Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2012-01-09, 17:13
Wrażenia by Twiti :D
Autor Wiadomo¶æ
Twiti 


Powerizer: M70
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Cze 2007
Posty: 34
Sk±d: Kielce
Wys³any: 2007-06-26, 14:52   Wrażenia by Twiti :D

Ludu pracujący miast i wsi :) opiszę tutaj moje wrażenia dotyczące tego cudownego urządzonka :)

Dostałem Powerizera dziś niestety padało więc nie mogłem od razu wyjść go wypróbować. Postanowiłem przestudiować instrukcję co wyszło mi na dobre hehe. Oskalpowałem Powerka z wszelakiego rodzaju osłon zabezpieczających i czekałem aż pogoda się poprawi.

Doczekałem się godzina 14:00 postanowiłem wyjść wypróbować sprzęcik. Po gorących namowach mamy ... "nie idź to jest niebezpieczne mało stabilnie to wygląda" również po namowach dziadka " Marcin jutro masz egzamin zacznij skakać w czwartek". Postanowiłem wyjść i pokazać im że to nie jest takie trudne...

Jakie było moje zdziwienie gdy wstając myślałem "zaraz zginę :D " przeszedłem pijackim krokiem około 10 metrów podtrzymując się domu ale spoko wytrzaskałem się po buzi w myślach i powiedziałem że muszę się skupić i.... zacząłem iść sam bez trzymanki przeszedłem tak około 15metrów do bramy i z powrotem i tak wieeele razy.
Później spróbowałem biegu to już trochę trudniejsze ale dało się zrobić wybijanie było nieziemskim uczuciem to tak jakby się chodziło po księżycu. Na koniec zostawiłem sobie skakanie nie bardzo wiedziałem od czego zacząć więc zacząłem od ...skakania :) nacisk na pięty i o dziwo super stabilnie szok. Mięśnie czują różnice odczuwalne jest zmęczenie ale takie przyjemne orzeźwiające.
Naprawdę polecam ludzie to jest warte tych pieniędzy jest bezpieczne i stabilne.

Podsumowanie:

45min na Powerizerze
=
nauka chodzenia, biegania (wymaga dopracowania) i skakania na wysokość 50cm :)
Proste, bezpieczne, przyjemne... szokujące obserwatorów ich miny bezcenne za Powerizer zapłacisz kartą MasterCard :)
_________________
Fly Twiti :]
http://b12.grono.net/196/216/gallery-4754442.jpg
Ostatnio zmieniony przez lukassus 2007-06-28, 16:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-06-26, 15:02   

Witamy Twiti wśród użytkowników sprzętu zwanego Powerizer :D
Twiti, jesteś kolejnym przykładem osoby, która migiem opanowała podstawy Powerizer. Właściwie od razu chodziłeś i to SAM! Gratulacje, łatwe to na pewno nie jest, przynajmniej nie dla każdego.

I warte podkreślenia: Powerizer jest bezpieczny i bardzo stabilny.

Powodzenia Twiti na egzaminie. Teraz masz dodatkowÄ… motywacjÄ™ do nauki :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Twiti 


Powerizer: M70
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Cze 2007
Posty: 34
Sk±d: Kielce
Wys³any: 2007-06-28, 11:38   

Muszę to dopisać bo to niesamowite wrażenie :D taki mały PS ;)

Dzisiaj pojechałem na uczelnie po wpis z egzaminu z anglika i do bagażnika wsadziłem powera gdyż kumpel prosił bym mu go pokazał. Spotkaliśmy się przy wejściu i siup za budynek na parking poskakałem troszkę i wtedy zaczęła sie zabawa kumpel przywdział te stylowe buciki i rozpoczął naukę zajeło mu to około 5min więc również bez problemów.

Później znów moja kolej tym razem wybraliśmy się pod bibliotekę :] podnoszę głowę a tam około 10ludów patrzy na mnie jak na ... dziwaka :D hehe poszliśmy za bibliotekę tam kilku ludków prawię się przewróciło o krawężnik ale tak to bywa gdy sie patrzy nie pod nogi tylko na kogoś w powerku :D Przechodząca nieopodal dziewczyna pokazała nam całe uzębienie rozdziawiając buźkę i tworząc z oczu dwie piękne 5-cio złotówki. Ale nie to było najlepsze :D Najlepsze miało dopiero nadejść :D

Udaliśmy się do miejsca które (prawie) każdy student musi minąć w drodze na uczelnie lub do akademików. Ledwie ruszyliśmy a tu... około 40 ludu zaprzestało marszu zwracając swój wzrok na mnie ale były kabarety czułem się jakbym miał jakieś orędzie wygłosić hehe

COÅš FENOMENALNEGO !!!!!!!
_________________
Fly Twiti :]
http://b12.grono.net/196/216/gallery-4754442.jpg
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-06-28, 14:50   

Witaj Twiti :) Cały Kraków Cię pozdrawia i gratuluje tak szybkiej nauki powerizera :P Więc, jako że z Kielc do Krakowa daleko nie jest, zapraszamy cię co niedziela od 11tej do Parku Jordana przy Błoniach. Zapraszam cię w imieniu Grace, A2t2, Matkopa i Swoim. Jest tam wtedy istny cyrk :D Bez obrazy, a publika jesazcze większa niż u Ciebie pod uczelnią . Pozdrowionka ;)
 
 
     
Twiti 


Powerizer: M70
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Cze 2007
Posty: 34
Sk±d: Kielce
Wys³any: 2007-06-28, 20:51   

Lol to jak zjazd prawie hehe :D Możliwe że się wybiorę ale to jak się czegoś więcej nauczę ;) na razie to skoki i bieg dopracowuje :D tak by robić to szybciej i wyżej (nie koniecznie w tej kolejności :D )

Chciałem opisać dziwny upadek mojego kumpla (którego dzisiaj nauczyłem chodzić) ale nie da się tego za bardzo przedstawić słownie... tak czy siak możecie mi wierzyć że wyglądało to ... niecodziennie nawet jak na Powerizer hehe (nic mu się nie stało nawet zadrapania :) )

Pozdrawiam Kraków :D :zdrowko:
_________________
Fly Twiti :]
http://b12.grono.net/196/216/gallery-4754442.jpg
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-06-28, 23:41   

Tobie taka publika pasuje lubisz zwracac na siebie uwage. Ja nie bardzo wiec skacze na uboczu :)
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-07-02, 09:43   

matkop, JA CI POKAŻĘ !!!! Na jakim uboczu? Chyba muszę wzbudzić w Tobie więcej odwagi!! Pozdrowionka, to nie jest zwracanie na siebie uwagi, to jest coś niezwykłego wśród zwykłych ludzi , zwykłym świecie, który zwariował, a dla którego taki widok jest zwariowany. ODWAGI :P
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-07-02, 20:44   

Ja do Kraka zapraszam tym bardziej, ze do ans co tydzień z Kielc właśnie, jeden żongler dojezdza, bo muz nami milej ćwiczyć niż u siebie samemu :P

Eh, przyniesiecie w końcu powerka, to sobie popróbuje to moze i kasa znajdize sie szybciej na te zabwake :P
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
Twiti 


Powerizer: M70
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Cze 2007
Posty: 34
Sk±d: Kielce
Wys³any: 2007-07-03, 05:53   

Ech a ja 6tego dnia posiadania powera (czyli w niedzielę) nagrałem filmik i leży to u kumpla bo mu się pinacle sypie :mur: i nie może złożyć :beczy:
_________________
Fly Twiti :]
http://b12.grono.net/196/216/gallery-4754442.jpg
 
 
     
blitzer 

Do³±czy³: 06 Wrz 2007
Posty: 1
Wys³any: 2007-09-06, 11:06   

Witam wszystkich!

A miałem sobie rower kupić :D

Jednak przez przypadek trafiłem tutaj i o rowerze zapomniałem ;) . Chcę to!!! :P

Widzę, że Twiti z Kielc jesteś :) . Zupełnie jak ja ;) . Chętnie bym zobaczył jak sobie w tym skaczesz :]
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-09-06, 11:25   

blitzer witaj na szczęśliwym forum ludzi pozytywnie rozskakanych!
Twiti zamieścił na forum swoje filmy, także przed spotkaniem możesz zobaczyć, co już na Powerizerze wyczynia :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-06-29, 18:31   

Ja moze nie mam jakiegos specjalnego talentu ale jak bylem 1 raz na powerku tez ze 15 metrow trzymalem sie a potem sam i podbiegiwanie :D :D :D :D PoZdRaWiAm all!!!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania