Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
zmiana z F na M?
Autor Wiadomo¶æ
DzicysÄ… 

Powerizer: F50
skacze od:: 26.04.2009
Do³±czy³: 27 Kwi 2009
Posty: 9
Wys³any: 2009-05-28, 15:54   zmiana z F na M?

Zacząłem się właśnie zastawiać dzisiaj nad zmianą z modelu F50/60 (nie wiem jaki mam bo to co pisze na sprężynie się waha wiedzy tymi dwoma modelami) na model z serii M.
Mam 13 lat (no tyle będzie za 8 dni)
Waga to 44kilo, a wzrost to 162cm. Na "fce" skaczę od listopada zeszłego roku, no tak w sumie to odkąd śnieg stopniał więc tak kwietnia. Wiem że za wcześnie na zmianę ale czy tak na święta bożego narodzenia (urosnę i przytyje) mógłbym myśleć o modelu M60 albo M70?
Wyczytałem też informacje o modelach nowej generacji. Czy Lukass robił już testy na tych modelach nowej generacji? Ile taki model z tej 4generacjii z serii M mógłby kosztowa?

I dziwne jest robienie nowych tematów, nie mogłem znaleźć "przycisku" wyślij.
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 14 Lis 2008
Posty: 160
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-05-28, 16:22   

Myślę, że na święta będziesz mógł się już spokojnie na m60 zdecydować ;]

Jak już lukass mówił - 4 generacja wcale nie jest lepsza od tych, na których aktualnie skaczemy.
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-05-28, 20:35   

Dzicysą - spokojnie możesz już myśleć nad zmianą. Jesteś akurat w wieku, kiedy rośnie się jak na drożdżach.

W ofercie jest tylko sprawdzony i przetestowany sprzęt, którego ja sam jestem pewien w 100%!
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
DzicysÄ… 

Powerizer: F50
skacze od:: 26.04.2009
Do³±czy³: 27 Kwi 2009
Posty: 9
Wys³any: 2009-05-28, 20:45   

Kiedy uda mi się sprężyny z mojej Fki ugiąć całkowicie (teraz to chyba tylko do połowy uginam) to przerzucę się na M60 i tak z ciekawości to bym się z kimś spotkał w Krakowie (z kimś kto ma M70) i poskakał żeby zobaczyć ile uginam sprężyny, a jak wyjdzie mi za mało o ile ugnę je coś to kupie te M60 i już. Więc w połowie wakacji czy jakoś tak pewnie zawitam w sklepie zonglerka.pl i przymierze M60 albo M70 o ile uda mi się gdzieś w tym czasie co ugnę moje do końca spotkać z kimś kto ma M70.
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 14 Lis 2008
Posty: 160
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-05-28, 21:18   

Z góry Ci mówię - ciężko Ci będzie ugiąć. Zwykle skaczę na M60ww. Jak założyłem Neli ( nie wiem jakie ona ma ) - M70 czy M80 miałem dość duży problem z uginaniem sprężyn- w sumie to trochę uginałem, ale skakałem o wiele niżej niż na moich. Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się, tylko brał M 60 ;p
 
     
DzicysÄ… 

Powerizer: F50
skacze od:: 26.04.2009
Do³±czy³: 27 Kwi 2009
Posty: 9
Wys³any: 2009-05-28, 21:35   

no to jak ugnę moje (kurde nadal nie wiem) sprężyny do 56 kilo to F50 czy F60?
No to jak ugnę moje powerki do końca to zapowiada się wypad do Krakowa po M60, akurat mam urodziny w czerwcu :)
 
     
gen100mek 
Wariat :)


Powerizer: M70ww w fazie oczekiwnia na zakup
skacze od:: 13.06.2008
Wiek: 32
Do³±czy³: 16 Cze 2008
Posty: 286
Sk±d: Wolsztyn
Wys³any: 2009-05-29, 11:08   

F60 masz. Kup sobie M60 ww i będzie git, ewentualnie M70ws :)
_________________
Poniższe stwierdzenie jest prawdziwe.
Powyższe stwierdzenie jest fałszywe.
 
 
     
DzicysÄ… 

Powerizer: F50
skacze od:: 26.04.2009
Do³±czy³: 27 Kwi 2009
Posty: 9
Wys³any: 2009-05-29, 12:54   

Wolę włókna węglowe więc wezmę M60ww
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania