Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Grzesiek z dylematem M60 czy M70
Autor Wiadomo¶æ
Gz3sQ 

Wiek: 31
Do³±czy³: 07 Wrz 2007
Posty: 1
Wys³any: 2007-09-07, 11:35   

Elo :) Nazywam się Grzesiek i mam dylemat... Tzn. mam zamiar kupić sobie Powerizera. Ważę jakieś 53kg więc powinienem niby kupić M60. Ale rozważam też zakup M70 ponieważ jestem bardzo wysportowany i robie salta nawet bez pomocy żadnych urządzeń, a poza tym nie chcę wydać 1300zł na zabawkę która posłuży mi tylko przez kilka miesięcy.. Nie wiem jednak czy nie przeceniam swoich możliwości, bo nigdy nie miałem do czynienia z takim sprzętem. W takim przypadku proszę Was (posiadaczy Powerizera) o pomoc przy wyborze odpowiedniego dla mnie modelu. Z góry dzięki za posty zwrotne :)
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2007-09-07, 16:06   

53 na m70 to juz dość sporo będzie dość trudno uzyskać pełne ugięcie
ale masz 14 lat więc raczej kilogramów będzie CI przybywać, jak podkreśliłeś jesteś wysportowany jeżeli twarda sprężyna Cię nie zniechęci (na początku trudniejsza i żmudniejsza nauka mniejsza przyjemność z użytkowania powerizera ) to wybierz " cięższy model" w przyszłości gdy nauczysz się wykorzystywać pełnie mocy m70 będzie lepsze ( aczkolwiek brakuje Ci sporo kg :/ )
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-09-07, 17:00   

Gz3sQ - Witamy na najbardziej rozskakanym forum w polskiej cyberprzestrzeni!
Mimo 14 lat polecam wybór modelu M60, przy twojej obecnej wadze 53kg, ten model powinien najbardziej ci odpowiadać. Biorąc model mocniejszy np. M70, może się okazać, że jego sprężyny będą dla ciebie zbyt twarde i ich ugięcie będzie sprawiało ci (być może) kłopot. Zakładając M60 od razu będziesz wiedział jakie cudo masz na nogach i niemalże natychmiast będziesz mógł w pełni cieszyć się z Powerizer i możlwości, jakie on daje :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Lier 
what went wrong?


Powerizer: M70
skacze od:: 06.08.07
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 34
Do³±czy³: 17 Cze 2007
Posty: 24
Sk±d: JastrzÄ™bie Zdrój
Wys³any: 2007-09-07, 18:33   

To prawda, ja ważę 57-58 kg i początek miałem trudny naprawdę, ale wiesz jaka jest frajda gdy się taaaak wysoko skaczę i osobiście doradzam wziąć twarszy model. Napoczątku bęędzie naaprawdę trudno (ja miałem problem pierwsze 2-3 tygodnie :P ) - ale potem same ++ z tego wyboru będą. Ja tak uważam :) Pozdro
_________________
są kobiety bezcenne.. za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2007-09-07, 18:46   

Lier - dzięki swojej wytrwałości teraz się cieszysz w pełni z Powerizer. Nie każdy ma w sobie tyle determinacji.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania