Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
coÅ› dla kobiety
Autor Wiadomo¶æ
dzikusek 

Do³±czy³: 03 Cze 2008
Posty: 9
Wys³any: 2008-06-03, 13:52   coÅ› dla kobiety

witam,

chce zrobić prezent swojej kobiecie bo wiem że powerizer jej sie spodba jaki wybrać? czy ma to jakieś znaczenie czy dla kobiet czy nie? ma 170cm 64kg. napewno nie będzie tym spacerować tylko jak pojmie co i jak to napewno będzie szaleć, co możecie polecić?
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-03, 14:27   

M70 - M80.

Byle tylko M80 źle nie zrozumiała, bo jeszcze dostaniesz płaskiego :D .
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
Grace 
organizator


Powerizer: M70 ;D
Zaproszone osoby: 73
skacze od:: sierpień 2007/czerwiec 2008
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 39
Do³±czy³a: 11 Maj 2007
Posty: 348
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-06-03, 15:38   

Hej, ja waze ok 55kg i skacze na M70, przy czym mam sprężynkę z włókna węglowego i według porównań chłopaków to jest ok M90. twarde, ale daje rade.

Spokojnie możesz jej M80 kupić.
_________________
GRACEPOLAND.com zapraszam po PoweriSer w Krakowie ;)
 
 
     
claudia332 

Pomog³a: 8 razy
Do³±czy³a: 08 Maj 2008
Posty: 220
Sk±d: Maków Mazowiecki
Wys³any: 2008-06-03, 16:42   

kurcze żeby i u mnie się taki rycerz znalazł hahaha :) A co do powerka to M80 zawsze lepiej wyższy brać :) pozdrawiam
_________________
Za rok w wakacje może o tej samej porze przed ołtarzem :) :)
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-03, 17:35   

Tak w sumie na myśl mi przyszło pytanie: czemu na forum przyjęło się wszystkim doradzać model wyżej? Myślę, że te zakresy wagowe i, co za tym idzie, modele obu serii (M i F) skądś się wzięły, nikt sobie nie spojrzał na sprężynę i nie powiedział "ta słabo wyszła, to tą nazwijmy M60, wszyscy i tak biorą model wyżej"...

Przedziały wagowe są tak wytyczone, aby dać odpowiednią dawkę wrażeń i BEZPIECZEŃSTWA. Tak, wiem, dużo osób chce "mocnych wrażeń", ale traci przy tym na bezpieczeństwie.

claudia332 napisa³/a:
co do powerka to M80 zawsze lepiej wyższy brać

Nie wiem skąd ten wniosek. "Sie przytyje"? Na powerku co najwyżej można stracić na wadze.

Dzikusek, powiedz nam jeszcze ile Ty ważysz, bo idę o zakład, że nie pozwolisz swej lubej skakać samej, więc weź jeszcze siebie pod uwagę. Zakładając, że ważysz DO 80 kg to wtedy bierz M80, jak DO 90, bierzcie M90 - luba prędzej czy później nauczy się skakać na tak twardym modelu.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
dzikusek 

Do³±czy³: 03 Cze 2008
Posty: 9
Wys³any: 2008-06-04, 07:42   

werbel ja to może i kiedyś poskaczę ale mam wątpliwości co do tego bo mam kłopoty z kolanami a ja waże 103 kg:D. więc raczej jej nie zabiorę zabaweczki:). czyli rozumiem że sugerujecie m80 w tym wypadku?
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-04, 12:11   

M70 na moje oko... Chyba, że chce się trochę na początku pomęczyć, a potem wyżej skakać to M80.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
dzikusek 

Do³±czy³: 03 Cze 2008
Posty: 9
Wys³any: 2008-06-04, 13:47   

wiesz moim zdaniem wole aby sie pomeczyla trochę niżeli za jakieś 3-4 miesiące czy trochę więcej kupować kolejnego powerka.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-04, 15:08   

Tylko jej tego nie powiedz, bo będzie, że jej wyrzucasz, że tyje ;) .

No to kupuj M80.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
dzikusek 

Do³±czy³: 03 Cze 2008
Posty: 9
Wys³any: 2008-06-04, 15:11   

he he spoko spoko co innego u niej tyle waży:P. ale dzięki za rade zacznę się przymierzać do szybkiego kupna;)
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2008-06-04, 19:24   

dzikusek napisa³/a:
witam,

chce zrobić prezent swojej kobiecie bo wiem że powerizer jej sie spodba jaki wybrać? czy ma to jakieś znaczenie czy dla kobiet czy nie? ma 170cm 64kg. napewno nie będzie tym spacerować tylko jak pojmie co i jak to napewno będzie szaleć, co możecie polecić?


witaj dzikusek,

zdecydowanie polecam M70. Jak będziesz już zdecydowany na zakup, zadzwoń do mnie, porozmawiamy na spokojnie o najlepszym wyborze.

Werbel napisa³/a:
Tak w sumie na myśl mi przyszło pytanie: czemu na forum przyjęło się wszystkim doradzać model wyżej? Myślę, że te zakresy wagowe i, co za tym idzie, modele obu serii (M i F) skądś się wzięły, nikt sobie nie spojrzał na sprężynę i nie powiedział "ta słabo wyszła, to tą nazwijmy M60, wszyscy i tak biorą model wyżej"...

Przedziały wagowe są tak wytyczone, aby dać odpowiednią dawkę wrażeń i BEZPIECZEŃSTWA. Tak, wiem, dużo osób chce "mocnych wrażeń", ale traci przy tym na bezpieczeństwie.


Werbel - założenie dobre, wnioski błędne. Ważne jest, aby nie wybierać modeli poniżej swojej wagi, ponieważ to może skutkować zniszczeniem sprzętu albo/i szybszym zużyciem

każdy Powerizer jest bezpieczny
wybierając mocniejszy model co najwyżej nie nauczymy się w pełni wykorzystywać możliwości sprzętu, a w rezultacie nie będziemy się w cieszyć z Powerizera bardzo bardzo, a jedynie bardzo :)
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-05, 08:29   

Luka, sam kiedyś pisałeś, że przedziały wagowe są właśnie tak ustawione, poszukam tego wątku w wolnej chwili ;>.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-06-05, 13:17   

1. Ciężko mi rozstrzygnąć czy m70 czy m80. Warto mieć na uwadze że wybranie zbyt "ciężkiego"
modelu może zabrać frajdę. Też miałem taki okres gdy byłem troszkę podłamany czy dobrze wybrałem ( 65 kg - m80) czy nie powinienem mieć m70 a teraz uważam że bym mógł na m90 startować spokojnie ,chociaż jeszcze niedawno wydawał mi się zbyt twardy. Bardzo dużo zależy od indywidualnych predyspozycji.


2. Werbel doradza się wybieranie modelu o 1 -2 wyższego w przypadkach gdy Powerizer ma być wykorzystywany ekstremalnie w pełnym rozumieniu tego słowa. Nawet na stronie producenta jest notka o tym żeby wybierać modele wyższe ,gdy ma się ochotę na coś więcej.
Ba! Nawet jest napisane że powerizer mógłby ulec uszkodzeniu przy ekstremalnym używaniu na sprzęcie "w twoim rozmiarze".
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-05, 19:50   

Może i macie rację, ale wiele osób mówi o ekstremalnym użytkowaniu tak naprawdę nie wiedząc co ich czeka ;) ...

Matkop, znam ten moment o którym mówisz - ważę 52 kg, a mam M70, na razie staram się ugiąć w pełni obie sprężyny, chociaż ciężko mi się przełamać po ostatnim upadku na altergrawitacji... Po jakim czasie udało Ci się po raz pierwszy zgiąć obie do końca?
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-06-05, 21:01   

Werbel napisa³/a:
Może i macie rację, ale wiele osób mówi o ekstremalnym użytkowaniu tak naprawdę nie wiedząc co ich czeka ;) ...

Matkop, znam ten moment o którym mówisz - ważę 52 kg, a mam M70, na razie staram się ugiąć w pełni obie sprężyny, chociaż ciężko mi się przełamać po ostatnim upadku na altergrawitacji... Po jakim czasie udało Ci się po raz pierwszy zgiąć obie do końca?


Trochę mi zajęło ugięcie sprężyn. Najpierw ugiąłem jedną przy biegu ,potem po dobrym miesiącu udało mi się 2 ale nad równym ugięciem pracować trzeba sporo. Na początku pełne ugięcie bardzo wybija z równowagi. Dzisiaj bez większego wysiłku ugiąłem na max m90 Walcowe. Kwestia czasu tylko i wyłącznie. Pytanie tylko komu na ile zapału starczy.
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-05, 21:04   

Ja jestem na etapie uginania obu sprężyn w biegu, ale żeby poskakać na obie nogi... muszę się psychicznie przełamać, bo jak wiesz równowagę się traci w powietrzu, a ja po pewnej wysokości zaczynam się tego bać i nie mogę się przełamać.

No nic, jutro trening na mieście, zobaczymy.
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
matkop 
Semper in altum

Powerizer: 7leagueboot T-rex
skacze od:: maj 2007
Pomóg³: 16 razy
Wiek: 34
Do³±czy³: 29 Maj 2007
Posty: 666
Sk±d: Kraków
Wys³any: 2008-06-05, 21:10   

Ja czujÄ™ blokadÄ™ psychicznÄ… gdy nie mam ochraniaczy, albo mam tylko na nadgarstki.
Dlatego zakładam komplet :) . Nawet jeśli ściągnę tylko kask to już jest jakoś inaczej.
 
 
     
Werbel 
Lotnik


Powerizer: M70 (waga: 52 kg)
skacze od:: 24.12.2007
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 335
Sk±d: ToruÅ„
Wys³any: 2008-06-05, 21:15   

Bez ochraniaczy na nadgarstki bym nawet nie podskoczył ;) .
_________________
Miłego skakania!
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania