Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Witajcie
Autor Wiadomo¶æ
Maurox 

Powerizer: M70
skacze od:: 05.09.2009
Wiek: 34
Do³±czy³: 06 Wrz 2009
Posty: 7
Wys³any: 2009-09-06, 20:50   Witajcie

Witam wszystkich.

Mam 20 lat, mieszkam w okolicy Krakowa (miasto w odległości ok. 40km).

O Powerizerach dowiedziałem się niedawno, Ustrojstwa te spodobały mi się od początku, w związku z czym dzisiaj złożyłem zamówienie w T4B.

Ze sportów... przede wszystkim narty, swojego czasu grałem w piłkę nożną (ale to było dawno i nieprawda) i miałem okazję w tamtym roku poznać podstawy jeździectwa. Niestety kondycja moja pozostawia wiele do życzenia, głównie ze względu na siedzący raczej tryb życia (do dobrej zabawy w sporcie trzeba mieć przede wszystkim dobre towarzystwo moim zdaniem, a o to już nieco trudniej. Szczególnie jak się jest anty-socjalnym :P ) Więc mam nadzieję że przy okazji skakania będę miał szansę ją poprawić.

Jeśli chodzi o inne zainteresowania... Dużo czasu spędzam przed PieCem, gram głównie w FPS-y i symulacje lotu. Muzyka... Generalnie większość gatunków poza HH/Techno i pochodne, Metal/Heavy-Metal i cięższe, Disco Polo/inny kicz. (Ten kicz jest tylko do DP żeby się ludzie nie burzyli ;P ) No i lubię oglądać Anime/czytać Mangi :P

Więcej... Być może na jakimś spotkaniu w Kraku, jeśli będzie okazja ;P

Pozdrawiam
Maurox.
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2009-09-06, 22:22   

Witamy na forum :D
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-09-07, 10:26   

Maurox - witaj na największym form Powerizer,

Kiedy zaczynasz skakać na Powerizer?
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Maurox 

Powerizer: M70
skacze od:: 05.09.2009
Wiek: 34
Do³±czy³: 06 Wrz 2009
Posty: 7
Wys³any: 2009-09-07, 10:56   

Spodziewam się przesyłki we wtorek, czyli jutro ;)
Chodzić już miałem okazję się nauczyć (może nie wprawnie, niemniej jednak równowagę jakoś utrzymywałem) - zmieściłem się chyba w tych 'regulaminowych' 5-ciu minutach xD - więc dalej chyba powinno być już z górki, przynajmniej jeśli chodzi o te 'mniej wymyślne' zastosowania (jeśli można nazwać 'mniej wymyślną' jakąkolwiek czynność na tym urządzeniu >.<)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-09-07, 13:11   

Maurox - jeśli wszystko będziesz robił w odpowiedniej kolejności, to błyskawicznie opanujesz podstawy, będziesz szybko śmigał i skakał wysoko
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2009-09-09, 00:35   

Do Krakowa masz niedaleko , napisz kiedy możesz przyjechać i potrenujesz pod naszym pilnym okiem :) . Pisz na PW itp itd zawsze chętnie pomożemy. W Krakowie znajdzie się już kilku dobrym skoczków:)
 
 
     
Maurox 

Powerizer: M70
skacze od:: 05.09.2009
Wiek: 34
Do³±czy³: 06 Wrz 2009
Posty: 7
Wys³any: 2009-09-09, 02:42   

Chętnie się kiedyś wybiorę, tylko główny problem polega na transporcie. Jedyny możliwy środek transportu dla mnie to bus/autobus, a tam może być nieco ciężko z przewiezieniem sprzętu.

Mimo wszystko jednak, liczę na to, że kiedyś będzie okazja się spotkać ;)
 
     
ChildOfJah 
Citius, Altius, Fortius!


Powerizer: M110
Pomóg³: 4 razy
Wiek: 36
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 146
Sk±d: Koszalin / KoÅ‚obrzeg
Wys³any: 2009-09-09, 11:22   

Maurox napisa³/a:
Jedyny możliwy środek transportu dla mnie to bus/autobus, a tam może być nieco ciężko z przewiezieniem sprzętu.


hehe nie jest wcale tak ciężko ja jeździłem u nas PKS z powerizerami i szczudłami i nikt nie miał zastrzeżeń :P mój brat to nawet przewoził monocykl ;)
_________________
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania