Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
pierwszy Powerizer
Autor Wiadomo¶æ
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-16, 11:48   pierwszy Powerizer

No wiec jakies 15 minut temu przyszedl mi moj ukochany Powerizer. :)
Odbieram paczke. Mysle sobie "o kurde ale to ciezkie i wielkie". Otwieram opakowanie jak glodna mapla banana ze slinotokiem. Wyciagam ustrojstwo. "O KURDE ALE TO WIELKIE" xD. Myslalem ze to bedzie mniejsze. Nie moge sobie poskakac niestety jeszcze bo moja mama jest tak strachliwa ze nie moge... to jest parodia. Ona mowi ze ja sie w tym zabije, ze musze miec kilka osob do asekuracji. To PO CO JA TO KUPOWALEM SIE PYTAM!!! xD grrrrr. Pojde skakac jak bede sam w domu. Bo mnie to wkurza juz. 17 lat czlowiek ma a nawet sobie nie moze sportu uprawiac bo mama sie boi ze sobie cos zrobi. Postaram sie zrobic kilka fotek jak bede robic pierwsze kroki i wrzuce do tematu ;p

EDIT:

LUDZIE!!! LUDZIE!!! COS NIESAMOWITEGO!! xD
Zalozyltem toto na nogi. "Strasznie ciezkie" pomyslalem na poczatku. Poczlapalem kilka metrow trzymajac sie kurczowo murku i po chwili postanowilem przejsc kawalek sam xD Powerek zaczal sprezynowac i sie troche wystraszylem ale szedlem dalej. Podszedlem do bramy i trzymajac sie bramy troche sobie poskakalem na dwoch nogach. Skok na wysokosc 1 metra to jest niezle przezycie 8D a mozna przeciez i nawet 2 skakac jak nic.
Jak mi sie podskakiwanie przy bramie znudzilo po 3 minutach, postanowilem sie przebiec kawalek. Na poczatku bieglem skaczac jak najwyzej po prostu. Nie bieglem szybko ale wysoko. Teeeeen lot miedzy odbiciami... COS PIEKNEGO!!! 8D. Pozniej pobieglem na szybkosc. Radocha przednia.

Nogi bola ale oplacalo sie xD No i nie zaliczylem gleby zadnej :) POWERIZER RLZZZZZ!!!!
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-16, 15:55   

17 lat masz i Ci mama nie daje poskakać? Rzeczywiście to parodia. Gratulacje! Niezły początek ;)
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-12-16, 16:04   

pierwsze chwile na Powerizer, pierwsze odbicia, skoki, loty - bardzo miłe uczucie :D

wygląda na to, że szybko opanowałeś podstawy skakania. Gratulacje.

bezpiecznego skakania!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-16, 18:36   

Przed chwila skakalem znowu mimo ze ciemno strasznie xD jak teraz siadam gdzies to czuje taka jakas pustke... chcialbym laaaaataaaac na moim Powerku. Malo co gleby nie zaliczylem bo sie za bardzo rozpedzilem. Ale wiem co to znaczy przeprost kolana zlapac xD biegne sobie, biegne, nagle troche za daleko stanalem i dup... bol w kolanku bo kolanko z powerka mi za mocno nacisnelo na wyprostowana noge. Na szczescie bol byl tylko chwilowy ale bolalo dosc mocno. Ma ktos cos na przeprosty kolana? tzn. zeby nie zrobic. Pewnie nie prostowac do konca nog co? ale wtedy mniejsza sila idzie na powerka zeby sie wybijac. Przy wyprostowanych nogach chyba najdalej sie mozna wybic. Jutro jak wroce ze szkoly to cale popoludnie bede zasuwac po ulicy w te i spowrotem xD kumple byli u mnie zobaczyc jak sie wyglebie pierszy raz ale sie rozczarowali a jednego zarazilem mania podskakiwania i tez chce kupic swojego powerka xD a z mama sobie poradzilem w inny sposob ^^ a mianowicie:
gdy nie bylo jej w domu poszedlem skakac. (opis z tego skakania w pierwszym poscie ;p) Nauczylem sie biegac. Jak wrocila to poprosilem zeby wyszla mnie asekurowac. Staje na szczudelkach i biegne sobie jak nic do bramy i spowrotem xD mwhahah.

A jajca jakie byly jak listonosz przyszedl xD skacze sobie na podjezdzie, nagle podjezdza listonosz. Ja podskakuje sobie pod brame. On sie tak patrzy na mnie dziwnie i pyta "ty tu mieszkasz?" xD Ja "nooooo" i dal mi listy i jakas ulotke i pojechal z dziwna mina na twarzy xD Musze sie w powerku przez miasto przeleciec ^^ Cos czuje ze od dzisiaj nie bede chodzic tylko skakac i biegac a wlasciwie to fruwac bo jak to inaczej nazwac? xD
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2008-12-16, 18:52   

No to ty ładny kozak jesteś, ja miałem tak, że przez jakkieś 10 minut nie byłem w stanie puścić taty no i zdjąłem powerki, po jakichś 30 minutach stwierdziłem: "cholera, tak być nie może, teraz muszę się nauczyć!". Wyszedłem z domu, ząłożełem powerki wstałem, puściłem murek i nagle, nagle, nagle TAK stoję, ojej, chodzić anwet umiem, OMG! biegać też! :)
Skakać zacząłem dopiero następnego dnia rano :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-16, 18:56   

Ale najlepsze jest to uczucie miedzy odbiciami w czasie biegu. To sie frunie po prostu a nie biegnie xD
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-16, 18:56   

crashero napisa³/a:
Ma ktos cos na przeprosty kolana?

Fastumgel, ultrafastin - one są na ścięgna, ale zajebiście chłodzą. Poza tym moto911. Trudno to dostać, ale spryskasz nogę, 10 minut i możesz skakać. Używam tego często na motocrossie, jak na fali mi się ścięgno naciągnie, czy coś.
crashero napisa³/a:
tzn. zeby nie zrobic.

Nie ma na to jakiegoś super sposobu. Po prostu musisz uważać,
crashero napisa³/a:
Pewnie nie prostowac do konca nog co?

co nie znaczy, żeby nie prostować nóg. Staraj się je dobrze napiąć, to powinno pomagać. Potem to już praktycznie nie będą ci się robić przeprosty, bo to samo wchodzi w zwyczaj.
crashero napisa³/a:
A jajca jakie byly jak listonosz przyszedl xD

Miałem dokładnie to samo, tylko u mnie grasuje listonoszka. Nazwała mnie "kangurem" ;)
crashero napisa³/a:
Musze sie w powerku przez miasto przeleciec

Przygotuj się na DUUUŻO spojrzeń, co drugi zatrzymany samochód na pogawędkę i okrzyki podniety dzieciaków. Raz mnie z kumlem na powerkach zagadali ci ze "strefy podmonopolowej", że tak to ujmę. A w prostym języku po prostu pijaczki. No i chcieli, żebym im salta krecił. Jak powiedziałem, że nie umiem jeszcze, to się wymądrzali, ale im buźki przymknąłem, jak się spytałem, czy oni umieją.

BTW - niech mi ktoś powie, czy my, "ludzie chmur" mamy poskakiwać po chodniku, czy szlaku rowerowym? Bo ile wiem, to ci na rolkach to po szlaku rowerowym, więc nie jestem pewny. Pytam z ciekawości. :D
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-16, 18:59   

waldiwaldi. Chodniczek jak kazdy kulturalny przechodzien xD A powinno sie to rejestrowac jako nozny srodek transportu i biegac po ulicy bo mozna tym czasami rower przescignac przeciez xD a w korkach jakie praktyczne ;p

A co do tego miasta to wlasnie o to chodzi. Lubie pokazywac ludziom dziwne, przyciagajace uwage rzeczy.
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-16, 19:03   

crashero napisa³/a:
Lubie pokazywac ludziom dziwne, przyciagajace uwage rzeczy.

To mamy podobne hobby. Ale ja jeszcze bardziej lubię zajawkę. A wszelakie offroady, to dla mnie bajka. Szkoda, że nie ma powerków na terenówkach (jeszcze :] ).

crashero napisa³/a:
Chodniczek jak kazdy kulturalny przechodzien xD

Jak dla mnie, to jakbyś wpadł na przechodnia podczas potknięcia, albo coś gorszego? :kwasny: Myślę, że to się klasyfikuje pod "środek transportu". Chciałbym poczekać na odpowiedź Luka. (Aha, sory za offtop, ale mnie to gryzło od dłuższego czasu)
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-16, 19:06   

Jak wpadniesz w biegu na przechodnia? no coz... masz miekkie ladowanie wiec chyba dobrze ;p. Ale po sciezce rowerowej chyba jak najbardziej mozna na tym zasuwac. Elegancka nawierzchnia, prosta droga, idealnie wprost.
 
     
waldiwaldi 
N:XT BLACK CHILLI


Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 18 lipiec 2008
Pomóg³: 2 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 12 Lip 2008
Posty: 182
Sk±d: Izabelin (pod W-wÄ…)
Wys³any: 2008-12-16, 19:18   

Bardziej mi chodzi o przypadki - potknięcie itp. No i na psiaki trzeba uważać. Ale nie mieszkam w mieście, raczej na takim suburbie. Zaraz koło puszczy kampinoskiej. Więc mam teren akurat na crossa ;) . Ale na psy trzeba uważać (te w mundurach) i leśniczego. Oprócz tego mountainboarding i powerek. Kocham zajawki!
_________________
DERBI DRD PRO 50 SUPERMOTARD Malossi - replica

I'm back! Nie było mnie 3 miechy z powodu braku neta po przeprowadzce. Mam do nadrobienia 340 postów... Dzięki za życzenia.
 
 
     
crashero 

Powerizer: M70-light jumper xD
Wiek: 32
Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008
Posty: 18
Sk±d: Bielsko-BiaÅ‚a
Wys³any: 2008-12-22, 19:13   

Ajajaj xD zaliczylem dzisiaj pierwsza glebe... biegne sobie z gorki (po deszczu) po asfalcie. Nagle kopytko mi sie poslizgnelo xD dup! gleba. Gdy sie poslizgnalem przypomnialem sobie co nalezy zrobic przy upadku. Zgialem kolana, polecialem na nadgarstki i skonczylo sie tylko na lekkim bolu ramienia ^^ upadek przy szybkim biegu z gorki :) . A tak wogole to przebieglem dzisiaj w Powerkach jakies 7 kilometrow razem xD nogi mnie bola, plecy mnie bola, wszystko mnie boli ale czuje sie swietnie xD jutro bede zasuwac do miasta i spowrotem (do centrum mam 4 kilometry) ;p a pozatym zaczynam skakac na obu nogach :D A najbardziej mnie bawi wzrok ludzi jak widza cudaka na czyms takim xD
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-12-22, 22:05   

crashero napisa³/a:
biegne sobie z gorki (po deszczu)

bieganie po mokrej nawierzchni nie jest dobrym pomysłem - odradzam. Dobrze, że jesteś cały.

Pogoda w te święta jest dla Powerizer maniaków bardzo łaskawa! :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania