Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
powerizer VS skyrunner
Autor Wiadomo¶æ
gulagula 

Do³±czy³: 24 Wrz 2009
Posty: 4
Sk±d: Rzeszów
Wys³any: 2009-09-24, 13:20   powerizer VS skyrunner

Witam
Co jest lepsze powerizer czy skyrunner?
 
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 14 Lis 2008
Posty: 160
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-09-24, 13:51   

Wszystko to kwestia gustu i tego czy chcesz się czuć bezpiecznie, czy wolisz jak to ktoś kiedyś określił "grać w rosyjską ruletkę", bo może uda Ci się trafić na dobry model skyrunnera, który się nie rozpadnie od razu.



Ja, osobiście mając do czynienia z oboma wybieram powerizera. ( Czuję się w nim o wiele bezpieczniej, stabilniej). Poza tym, jak już pisałem kiedyś mój kolega po 2 miesiącach posiadania skyrunnera ma większe(widoczne) uszkodzenia niż ja po 8 miesiącach.

Tak więc, jak dla mnie powerizer>skyrunner.


PS.
Polecam opcjÄ™ szukaj - naprawdÄ™ pomaga.
 
     
gulagula 

Do³±czy³: 24 Wrz 2009
Posty: 4
Sk±d: Rzeszów
Wys³any: 2009-09-24, 14:41   

mam 63KG, 185cm i 15 lat. czy ten model powerejzera jest dla mnie odpowiedni? I czy na zdjęciach nie widać jakiegoś uszkodzenia?
 
 
     
Butla1994 

Powerizer: 7leagueboot T-rex i PowerStrider CZ 90-100
skacze od:: 28.07.2009r
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 29
Do³±czy³: 12 Maj 2007
Posty: 200
Sk±d: Zabrze
Wys³any: 2009-09-24, 16:34   

Powiem ci tak jeśli masz 15 lat i 185cm wzrostu to raczej ten powinien być dobry. Ja ważę kilo więcej od ciebie i m70 dobijałem bez problemu po 2 tyg skakania teraz biorę m90. M80 starczy ci na dłuższą metę bo jak wiesz z czasem sprężyny łatwiej się będą uginać. Sprzęt wygląda na oryginalny bo chyba Toys4Boys nie ma podróbek. Sprzęt chyba nowy bo ma folie i sprężyna z włókna węglowego z tego co widzę. Choć spytałbym się o numer seryjny i zweryfikował go u lukasa wtedy masz 100% pewności.
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2009-09-24, 21:49   

Jeżeli z toys4boys to na pewno Powerizer , ale pytanie powstaje czy to są aktualne zdjęcia sprzętu , czy był on używany , jeśli tak to w jaki sposób.

Jeśli się tego dowiesz i wszystko będzie grało to możesz brać.
 
 
     
Haku 

Powerizer: Poweriser 70-90
skacze od:: 6 lipca 2010
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Lut 2010
Posty: 112
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: 2010-06-18, 08:14   

Czy mógł by ktoś wyrazić obiektywna opinię o skyrunnerze? Bo mam możliwość odkupienia za 100 zł od kolegi z mojego miasta. I przynajmniej do uzbierania kasy na lepszy sprzet mogłabym na tym skakać. Co w skyyrunerze sie najczęściej psuje? Czy można przełozyć sprężyny ze skyrunnerów do powerizerów (te oryginalne są złamane). Tylko nie mówcie że warto czekać i nie kupować bo ja to wiem. Czekam na obiektywne opinię, a najlepiej osób które posiadały ten sprzęt, bo ciężko cos ocenić nie skacząc na tym co nie?
_________________
Przerwa w skakaniu. Gdy nadchodzi największy progres, gdy zaczyna się jeździć po 300-400 km co tydzień na trening. Taka sobie zdolna Haku skręciła kolano. Brawo.
 
 
     
ChildOfJah 
Citius, Altius, Fortius!


Powerizer: M110
Pomóg³: 4 razy
Wiek: 36
Do³±czy³: 18 Maj 2009
Posty: 146
Sk±d: Koszalin / KoÅ‚obrzeg
Wys³any: 2010-06-21, 20:40   

Zapięcia na nogi do bani, nie trzymają dobrze stopy. Sprężyny bardzo miękkie (jak wszedłem na niby 120kg to uginały się odrazu)

Sama jakość sprzętu pozostawia wiele do życzenia. Rama się wygina. Więcej grzechów nie pamiętam :P
_________________
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe po prostu wymaga więcej czasu"
 
 
     
EMEK 
Kombinatorek


Powerizer: M80
skacze od:: 16.10.1009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 36
Do³±czy³: 16 Pa¼ 2009
Posty: 61
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: 2010-06-22, 10:51   

za sprezyny + skyrunnera zapłacisz tyle, ze kupisz już nowy model skyrunnera...

W tej cenie dostaniesz juz uzywanego powerizera ze sztywnym kolankiem
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2010-06-22, 11:12   

www.skyrunnery.pl

można też kupić okazyjnie oryginalne Poweriser:
http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1220

uważajcie np. na allegro, gdzie można kupić nowe Poweriser Advance, ale z 2007roku (np. plastikowe obejmy na miękkie kolanka) i bez gwarancji (!) :kwasny:
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
belisima12 
why?


Powerizer: M70,M90
skacze od:: 2008
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 29
Do³±czy³: 29 Lip 2008
Posty: 47
Sk±d: Rybnik
Wys³any: 2010-06-22, 13:03   

lukassus,
taki off top mały da się wsadzić miękkie kolanka z powerisera do powerizera?

[ Komentarz dodany przez: lukassus: 2010-06-22, 14:06 ]
tak


a jaki koszt? nowych/używanych kolanek?
_________________
Why?
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania