Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2010-07-25, 12:44
Pożegnanie/Powitanie
Autor Wiadomo
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2009-09-15, 23:42   Pożegnanie/Powitanie

Spędziliśmy na Powerizer wiele pięknych chwil , były głównie wzloty ale i zdarzały się upadki.
Powerizer był jak dziewczyna ( czasami nawet ważniejszy :) ) ale po pewnym wyjeździe (czyt Aubria) razem z Walcem poznaliśmy nową "ukochaną". Czar Powerizer prysł i zauroczyliśmy się w 7leagueboot. Przed nim Powerizer wydawał się nam najpięknieszy , najlepszy i w ogóle, ale nie da się oszukać zmysłów na tyle aby nie dostrzec "piękna" siódemek.

Od około 3 tygodni skaczemy właśnie na nich ale dopiero teraz postanowiliśmy się przyznać.
Tak więc można powiedzieć ,że opuściliśmy grono Powerizerowiczów. Sprzęt kupiliśmy w Czechach podczas wizyty w parku linowym.

Mam nadzieje że nie zostaniemy wyklęci z grona za zdradę.

Teraz trochę o sprzęcie bo mamy nadzieje ,że kiedyś też będziecie mieli okazje skosztować tego luksusu :)

Wrażenia są fantastyczne , sprzęt kompletnie inaczej się zachowuje a dbałość o szczegóły jest wręcz zaskakująca. Nic tu nie skrzypi, nie piszczy i chodzi wręcz bajecznie gładko. Sprężyna z włókna szklanego jest ekstra , zmęczenie po treningu 3 razy mniejsze a rezultaty jeszcze lepsze niż na naszej "eks". Sprzęt jest trochę cięższy co da się odczuć ale nie dziwota bo nawet rama jest grubsza...

Wrzucimy kilka zdjęć jak szalejemy ma siódemkach. Frajda jest przednia.

Powerizer był dla nas pierwszą miłością o której się nie zapomina , dlatego dalej chętnie będziemy wam pomagać w kwestiach z nim związanych , bo po to tu jesteśmy. Chcieliśmy się poprostu pochwalić nowym nabytkiem i zdać relację przyszłym kupcom.
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomg: 115 razy
Wiek: 43
Doczy: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Skd: Mińsk Mazowiecki
Wysany: 2009-09-16, 00:03   

http://www.7milowebuty.pl/
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Darkon 
Administrator Sieci XOL

Powerizer: M100
skacze od:: 25 Kwietnia
Wiek: 31
Doczy: 04 Cze 2009
Posty: 73
Skd: Siedlce
Wysany: 2009-09-16, 00:16   

Życzę Powodzenia, Może kiedyś jak zawitam na Aubrii to też kupię siódemki :P Ale póki co trenuje na powerkach
_________________
Moje Portfolio i Blog JSDK
Portal o Tupacu Amaru Shakur Darkonia Records - Projekt podziemnej wytwórni muzycznej
 
 
     
Sky 
Powerizer :***

Powerizer: M80 (70-80 kg)
skacze od:: 10 lipca ;)
Wiek: 30
Doczy: 26 Lut 2009
Posty: 11
Wysany: 2009-09-16, 13:58   

matkop a mógłbym się dowiedzieć ile taki "luksus" kosztuje ? :D
 
 
     
BlazakoV 
Homo Ignavus

Powerizer: M70
skacze od:: Wszesień '09
Wiek: 34
Doczy: 14 Wrz 2009
Posty: 25
Skd: Bodzew/WWa
Wysany: 2009-09-16, 17:40   

@Sky, sądząc po cenach w niemieckich sklepach (Google) kosztują podobnie/niewiele więcej. Tylko problem jest w tym, że sprzęt oficialnie nie istnieje w Polsce. O ile jeżeli ktoś mieszka w Krakowie, wypad do Czech po części/do serwisu nie sprawia jakiegoś ultrawielkiego problemu, o tyle jeżeli ktoś mieszka gdzieś dalej, problem staje się poważny. Sprzęt niestety wieczny nie jest.
_________________
Nie ma przypadków!
 
     
Lelek 


Powerizer: Pro-Jump EXO Pro - CZ70
skacze od:: 13.06.2008
Doczy: 18 Cze 2008
Posty: 43
Skd: Kraków
Wysany: 2009-09-16, 22:30   

To ja dopnę się pod temat.
Chłopaki przywieźli 7 Milowe Buty i chwała im za to ogromna. Bo mogłem je wypróbować, pobawić się chwilę i ta krótka chwila zapomnienia dała mi masę frajdy, która zaowocowała silnym przyciąganiem któremu nie można się oprzeć...

Jestem kolejnym szczęśliwym posiadaczem siódemek :D . Nowa skoczna rzeczywistość wbija w ziemie.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomg: 16 razy
Wiek: 34
Doczy: 29 Maj 2007
Posty: 666
Skd: Kraków
Wysany: 2009-09-17, 11:07   

Dostałem pytanie na PW czym się różnią 7league od Powerków , więc
Różnic jest sporo sam nie wiem od czego zacząć:
Sprężyna - zrobiona z włókna szklanego , pracuje kompletnie inaczej od włokna węglowego , nie musisz wkładać tak dużo siły w skakanie a rezultaty są takie same. W dodatku jest bardzo wytrzymała.
Rama - jest grubsza i wytrzymalsza co ma duże znaczenie dla cięższych użytkowników,
Guma - W prawdzie nie jest wymienna ale nie zużywa się tak jak ta w Powerizer i jest bardzo przyczepna i gruba
Wiązania - Pompki aluminiowe i paski ,które się nie rozciągają a przy kolanku ochronna poduszeczka , żeby było wygodniej. Trochę trzeba uważać na zapięcie na górze ,bo można je zepsuć źle zapinając ( podwójny system zapięcia)
Łożyska ślizgowe - wykonane z metalu a nie z plastiku nie wyrabiają się i nie wymagają smarowania
Osłona sprężyny jest bardzo gruba i nie trzeba dodatkowo zabezpieczać bo nic się nie może stać.

Jak oczymś zapomniałem to dopiszcie.
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania