Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Pierwsze wrażenia by Roki
Autor Wiadomo¶æ
Roki 

Do³±czy³: 24 Kwi 2009
Posty: 3
Wys³any: 2009-04-28, 15:51   Pierwsze wrażenia by Roki

Heh zacznÄ™ od tego : Heeeejka wszystkim ;D

Wczoraj dostałem mojego pierwszego powerizera. Od razu na niego nie wskoczyłem, ale wieczorkiem to coś już innego. Na początku trochę chodzenia z tatą ... oczywiście jak to nie on, chwalił się że on od razu by umiał chodzić. Gdy doczekał się swojej szansy to o mało nie spalił się ze wstydu ... ;D Ale wróćmy do mnie ... Po około 5 minutach umiałem już chodzić samemu, było to coś niezwykłego. Z początku wolne chodzenie, potem zacząłem już po woli biegać. Ale jeszcze wolałem tego nie robić bez ochraniaczy. Miałem je tylko na nadgarstki, gdyż nie zdążyłem jeszcze sobie ich kupić. Po powrocie do domu najbardziej bolały mnie plecy ... ;D Następnego dnia czyli dziś od razu po szkole wziąłem powerizery i na dwór. Poszedłem na uliczki ( tam uczą się do karty rowerowej). No i zacząłem niezbyt szybko biegać. Lecz jak to się stało nie wiem, ale glebę zaliczyłem ... Prawa ręka lekko starta <patrzy na swoją zakrwawioną rękę>. Ale nic się poza tym nie stało, no i spodnie się rozdarły pomiędzy nogami ;p Powerizer nie odniósł szkód poważnych gdyż tylko lekko ta gąbka pod kolankiem lekko pękła. Ale to tylko w jednym miejscu ... ;D

Od razu mówię, że jestem osobą zazwyczaj szczerą i "śmiechową"

Pozdrawiam wszystkich ! ;D
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-04-28, 16:02   

Roki - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce,

ochraniacze, ochraniacze i raz jeszcze ochraniacze. Koniecznie musisz się w nie zaopatrzyć, przede wszystkim na początku! Szkoda kolan, nadgarstków, kolan itd.

Na jakim modelu Powerizer skaczesz?

Pamiętaj o kolejności nauki poszczególnych elementów. Powodzenia i dużo dobrej zabawy! :D
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Roki 

Do³±czy³: 24 Kwi 2009
Posty: 3
Wys³any: 2009-04-28, 16:14   

Uczę się na M100 bo akurat wagą tam pasuję ;p ( nie śmiać się ;p )

Co do ochraniaczy to wiem ... nie potrzebnie zacząłem tak szybko biegać. Choć na chodzeniu spędziłem ponad godzinę, ale wolę dłużej bo pragnę najpierw coś skończyć by się uczyć czegoś innego. Chodzić już prawie bez błędu potrafię chodzić i skakać z jednej na drugą nogę.
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-04-28, 16:46   

Roki - ochraniacze dostaniesz w każdym sklepie sportowym. Minimum to nadgarstki, łokcie, kolana i kask. Możesz też zaopatrzyć się w komplet krk (na szczególną uwagę zasługują marou).

Bardzo dobrze, ucz się krok po kroku i tak długo, abyś czuł się pewien danych elementów. Jak zapewne wiesz, w dziale 'skakanie na Powerizer'/'Bezpieczna nauka' znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Roki 

Do³±czy³: 24 Kwi 2009
Posty: 3
Wys³any: 2009-04-28, 16:49   

Ja tu buszuję już od pewnego czasu i znam to na pamięć ... ;D
Ale praktyka wydaje się zupełnie inna niż teoria ... ;D
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania