Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kacper + Powerizer + ...
Autor Wiadomo¶æ
prezes 
powerteam.arena.art.pl

Powerizer: M90
Zaproszone osoby: 15
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 22 Maj 2007
Posty: 92
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2007-07-10, 23:41   Kacper + Powerizer + ...

Ostatnio zmieniony przez lukassus 2007-07-10, 23:44, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Yurek 
PoczÄ…tkujÄ…cy


Wiek: 33
Do³±czy³: 21 Cze 2007
Posty: 10
Sk±d: LÄ™bork - Pomorze
Wys³any: 2007-07-13, 11:38   

Musze przyznać, to na rowerze było naprawdę zabawne ^^
Czekamy na zawody :D Powerower ;p
_________________
...Życie nie po to jest by brać...
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-07-13, 11:41   

Yurek - szczerze pisząc, pierwszy raz widziałem kogoś jadącego rowerem na Powerizer. Nie jestem do końca pewien, czy to jest bezpieczne. Powerower, powerizerbike, powerbikeizer... jakby tego nie pisać, brzmi extremalnie.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Twiti 


Powerizer: M70
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 38
Do³±czy³: 21 Cze 2007
Posty: 34
Sk±d: Kielce
Wys³any: 2007-07-14, 09:30   

Kacper mam pytanie gdzie uczyłeś się fronta ??? bo becka to też będę kminił na pasach ale fronta nie wiem gdzie wykręcać :/ Jak się uczyłem normalnego to robiłem do piachu ale na powerku do piachu to nie jest dobry pomysł chyba... :] Niestety nie mam dostępu do materacy więc ta opcja odpada...

PS Przy becku wiem że jest trochę inne uczucie tzn powerek ciąży ale jak jest przy froncie ???
_________________
Fly Twiti :]
http://b12.grono.net/196/216/gallery-4754442.jpg
 
 
     
Kacper 
powerteam.arena.art.pl


Powerizer: PR90120
skacze od:: maj 2007
Wiek: 33
Do³±czy³: 04 Lip 2007
Posty: 57
Sk±d: Koszalin/Warszawa
Wys³any: 2007-07-16, 19:28   

(KGA) występowaliśmy w Borkowie przez dwa dni. Razem z kolegą rozłożyliśmy sobie takie jakby materace ale ze snopków siana. Gdy już je ułożyliśmy kolega wziął lekki rozbieg wybił się i wylądował na tyłek. Ja żeby nie być gorszym zrobiłem to samo z tym że wziąłem większy rozbieg i za pierwszym razem wylądowałem na nogi tylko że kopytka mi utkwiły w snopkach i się przewróciłem. Za drugim razem nie próbowałem już na snopki tylko od razu na trawę i wyszło mi, tzn. nie przewróciłem się.
Na początku ciężar powerizer przeszkadzał, teraz uczę się go wykorzystać. Przy salcie przednim ciężar nie jest przeszkodą. Siła odśrodkowa wypycha powerizer do góry gdy skaczę.
Nie wiem na jakim poziomie jest twoja akrobatyka ale proponuje poćwiczyć salta przednie na odskoczni. Jeżeli chce się skoczyć ładne salto na powerizer a nie takie "żeby tylko przeżyć" trzba mieć w jednym polcu salto bez powerizer.

Pozdrawiam wszystkich maniaków powerizer.
 
     
Kacper 
powerteam.arena.art.pl


Powerizer: PR90120
skacze od:: maj 2007
Wiek: 33
Do³±czy³: 04 Lip 2007
Posty: 57
Sk±d: Koszalin/Warszawa
Wys³any: 2007-07-16, 19:32   

o sorry bardzo. coś mi tutaj ucięło początek mojego tekstu.

Tam na początku chciałem napisałem że mieliśmy występ dwu dniowy na wsi w Borkowie.
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-08-07, 16:29   

cóż, na ostatnim KKZ padł pomysł chodzenia na powerkach po slack linie (luźna lina) lub też jazdy na mono.... Mam tlko nadzieję, że nie będzie kombo wszystkich 3 rzeczy...
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-08-08, 00:55   

to mogłoby być nawet efektowne :P :P nic przyjdzie mi sie nauczyc na mono
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2007-08-08, 06:45   

A najlepsze byłoby jeździć na mono, mając na nogach powerka i wszystko dzxieje się na slack linie :hyhy: kto się podejmie??
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 38
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-08-08, 19:34   

i jeszcze żonglwoać - kwint esencja KKZ ;P
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-08-13, 23:14   

a żeby było śmieszniej, to wszystko jest jak najbardziej możliwe, tylko kto się tego podejmie ;)

powerizer+slack - ciekawe się zapowiada. Na początek proponuję spacer po linii prostej na płaskiej powierzchni na Powerizer by się przekonać, czy jest to w ogóle wykonalne. Slack najlepiej powiesić nisko (przez duże N).

powerizer+mono - na dwóch kółkach da radę, są i tacy co potrafią na jednym, tylko czy macie tak wysokie siodełka :)

powerizer i żonglowanie to banał (dla tych co potrafią żonglować :) )
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania