Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
M90
Autor Wiadomo¶æ
Rambo 


Do³±czy³: 24 Gru 2009
Posty: 2
Sk±d: BiaÅ‚ystok
Wys³any: 2009-12-24, 22:55   M90

Po pierwsze witam(jestem nowy). planuje zakup "powerków" i nie wiem czy model M90 ( a znalazłem dobrą ofertę) nie będzie dla mnie za mocny. Mam 185cm wzrostu, jakies 74 kg, 14lat, i niestety nigdy na tym nie skakałem (ale w końcu trzeba spróbować). Proszę o odpowiedź
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-12-24, 23:54   

Rambo - witaj na najbardziej rozskakanym forum w cyberprzestrzeni.

Przy wadze 74kg powinieneś dać radę na M90 - ten model jest dedykowany dla osób od 81 do 90kg. Napisz coś więcej o tym modelu, to będziemy w stanie precyzyjniej ci odpowiedzieć.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
EMEK 
Kombinatorek


Powerizer: M80
skacze od:: 16.10.1009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 36
Do³±czy³: 16 Pa¼ 2009
Posty: 61
Sk±d: PoznaÅ„
Wys³any: 2009-12-25, 15:20   

Dac rade dasz, ale na początku będzie ciężej.
Mam 67kg/183cm I kupiłem m80, dziewczyna m70.

Lekkie skoki/nauka o wiele łatwiej idą mi na m70. Są bardziej miękkie, łatwiej rozskakać się na płaskim terenie. Mniej siły trzeba wkładać, ruch sprężyny czuć nawet przy delikatnym kroku. O wiele mniej zakwasów itp po treningu.
Subiektywne odczucie jakby "płynięcia".

m80.
To jakbym wsiadł do sportowego auta. Twardziej. Odczuwalnie. Zrobienie skoku na wysokość bez problemu osiągalną z miejsca na na m70, tu wymaga zeskoku, lub rozbiegu.
Czuję podczas skakania uderzenia o podłoże, dopiero chwila potem zaczyna się sprężynka giąć.
Po miesiącu (albo inaczej 10-20godzin skakania) zacząłem jednak te twardość wykorzystywać, szybciej biegnąc i zeskakując z 1,5m murku. Tu m70 miał 90% zgięcia, a m80 może z 60%...

Zależy wg mnie co chcesz robić. Im większe skoki, tym większa energia do zamortyzowania podczas lądowania (potrzebna mocniejsza sprężyna).
Mocniejsza sprężyna może nieco ostudzić zapał do nauki, kiedy się człowiek przekona, że to jednak trzeba się wybić samemu, sprężyna sama nic nie zrobi.
Na filmach w necie są głownie ludzie co już umieją skakać i mają rozwinięte odpowiednie mięśnie. U nich ewolucje wyglądają na bajecznie proste do wykonania.

SÄ… ludzie o mojej wadze co skaczÄ… na m110/120
 
 
     
Rambo 


Do³±czy³: 24 Gru 2009
Posty: 2
Sk±d: BiaÅ‚ystok
Wys³any: 2009-12-25, 18:29   

No więc jest to (podobno) prawdziwy powerizer ( nie skyrunner, i inne historie) sprężyny z włókna węglowego, no i model jak juz napisałem M90. I Dzięki wam wielkie że ktoś zainteresował się moim postem. Dzięki!!!
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-12-25, 19:49   

Rambo - oryginalny Powerizer poznasz po numerze seryjnym, który możesz zweryfikować u mnie.

EMEK napisał bardzo wartościowego posta.

A atencja na forum to rzecz zwykła :)
(choć niezwykła w porównaniu z innymi forami dyskusyjnymi w sieci).
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Dany 
Bez Granic


Powerizer: Spreżyny PoweriSer 120+ rama PoweriZer
Zaproszone osoby: 1
skacze od:: 2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 30
Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008
Posty: 369
Sk±d: Koszalin
Wys³any: 2010-01-03, 00:15   

Rambo, Witaj na forum.
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania