Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2010-09-18, 18:57
powerizer a powerstrider ?
Autor Wiadomo¶æ
wojtsen 

Powerizer: M90
skacze od:: maj 2009
Wiek: 38
Do³±czy³: 14 Maj 2009
Posty: 33
Sk±d: Jelenia Góra
Wys³any: 2009-05-15, 15:27   powerizer a powerstrider ?

Tak na wstępie jako nowicjusz chciałbym wszystkich pozdrowić !

mam kolejne pytanie z seri to a to ... (odrazu przepraszam admina, ale jestem przed zakupem oryginalnego powerka)

Mam już zaklepanego M90 powerizera (węgiel), ale na allegro ostatnio pojawiły się szczudła powerstrider ! ja tam wolę oryginał ale czy ktoś mi powie czy to może być prawda??

oto cytat :
„POWERSTRIDER” to nastÄ™pca POWERIZER . Firma produkujÄ…ca Powerizer wypuÅ›ciÅ‚a obecnie na rynek nowy ulepszony model szczudeÅ‚ pod nowÄ… nazwÄ… „POWERSTRIDER

Możliwe jest to że wypuścili nowy model ?? bo coś w to nie wierzę, ale muszę się spytać przed zakupem bo jak wiadomo każdy chce jak najnowszy sprzęt ... HELP
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-05-15, 15:50   

wojtsen - sprzedawca został poinformowany o konsekwencjach jakie grożą za wprowadzanie klientów w błąd i podpieranie się nazwą "Powerizer" w sprzedaży innych produktów.

POWERIZER Polska to jedyny/wyłączny przedstawiciel/dystrybutor Powerizer w Polsce!

Kupując Powerizer u autoryzowanych partnerów (lista na www.POWERIZER.pl) otrzymujecie najnowszy sprzęt, jaki został wyprodukowany (nowej generacji kopytka, ulepszona sprężyna itd.)

Większość sprzedawców różnej maści skaczących szczudeł w Polsce (skyrunner, moonjumper itd.) wzoruje się na POWERIZER Polska i bezczelnie wykorzystuje naszą ciężką pracę.

To my jako pierwsi w Polsce (i jako jedni z pierwszych na świecie) wprowadziliśmy produkt do sprzedaży i od tego czasu promujemy Powerizer i sport na szeroką skalę w Polsce.

Mamy największe doświadczenie, najlepszą obsługę klienta, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
, o samym produkcie nawet nie wspominam (sprzedajemy tylko 100% pewny sprzęt, autoryzowany przez wynalazcę, produkowany zgodnie z patentem).

Dzięki temu tak wiele osób nam zaufało i na co dzień bezpiecznie skacze na Powerizer.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2009-05-15, 16:36   

Skoro już jesteśmy w temacie sprzedawców i sprzetu, to ja bym chciał się dowiedzieć, najlepiej z bezstronnego punktu widzienia, co wiadomo nam na temat polskiego sprzedawcy "7 milowych butów" ( www.7milowebuty.pl ) i "UpWinga". te pierwsze to chyba polski "oddział" firmy z Niemiec, która posiada ponoć sprzęt najwyższej jakości, a UpWing? Czy mają oni chociaż jakiś serwis albo pojęcie na temat skaczących szczudeł?
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
wojtsen 

Powerizer: M90
skacze od:: maj 2009
Wiek: 38
Do³±czy³: 14 Maj 2009
Posty: 33
Sk±d: Jelenia Góra
Wys³any: 2009-05-15, 16:50   

dzięki , już w przyszłym tygodniu kupuje M90 i zaczynam :D pozdro z Jeleniej Góry
 
     
Rzuff 


Powerizer: M70
skacze od:: Grudzień 2008
Do³±czy³: 30 Gru 2008
Posty: 13
Sk±d: Lubin
Wys³any: 2009-05-16, 10:04   

Ja mam coś co zwie się Powerstrider, kupiony w zeszłe wakacje w UK i wyglądem to on się niczym nie różni od Powerizera, w zasadzie tylko nazwa jest inna.
_________________
http://puzz.biz.pl/?p=oG45XNVlHUi4
 
     
wojtsen 

Powerizer: M90
skacze od:: maj 2009
Wiek: 38
Do³±czy³: 14 Maj 2009
Posty: 33
Sk±d: Jelenia Góra
Wys³any: 2009-05-17, 20:35   

Ja już się zamotałem z tymi nazwami . Jedni piszą że powerizer a poweriser to co innego , że powerstrider to nowszy powerizer . Kurde ciężka sprawa :D
 
     
Isen 

Wiek: 31
Do³±czy³: 09 Lut 2009
Posty: 4
Wys³any: 2009-05-17, 22:06   

Powerizer to Powerizer , a powerstrider i inne tego typu badziewia to zwykłe podróbki :)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-05-17, 23:06   

Dajcie mi trochę czasu, zmontuje porządny artykuł w tej sprawie i rozwieje wszystkie wątpliwości.

Powtarzam to wielokrotnie: na www.POWERIZER.pl i u autoryzowanych partnerów jest dostępny sprawdzony, wysokiej jakości sprzęt sportowy. Od 2005 roku się tym zajmujemy, mamy największe doświadczenie w Polsce, zadowolonych, uśmiechniętych klientów (z większością jesteśmy na "ty", co też świadczy o naszej trosce o klienta), sprawdzoną jakość i serwis.

Unikajcie osób i firm, które szukają szybkiego i łatwego zarobku oraz podpierają się nazwą "Powerizer" sprzedając inne produkty.

Oto jeden z wielu komicznych opisów produktów, na który możecie się natknąć (zachowana pisownia z oryginałem):
Cytat:
My chcemy sprzedać nasz towar jak najszybciej ,aby móc zakupić następny.

Nie wymaga to komentarza.

My jesteśmy pewni jakości i wartości Powerizer i codziennie mamy tego dowody chociażby w postaci innych firm, które nagminnie się podszywają pod "Powerizer".

Bezpiecznego skakania!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
trusznik19 

Wiek: 30
Do³±czy³: 27 Kwi 2009
Posty: 23
Sk±d: Gorzów Wlkp.
Wys³any: 2009-05-21, 20:37   

Wszystko jest to samo, wszystko idzie z Chin. Powiedzmy że w Chinach jest firma matka a powerizer,skyrunner itd to są dystrybutorzy.
Przecież nie ma w Polsce produkcji sprzętu.
Mi sie wydaje, że powerizer też nie jest taki święty.
Gdzieś widziałem wzmianke o tym że został pozwany do sądu ponieważ zgapił i przerobił nazwę od firmy poweriser. Ale wszystko jedno gdzie i co sie kupuje jak narazie to moje zdanie, bo nic sie jakościowo nigdzie nie powinno różnic.
Oczywiście nasza firma jest najlepsza w polsce, jakościowo i pod każdym innym względem.
 
     
trebor 

Powerizer: Brak
Wiek: 33
Do³±czy³: 19 Cze 2007
Posty: 49
Sk±d: Wielkopolska
Wys³any: 2009-05-21, 22:58   

Nie ma jednej fabryki w Chinach. Jest kilka fabryk. Poweriser, Skyrunner i Powerizer/Powerstrider majÄ… oddzielne fabryki.

Co do sprawy sÄ…dowej to prawda.

Ale i tak ważna jest gwarancja i suport, a takiego jak w powerizer.pl to nie ma nigdzie:D
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2009-05-22, 13:20   

Swoją drogą, fajne jest to, że Lukassus nie zamyka się w temacie Powerizerów - mozna zamówić też inne rodzaje szczudeł, akcesoria innych marek, myślę, że to wzorowa postawa wobec klienta :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
payonk 
powoli zaczyna się wznosić


Powerizer: m70 + full KrKochrona
skacze od:: 20.08.2008
Wiek: 35
Do³±czy³: 18 Sie 2008
Posty: 127
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-05-22, 14:03   

powerizer a powerstrider? roznica jak przy adidas i adidos ;] a niby tez wszystko z chin..
_________________
Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze
Masz 2 dni wolnego
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2009-05-22, 14:20   

Prawda jest taka, że Chiny podrabiają wszytko i to niejednokrotnie w takim stylu, że trudno jest odróznić podróby od oryginału, jedynie materialy są "ciut" gorsze :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
trusznik19 

Wiek: 30
Do³±czy³: 27 Kwi 2009
Posty: 23
Sk±d: Gorzów Wlkp.
Wys³any: 2009-05-23, 18:43   

Z resztą co nazwac podróbą a co oryginałem?
Ale powerizer i tak zadzi.
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2009-05-23, 22:23   

no to koniec gadania - zapraszam do skakania;-)
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2009-05-24, 21:42   

trusznik19 napisa³/a:
Z resztą co nazwac podróbą a co oryginałem?
Ale powerizer i tak zadzi.


Podróbka, to w naszym przypadku towar wyprodukowany niedbale, z za przeproszeniem ch****** serwisem, klekoczący, skrzypiący. A co najlepsze, nie licencjonowany. Nie wnikam w to, kto taki oferuje, bo to kwestia oczywista...
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
laki1992 

Wiek: 32
Do³±czy³: 01 Cze 2009
Posty: 2
Sk±d: opole
Wys³any: 2009-06-01, 22:03   

Sorki ze dalej pociagne temat no ale jestem przed zakupem powerka i tez znalazłem powerstrider cena podobna do powerizer wszystko identyczne sprezyna weglowa tylko inne trzymanie kolana czy jak to sie tam nazywa nie jak w wiekszosci ryrka owinieta pianka tylko tak jakby na zepy albo cos w tym rodzaju dałbym link ale wiem ze to jest zabronione:) no chyba ze sie myle.

Nie wiem czy te innowacyjne rozwiazanie trzymania kolana jest w pełni dobre?
jesli sie admin zgodzi wrzuce link.
 
 
     
MarradXD 

skacze od:: 03.03.2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³: 11 Lut 2009
Posty: 44
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 2009-06-02, 14:33   

mój kolega ma podróbke na rzepe straszna sprawa. Po jakimś czasie zaczeła się odpinać. chciał naprawidź i dał to krawca krawiec źle zrobił i teraz on będzie robił a ja ze swoim powerizerem nie mam problemów.
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2009-06-03, 17:46   

Mówcie co chcecie, ale kolanka na rzep to pomysł firmy produkującej Poweriser, czyli jedne z najlepszych jakościowo szczudeł, jak kolega ma podróbki to jego problem. Oryginalne kolanka na rzep są bardzo dobre.
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-06-03, 17:50   

gen100mek ma rację. Poweriser wprowadził kolanka na rzep na rynek jako pierwszy. Jego śladem poszedł Powerizer i 7leagues.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania