Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Dobór Sprzętu
Autor Wiadomo¶æ
Sky-runner
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-07, 02:34   Dobór SprzÄ™tu

Pytanie o dobór sprzętu: mam 15 lat ważę 79-90kg dokładnie nie wiem dawno się nie ważyłem mam 190cm wzrostu i rosnę dosyć szybko mam pytanie jaki model dobrać? Aby służył mi jak najdłużej? :hyhy:
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 127
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-12-07, 03:24   

podajesz przedzial wagowy 10kg.. wiec wez m80 lub 90 zaleznie od wagi.. jak bardziej 80, to wez 80 jak ponad, to 90, wlokno weglowe oczywiscie
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-07, 10:14   

Weź m90 węgiel. A miałeś do czynienia z akrobatyką? Jesteś dobry w sporcie? Jeśli czujesz się na siłach, to możesz wziąć m100. Ale ja bym polecał m90.
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Sky-runner
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-07, 11:21   odp

Tak miałem co prawda salt nie robiłem ale parę rzeczy umiałem. W sporcie raczej jestem dobry. Jaka jest różnica między węglowym a szklanym? I przede wszystkim m100 może się okazać dla mnie "nie te" jeśli odpowiedni wysportowany nie będę? ;)
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-07, 13:42   

Słuchaj, nie ma sensu się rozpisywać, bo bardzo dużo jest o tym na forum, po prostu poszukaj. Węglowe jest wy3malsze i się wolniej zużywa, a co za tym idzie jest trochę twardsze, więc bierz m90. Będziesz zadowolony. Bo wiesz, m100 jest sporo twardsze, więc jeżeli miałbyś je brać, to pewnie szkło. A węgiel jest lepszy, więc się nie opłaca. Ja radzę m90 węgiel. :hyhy:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Sky-runner
Go¶æ
Wys³any: 2008-12-07, 14:43   DziÄ™ki

A takie jeszcze pytanie. Gdzie można najtaniej kupić? ;) interesuje mnie wszystko oprócz aukcji internetowych. :cool:
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 127
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2008-12-07, 20:07   

powerizer.pl i znajdz sobie liste dystrybutorow. roznice w cenie max 9zl... (ogolnie ok. 900zl)
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
Sky-runner 
BiegnÄ…cy w chmurach

Powerizer: M90
skacze od:: 06.01.2008
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 2
Wys³any: 2008-12-07, 20:28   

jeszcze tylko jedne pytanie skacze ktoś w Wałbrzychu albo okolicach? Bo chciałbym zobaczyć tzn. przetestować czy takie sporty mi odpowiadają ;)
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2008-12-11, 22:53   

Sky- runner,słuchaj, oryginalny powerizer kupisz u autoryzowanych przedstawicieli, na przykład w zonglerka.pl , świąteczna promocja obcięła cenę nowego, oryginalnego powerka ze sprężynami z włokiem węglowych na kwotę 890 zł, stary, w porównaniu do ceny jaką ja płaciłem za swojego powerka to nawet bym się nie zastanawiał (zapłaciłem w zeszłym roku 1290 zł). A model dla ciebie to M90 (na węglu oczywiście).Uprzedzam, będzie ciężko, ale trening i uparte dążenie do celu, do zamierzonych osiągów, daje tyle frajdy, że nie przeliczysz tego na żadne pieniądze..;-)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Sky-runner 
BiegnÄ…cy w chmurach

Powerizer: M90
skacze od:: 06.01.2008
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 2
Wys³any: 2008-12-13, 17:45   

W każdym razie dzięki za odpowiedź. O pierwszych wrażeniach opowiem miejmy nadzieje że za niedługo ;) :hyhy:
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania