszałam dziękuję hehe no cóż czego się spodziewać od takiego człowieka.
Powerek może na wiosnę. Teraz pochłania mnie szkoła życie prywatne i Drifting co okazuje się skasowanym spojlerem i troszkę muszę kasy wyłożyć.
Mam nadzieje ze powerizer będzie :) .
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania