Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Zamkniêty przez: lukassus
2010-10-14, 19:26
Za mocne sprężyny...

Zostawić stare sprężyny?
Tak - Nauczysz siÄ™ z czasem!
100%
 100%  [ 6 ]
Nie - To nie ma sensu!
0%
 0%  [ 0 ]
G³osowañ: 6
Wszystkich G³osów: 6

Autor Wiadomo¶æ
Obin 

Powerizer: M80
Wiek: 73
Do³±czy³: 18 Lip 2009
Posty: 1
Sk±d: JesteÅ›?
  Wys³any: 2009-07-18, 11:13   Za mocne sprężyny...

Witam

Tydzień temu kupiłem sobie Powerizer M80 co było chyba złym pomysłem jak na moją wagę, wzrost i wiek...
Ważę ~60 Kg i uważam, że ciężko i nisko skacze się na Powerizer'ach M80 ( węgiel ) :wstyd:
Jest jakaś możliwość dokupienia sprężyny o model niższej i w jakiej cenie? (M70)

Słyszałem również, że jak ktoś dobrze opanuje Powerizer'y to powinien brać o model wyższe. Dlatego zrobiłem ankietę. Może to po prostu kwestia czasu zanim się nauczę? :chytry:

@Edit

Mam jescze jedno pytanie - czy stracę gwarancję po wymianie sprężyn?
 
 
     
wyrwilas 

Powerizer: 7leagueboot T-rex
Wiek: 39
Do³±czy³: 30 Kwi 2009
Posty: 15
Sk±d: WrocÅ‚aw
Wys³any: 2009-07-18, 13:13   

Uważam, że spokojnie sobie je zostaw. Na początku będzie ciężko, ale trening czyni mistrza. Jak założysz szkło to też po tygodniu skakania nie będziesz skakać nie wiadomo jak wysoko. Dopóki nie opanujesz podstaw i techniki to o wysokich skokach możesz zapomnieć
 
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-07-18, 14:06   

Doklanie , zostaw po sprężyny na poczatku są twardzsze z czasem robia sie bardzijej miekkie tzn że ....Bardziej sie zginaja :D :zawstydzony:
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2009-07-18, 17:00   

To jest dokładnie to przed czy przestrzegamy. Musisz wiedzieć na co się decydujesz biorąc twardsze spreżyny! Pamiętaj też że nie od razu twoja technika pozwala Ci na wysokie skakanie. Cierpliwości i wytrwałości w treningach. Powerizer na nogach nie sprawia że stajesz się supermanem. Trzeba przelać litry potu na treningach.

Niech twoje doświadczenie będzie przestrogą dla innych. Na początek nie ma co szaleć z siłą Powerizer. Później sprawa ma się inaczej , ale trzeba już umieć skakać i to dość dobrze. Ja jestem w stanie skakać na m110 mimo 67kg wagi ale spędziłem mnóstwo czasu na treningach.

Co do sprężyn skontaktuj się na PM z lukassusem
 
 
     
sakul 

Powerizer: M80
Wiek: 35
Do³±czy³: 15 Cze 2008
Posty: 36
Sk±d: WÄ™gierska Górka/ Krk/Wroc
Wys³any: 2009-07-18, 18:21   

Obin ja waże ok 60 i też mam M80 na początku było ciężko ale jak już opanujesz skoki to nic innego ci nie pozostanie jak frajda z skakania, nie od razu Kraków zbudowano, trzeba ćwiczyć bez przesady ale spokojnie dojdziesz do wprawy
 
     
MarradXD 

skacze od:: 03.03.2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³: 11 Lut 2009
Posty: 44
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 2009-07-18, 18:21   

Też wziąłem o model za duże i przy trzepaku dość wysoko skacze, lecz bez niczego niżej ( to też trochę spowodowanie tym, że jeszczę się trochę boję. )
 
 
     
RoBerCik 
Brat Dany'ego :P


Powerizer: Juz wkrótce Poweriser PR5070. :)
skacze od:: Jak będą powerki to będzie Skakanie. :D
Wiek: 28
Do³±czy³: 28 Lip 2009
Posty: 14
Wys³any: 2009-07-30, 11:07   

Ja biorę model w sam.. raz nie za duży nie za mały ;P
_________________
POWERIZER.! :D
 
 
     
Haku 

Powerizer: Poweriser 70-90
skacze od:: 6 lipca 2010
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Lut 2010
Posty: 112
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: 2010-07-05, 17:27   

przy 62 kg powerisery 70-90 też będą uchodzić za twarde? bo mogą mieć twardość m70 a także m90 a to jest spora różnica..
_________________
Przerwa w skakaniu. Gdy nadchodzi największy progres, gdy zaczyna się jeździć po 300-400 km co tydzień na trening. Taka sobie zdolna Haku skręciła kolano. Brawo.
 
 
     
PeoN 
Kicam jak królik :)

Powerizer: PR5070
skacze od:: 7.07.2010
Wiek: 26
Do³±czy³: 05 Lip 2010
Posty: 14
Sk±d: Adamów
Wys³any: 2010-07-05, 17:33   

Ja bym zostawił.Z czasem będą miękkie i będzie ci się dobrze skakać.A tak to wydasz pieniądze w błoto na nowe sprężyny.Najpierw uginać sprężyny przy płocie a potem skacz już sam :)
_________________
Lubie skakać
Nie lubię upadać
Lubie skakać
Nie lubię się przewracać
Lubię skakać
Nie lubię się wywracać
____________________________

Pamiętaj o opcji "Pomógł"
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2010-07-05, 21:57   

Haku - mogą być twarde.

PeoN - doceniam to, że pomagasz i doradzasz, ale pamiętaj, że ludzie mogą sugerować się tym, co piszesz i na tej podstawie podejmować wiążące decyzje.

Ponowna prośba do pytających i czytających, a nie piszących: zwracajcie uwagę na to, kto doradza i udziela odpowiedzi. Mimo najlepszych intencji i chęci, może to nie być dobra rada, bez pokrycia w wiedzy i doświadczeniu.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania