Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu! Strona Gwna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  Uytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Ogoszenie 

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: lukassus
2012-03-28, 14:27
Poweriser ADVANCE PR7090
Autor Wiadomo
hitman 

Powerizer: PR7090 Advance
skacze od:: 09.01.2012 od godziny 11:07 ^^
Wiek: 32
Doczy: 07 Gru 2007
Posty: 18
Skd: Ujazd
  Wysany: 2012-03-26, 17:06   Poweriser ADVANCE PR7090

OGŁOSZENIE ANULOWANE!
---

MODEL: Poweriser ADVANCE PR7090
DATA ZAKUPU: 4 stycznia 2012
NA GWARANCJI: tak (jeszcze ok 10 miesięcy gwarancji)
CENA SPRZEDAŻY: 1299zł
KOSZT WYSYŁKI: wysyłka darmowa!
WYSYŁKA: poczta polska / odbiór osobisty

STAN: używany
PIERWSZY WŁAŚCICIEL: tak
GDZIE KUPIONY: POWERISER Polska - ZAVA Group
ORYGINALNE OPAKOWANIE: tak
WAGA NAJCIĘŻSZEGO UŻYTKOWNIKA: 73kg

MODYFIKACJE: tak - na zdjęciu widać na sprężynach splot z brązowej linki - to tylko po to aby chroniło przed przypadkowym uderzeniem o przeszkodę - oczywiście na życzenie kupującego mogę je zdjąć. Nawet nie wiem czy to zalicza się do modyfikacji... ale żeby nie było niedomówień wolę napisać.

POWÓD SPRZEDAŻY: Sprzedaję gdyż nie mam czasu na skakanie i dodatkowo niedługo lecę za granicę ... poskakać, ale na rowerze (street Trial). Poweriser to fajny sport, ale niestety - ja już się "urodziłem" na rowerze i jednak wolę rower ^^ oraz oczywiście dodatkowo przydałoby mi się trochę kasy na nowy telefon bo mój stara komóra już ledwo zipie po tylu upadkach xD

KOMENTARZ SPRZEDAJĄCEGO: Założone parę razy na nogi - nauczyłem się chodzić, biegać i trochę skakać, ale nigdy na nich nie szalałem. Sam ważę 65kg ale 2x założył je mój brat (73kg). W sumie miałem je na nogach raptem 2 tygodnie xD Poweriser noszą lekkie i zarazem nieuniknione dla każdego ślady użytkowania (wewnętrzna strona rurek aluminiowych trochę poobijana i z tyłu na sprężynach gumy trochę pękły, ale sprzęt jest sprawny w 100%-ach i nawet nie widać tych delikatnych uszkodzeń) i od ponad miesiąca leżą w szafie więc po co mają się marnować? Posiadam oryginalne opakowanie w IDEALNYM stanie. Mam też oczywiście komplet wszystkich dokumentów, instrukcji, ulotek oraz dowód zakupu - PARAGON. Jak wiadomo, Powerisery ADVANCE są jeszcze na gwarancji (niecałe 10 miesięcy pozostało). Jeżeli zainteresowana kupnem osoba chciałaby je zakupić poprzez Allegro - nie ma problemu - wystarczy mi dać znać a podam link do aukcji jak coś.

Podsumowując:
STAN TECHNICZNY: 6/6 (dbałem o to aby był zawsze dobrze nasmarowany i aby nic się nie obluzowało / trzeszczało)
STAN WIZUALNY: 5/6 (delikatnie poobijany od wewnętrznej strony - normalne ślady użytkowania)
Zdjęcia wyślę zainteresowanym na maila

Zainteresowanych bardzo proszę o kontaktowanie się tylko drogą mailową!
- hitman4791@gmail.com


Pozdrawiam
-Piotrek


Na potrzeby weryfikacji:
nr sprężyn: 274
oryginalny kolor osłony sprężyn: CZARNY
kolor sprężyn: ZIELONE
Dane kontaktowe sprzedającego:
-email: hitman4791@gmail.com
-tel kom: 723339144
-imię: Piotr
Oświadczam, że jestem pełnoletni i jestem właścicielem Poweriserów.

1.JPG
Plik cignito 38 raz(y) 122.2 KB

Ostatnio zmieniony przez lukassus 2012-03-28, 14:27, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
     
hitman 

Powerizer: PR7090 Advance
skacze od:: 09.01.2012 od godziny 11:07 ^^
Wiek: 32
Doczy: 07 Gru 2007
Posty: 18
Skd: Ujazd
Wysany: 2012-03-27, 19:56   

Chciałem dodać, że widoczne plastiki gdzie stawia się stopę / buta oczywiście umyję xD Tak samo niech nikogo nie przeraża fakt prawego zapięcia - wygląda jakby było postrzępione, mocno zużyte - a tak naprawdę zdjęcie niewyraźne i do tego też lekko ubrudziło mi się to od butów :/

Tak jak pisałem - mogę wysłać zdjęcia dodatkowe na maila zainteresowanej osoby - także takie zdjęcia jakie sobie ktoś życzy (np. zdjęcie samego zapięcia, rzepów, stopki czy czegokolwiek.) To zdjęcie było robione w pośpiechu za co przepraszam.

Czekam na oferty bo wierzcie mi - na prawdę warto gdyż to prawie nowy sprzęt - lekko używany :) ;)
 
 
     
hitman 

Powerizer: PR7090 Advance
skacze od:: 09.01.2012 od godziny 11:07 ^^
Wiek: 32
Doczy: 07 Gru 2007
Posty: 18
Skd: Ujazd
Wysany: 2012-03-28, 13:12   

UWAGA!

Dzisiaj moje powerisery zostały oddane w dobre ręce - mojemu bratu xD Zdecydowałem się ich nie sprzedawać jednak gdyż jak wrócę zza granicy to znowu pewnie najdzie mnie ochota na skakanie a tak - oddaję je w ręce mojego brata, który pewnie wreszcie nauczy się porządnie skakać.

Także mam ogromną prośbę do naszego mistrza i mentora - lukassus'a aby usunął ten post gdyż jednak Powerki są dla mnie zbyt cenne aby je sprzedawać / wymieniać na bezużyteczny telefon xD Kocham sporty extremalne a Poweriser to moje drugie imię. (pewnie jakbym je sprzedał to później bym je na nowo kupował po jakimś czasie.)

Bardzo przepraszam za takie zamieszanie, jest mi trochę głupio gdyż mogłem się zastanowić bardziej :wstyd:

Z góry dziękuję lukassus'owi za cierpliwość, poświęcony czas na przeczytanie, akceptowanie i usunięcie tego posta - to się już NIGDY nie powtórzy ;)


Pozdrawiam ;)
 
 
     
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczące szczudła - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudłoskoczki - siedmiomilowe szczudła - dostępne marki - skaczące buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudła - jumping stilts - powerizers - szczudła powerizer - szczudła do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudła - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoła Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoła sportów ekstremalnych - szczudła do skakania