Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Crashero- dla kumpli ze szkoly Kreda (nie pytajcie czemu xD)
Autor Wiadomo¶æ
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-11, 20:07   Crashero- dla kumpli ze szkoly Kreda (nie pytajcie czemu xD)

Witam wszystkich ^^ mwhahaha!!!

Kurde zas mam odpaly dzisiaj... mwhaha ^^
Ale ok na spokojnie. (pffhaha xD) Nazywam sie Mateusz. Nick jakiego uzywam - Crashero ale wszyscy na mnie wołają "Kreda". Uwielbiam czekolade (mam po niej straszne odpaly xD).
Zawsze mnie nosi wszedzie. Nie moge usiedziec na miejscu- pewnie dlatego zachwycilem sie powerkami :rotfl: .

Zainteresowania: zjawiska paranormalne, podroze poza cialem, swiadome sny, sny ogolnie, telekineza, telepatia.

Dzisiaj zamowilem swojego Powerizerka ukochanego :) jak myslicie dojdzie jutro jak mi potwierdzili juz zamowienie? ^^ nie moge sie doczekac. Az mnie nosi po pokoju jak mysle ze za niedlugo juz poskacze xD Chodzilem kiedys na niskich szczudlach wiec moze nie bedzie problemow z chodzeniem na Powerku ale na normalnych szczudlach sie nie skacze.

Pozdrawiam
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-11, 21:21   

Witaj crashero na najbardziej rozskakanym forum!!!
(sory Luk, ale zawsze chciałem to powiedzieć :rotfl: )

Spokojnie, crashero. Będę mówił do Ciebie po nicku, bo ta "kreda" brzmi trochę, że tak powiem, pospolicie :D . Wrzuć na luz, nawet jak przyjdzie za tydzień, to co? Poczytaj lepiej na forum o całym funkcjonowaniu na tego typu sprzęcie. Bo jak będziesz taki napalony, to się raz-dwa połamiesz. A chyba byś tego nie chciał. Tak więc mówię, ochłoń trochę, strzel sobie dobre ochraniacze, kask i SKACZ!

Miłego skakania! :] :] :] :] :]
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-11, 21:41   

Ile ja sie juz naczytalem tego forum to sobie nie zdajesz sprawy xD. A za kazdym razem jak to wszystko czytam to takiego slinotoku dostaje na mysl ze sam moglbym skakaz ze musze miec pod reka scierke zeby sobie calej klawiatury nie upaskudzic.
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-12, 15:09   

To tej ścierki nie wyrzucaj, bo Ci się przyda do wycierania potu na treningach na powerku ;) . A forum czytaj dalej, bo Ci się przyda na 100%. :hyhy:
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania