Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2009-01-19, 12:41
Powerizer przegrał sprawe w sądzie ?
Autor Wiadomo¶æ
Num-Lock 

Do³±czy³: 16 Sty 2009
Posty: 2
Wys³any: 2009-01-16, 15:47   Powerizer przegraÅ‚ sprawe w sÄ…dzie ?

Witam wszystkich.

Powiem wam że zachorowałem na szczudła, tak czytam to forum i wszędzie tylko powerizer i powerizer - OK, rozumie że to strona tego dystrybutora i nie ma tu nic na temat innych firm produkujących szczudła...

udało mi się znaleźć stronę *******
no nareszcie jest coÅ› nazwane, i nikt nie wymienia ciÄ…gle marki produktu

no ale mniejsza o to

znalazłem coś takiego:

*******

i pisze tam tak:

"Powerizer

Oficjalnie marka ta już nie istnieje ponieważ firma produkująca ten sprzęt przegrała sprawę sądową z firmą PoweriSer o podobieństwo nazwy handlowej. Sąd zakazał używania tej nazwy handlowej i zezwolił na sprzedaż pod tą nazwą jedynie sprzętu, który został już wyprodukowany przed ogłoszeniem wyroku.(...)"

i chciałbym żeby ktoś kto zna trochę sprawe to wyjaśnił


ps. nie jest moim zamiarem zrobić tutaj bałagan, czy udowodnić, że Powerizer jest do niczego, po prostu, szukałem innego spojrzenia na sprawę, szukałem strony która będzie obiektywna i znalazłem coś innego, może to nie jest to czego szukałem ale to już coś innego, ale czy to jest prawda co tam piszą?


pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2009-01-16, 16:25, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-01-16, 16:31   

Num-Lock - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Firma/osoba, która sprzedaje podobny/konkurencyjny produkt i sama wykorzystuje nazwę "Powerizer" by w ogóle zaistnieć na rynku, siłą rzeczy jest subiektywna. To czysta hipokryzja.

Powerizer ma siÄ™ bardzo dobrze.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
trebor 

Powerizer: Brak
Wiek: 33
Do³±czy³: 19 Cze 2007
Posty: 49
Sk±d: Wielkopolska
Wys³any: 2009-01-17, 00:28   

A planowana jest zmiana z nazwy powerizer na coÅ› innego?
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2009-01-17, 00:32   

A chcielibyście zmieniać nazwę?
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
trebor 

Powerizer: Brak
Wiek: 33
Do³±czy³: 19 Cze 2007
Posty: 49
Sk±d: Wielkopolska
Wys³any: 2009-01-17, 00:36   

nie, ale jeżeli sąd tak orzekł to raczej wyjścia nie mają.
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2009-01-17, 12:12   

Dla mnie sprzęt pozostaje sprzętem. Mam tylko nadzieje, że produkt o tej innej nazwie nie będzie się różnił konstrukcyjnie od dotychczasowego POWERIZERA. Z dotychczasowej konstrukcji jestem bardzo zadowolony. Nazwa? Ja i tak będę używał powerizer.
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Num-Lock 

Do³±czy³: 16 Sty 2009
Posty: 2
Wys³any: 2009-01-17, 17:48   

Cześć wam !

w ramach sprostowania, to ja nie uważam, że firma o której mówiłem, używa nazwy powerizer, żeby zaistnieć

nazwa powerizer jest zastosowana jedynie w porównaniu wszystkich producentów szczudeł i marka jest wg mnie przedstawiona w pozytywnym świetle

to tyle jeśli o to chodzi

ps. ja pewnie też wybiore powerizer'a jeśli dane mi będzie skakać

pozdrawiam serdecznie
 
     
Ellanor 

Do³±czy³: 14 Sty 2009
Posty: 8
Wys³any: 2009-01-19, 12:29   

Luk jest jakaś główna strona powerizera, nie chodzi mi o polską stronę tylko o stronę firmy która to produkuje i rozsyła po całym świecie ??
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-01-19, 12:41   

Ellanor - strona jest przeznaczona wyłącznie dla dystrybutorów.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania