Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2010-10-14, 20:21
Pęknięta sprężna
Autor Wiadomo
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-09-13, 16:57   Pęknięta sprężna

Dziś na treningu skakałem sobie z kumplem na powerkach on na swoich ja na swoich i podczas skakania nagle usłyszałem głośne zgrzyty których wibracje odczułem na stopie. Po obejrzeniu uznałem że to chyba tylko piasek. Skakałem dalej i 2x powtórzyło się to samo tym razem już poczułem że powerizer ugina się do maksimum przy minimalnych podskokach na ok 5-10cm chodzić praktycznie się nie da nie wygodne to jest. Kilkadziesiąt warstw ww od wewnętrznej odkleiło sie od reszty całe popękane od zewnętrznej też widać dość duże pęknięcia. Nie wiem co teraz robić bo powerizer jest bezużyteczny chyba że miałbym teraz skakać tylko na prawym powerku. Później dorzucę zdjęcia.

PS. Powerizery mam niewiele ponad miesiąc i skaczę praktycznie dziennie.
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Doczy: 13 Cze 2007
Posty: 350
Skd: Kraków (2 metry nad ziemią)
Wysany: 2009-09-13, 19:35   

No to teraz procedura reklamacyjna :]
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-09-13, 19:46   

No tak. Powiem że po zdjęciu tej gumy z sprężyny wygląda to koszmarnie przez ponad pół sprężyny poodklejaly się i poodpadały duże kawałki sprężyny jutro dodam zdjęcia
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomg: 1 raz
Wiek: 30
Doczy: 29 Pa 2008
Posty: 369
Skd: Koszalin
Wysany: 2009-09-13, 20:54   

Chcialem sie niedlugo salta uczyc ale po 3 dniach juz na maxa co jakis czas (np co 10 skokow) dobijalem sprezyny :P a juz powerki mam 4tygodnie to na materac barak strachu ale jak na betonie by mi tak walnela sprezyna podczas wybicia sie badz ladowania to nie miło :(
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-09-13, 20:56   

Oto zdjęcie niestety niewyraźne bo dziś już ciemno

 
     
oYe 
Disek

Doczy: 02 Wrz 2009
Posty: 17
Wysany: 2009-09-13, 21:08   

szczerze kiedy zdjelismy gumy zabezpieczajace sprezyny to doznalismy szoku :rotfl:
to bylo jeszcze podczas skakania na trawie :zdziwko:

Dobrze, ze sprawdzilismy dokladnie ta sprezyne... bo jutro mielismy robic troche trudniejsze ewolucje i po upadku z takiej wysokosci kolega nie mialby milego ladowania gdyby sprezyna nie zamortyzowała upadku : )

pozdrawiam
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2009-09-14, 00:07   

Ja już 3 złamałem i wiem co to za ból. Przy trzecim złamaniu zaliczyłem największą glebę w całej "karierze" skoczka. Przy pełnej prędkości przy naskoku z jednej nogi strzeliła. Dlatego też teraz przymierzam się do nowego sprzętu(7leagueboots przypuszczalnie) , nie chcę ryzykować zdrowia.
 
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2009-09-14, 18:56   

Ja powoli odnoszę wrażenie, że producent wali po kosztach, bo mamy teraz mały "boom" na szczudełka i trzeba produkować dużo i szybko. Mogę się założyć, że jednocześnie cierpi na tym jakość produkowanych elementów.
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-09-14, 19:04   

Nie wiadomo. Tylko czemu Poweriser i 7milenstiefel maja coraz lepszą jakość a powerizer niby traci na jakości. Każda sprężyna się w końcu złamie,zepsuje,rozszczepi tak jak w każdym sporcie się coś psuje.
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Doczy: 16 Cze 2008
Posty: 286
Skd: Wolsztyn
Wysany: 2009-09-14, 20:03   

Ja osobiście zawsze uważałem Poweriser za sprzęt o klasę wyższy.
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-09-14, 20:06   

Niby poweriser lepszy guma w kopytku sprężyna i wiele innych rzeczy ale nie skakalem na poweriser więc nie wiem.
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomg: 1 raz
Wiek: 30
Doczy: 29 Pa 2008
Posty: 369
Skd: Koszalin
Wysany: 2009-09-14, 20:16   

Poczekamy , zobaczymy co do Siódemek i PoweriSerów nie mam zastrzeżeń bo na nich nie skakałem bazuje na info kupli którzy mieli kontakt (w tym wypadku powerisem)
A co do ''naszych'' PoweriZerow to mam takie same odczucie co gen100mek, Bo ja po 3 tygodniach juz kopyta mam wytarte a w innych skakało by sie dłużej jakieś luzy mam chociaż dokręcam regularnie po skakaniu tam gdzie trzeba i smaruje i wogole lewą spreżyne mam mocniej dobitą ( chociaz jak skacze na 1 to na prawej) i podczas biegu skrzypi mi cos ???? a po 3 dniach juz dobijalem M82 chociaz waze 64 kg .
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomg: 3 razy
Wiek: 29
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 200
Skd: Zabrze
Wysany: 2009-09-14, 20:28   

No widzisz ja może przez gwarancje wezmę spręzyny m90 to ciekawe czy je też tak będę dobijał.
 
     
BlazakoV 
Homo Ignavus

Powerizer: M70
skacze od:: Wszesień '09
Wiek: 34
Doczy: 14 Wrz 2009
Posty: 25
Skd: Bodzew/WWa
Wysany: 2009-09-14, 21:46   

Możliwe jest, że fabryka powerizer/poweriser robi gorsze partie dla powerizerów. Mają podpisaną umowę z konstrukorami, ci nic nie mogą zrobić, bo to Chiny. Fabryka promuje swoją markę. Nie chcę być czarnym prorokiem, ale takie rzeczy się już zdarzały.

Kurczę, chyba wybrałem najgorszy moment na zaczęcie zabawy. :zly:
_________________
Nie ma przypadków!
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2009-09-14, 22:06   

Chłopaki, stonujcie - zasięgnijcie info u źródła.

Boom na Powerizer na świecie to był 2 lata temu, teraz jest stabilizacja - Polsce jest nieco inaczej.

Sprzęt, na którym teraz skaczecie, jest o klasę, dwie lepszy, od tego, który był produkowany jeszcze rok temu.


BlazakoV - wypowiadasz się w tonie, jakbyś posiadał pełną wiedzę w temacie, a w rzeczywistości błądzisz po omacku, a przez swoją retorykę, wprowadzasz innych w błąd - wyluzuj.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
BlazakoV 
Homo Ignavus

Powerizer: M70
skacze od:: Wszesień '09
Wiek: 34
Doczy: 14 Wrz 2009
Posty: 25
Skd: Bodzew/WWa
Wysany: 2009-09-14, 23:33   

OK, fakt, czytając swoje posty faktycznie dochodzę do wniosku, że przesadzam, sieje defetyzm, zniechęcenie, czarny PR itd. :) Trochę to nietaktowne jak na nowego użytkownika.

Urażonych przepraszam - jednocześnie zaznaczam, że pomimo tego co piszę sam to urządzenie (oryginalne) kupiłem. :)

W kwestii formalnej - posiadam pewną wiedzę w zakresie ogólnopojętej produkcji przemysłowej. A jako, że jestem Polakiem spotkałem się z wieloma średnio uczciwymi osobnikami... Stąd to moje marudzenie.

Peace.
_________________
Nie ma przypadków!
 
     
ChildOfJah 
Citius, Altius, Fortius!


Powerizer: M110
Pomg: 4 razy
Wiek: 36
Doczy: 18 Maj 2009
Posty: 146
Skd: Koszalin / Kołobrzeg
Wysany: 2009-09-15, 11:16   

lukassus napisa/a:


Boom na Powerizer na świecie to był 2 lata temu, teraz jest stabilizacja - Polsce jest nieco inaczej.

Sprzęt, na którym teraz skaczecie, jest o klasę, dwie lepszy, od tego, który był produkowany jeszcze rok temu.


Łukasz ma racje :)
A dwa lata temu to dopiero sprężyny pękały :P
_________________
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"
 
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomg: 1 raz
Wiek: 30
Doczy: 29 Pa 2008
Posty: 369
Skd: Koszalin
Wysany: 2009-09-15, 14:45   

No i z tego wszystkiego zapomnialem że te nakretki/sróby sa slabe , chce dokrecic a tu PAC!!!! klucz zeskoczył (??) i u gory w 1 powerku mam troszke zaokrągloną srobke

Nic nie mowie ze to wina Łukasza tylko ze troche slabej jakiosci , ale da sie zyc :P

Lukassus tylko rozprowadza ten sprzet on go NIE PRODUKUJE !!!!!!!!!
 
 
     
oYe 
Disek

Doczy: 02 Wrz 2009
Posty: 17
Wysany: 2009-09-15, 14:45   

I o czym ta rozmowa :)
gwarancja jest i tyle. Gdyby chcieli na tym zarobic to by nie dali tej gwarancji ;], a puki jest to nie ma o czym gadac :]

Blazkov
nie mów, że Polak to człowiek płytki i nie uczciwy :o spotkalem sie z innymi narodowosciami i jakos nie jestem przekonany do włochów itp... gdzie mnie chciano "opędzlować" na wieksze pieniadze...

ale wracając do dematu... to nie ma co debatować na temat siódemek i PriSerów.
To forum jest o modelu powerizer (o ile pamietacie) czyli innego modelu z dużymi różnicami jezeli chodzi o budowe.

Rzecz martwa zawsze zawodzi i nie ma co płakać :rotfl:


pozdro :rotfl: :rotfl:
 
     
BlazakoV 
Homo Ignavus

Powerizer: M70
skacze od:: Wszesień '09
Wiek: 34
Doczy: 14 Wrz 2009
Posty: 25
Skd: Bodzew/WWa
Wysany: 2009-09-15, 17:17   

Polak to przede wszystkim człowiek z natury chytry i cwany, lata zaborów i okupacji nas tego nauczyły... Nic w tym złego. Nieuczciwi zdarzają się wszędzie jednakowo - ale w połączeniu z tymi cechami tworzą mieszankę wybuchową.

A mój nick to Blaz_a_koV. Tyle w kwestii OT. :)

Co do sprężyn... Próbował już je ktoś modyfikować na własną rękę? Chodzi mi tutaj o bardziej zaawansowane pomysły niż opona rowerowa jako nakładka... Pytam z ciekawości, osobiście nie znam się na tym za grosz i wiem, że najprędzej bym to popsuł (dal tego się dotykać nie będę), ale może ma ktoś znajomych będących "w temacie"?
_________________
Nie ma przypadków!
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania