Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
165 cm wzrostu 47kg jaki model.
Autor Wiadomo¶æ
Rademer 

Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 10
Sk±d: BieruÅ„
Wys³any: 2009-05-02, 19:29   165 cm wzrostu 47kg jaki model.

Witam, mam 14 lat, waze 47kg i mam 165cm wzrostu, o powerizer dowiedzialem sie dzisiaj i szczerze mowiac bardzo mnie zaciekawilo. Jednak zastanawiam sie czy warto, przedchwila wyobrazilem siebie na powerizer (moze to dziwne ale tak :P ) jak sobie skakam, wyobrazilem sobie takze jak probuje robic salto... skok, obrot o 180 stopni i glowa o ziemie, co sie laczy z prawdopodobna smiercia jesli kark by sie zlamal czy cos innego sie stalo. Czy taka sytuacja jest mozliwa ? Jedynie to nie przekonuje mnie do powerizera. A wracajac do kupna to zbytnio nie wiem czy wybrac model dla doroslych czy dla mlodych. Wiec pisze tego posta byscie mi doradzili.
 
 
     
trebor 

Powerizer: Brak
Wiek: 33
Do³±czy³: 19 Cze 2007
Posty: 49
Sk±d: Wielkopolska
Wys³any: 2009-05-02, 21:53   

Możesz wybrać między F50, albo M60. Tutaj niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni :D

Jadąc rowerem możesz wpaść pod samochód i Cię zabije. Oglądając telewizor podczas burzy gdy piorun uderzy w antenę kineskop wybucha i zabija. Siedząc na krześle pneumatycznym(komputerowym) wystrzeliwuje ta sprężyna od regulacji wysokości i Cię zabija(były 2 takie przypadki) Jadąc na rolkach przewracasz się uderzasz głową i giniesz.

Wniosek wszędzie może Ci się coś stać. Wszystko jest dla ludzi, jeżeli będziesz pamiętał o ochraniaczach i o metodzie małych kroków (nic na siłe i wszystko po kolei) nic Ci nie powinno się stać.

I pamiętaj jeżeli masz coś robić to myśl że Ci się to uda, bo jeżeli boisz się tego wykonać to masz większe prawdopodobieństwo że Ci się nie uda.
 
     
MarradXD 

skacze od:: 03.03.2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³: 11 Lut 2009
Posty: 44
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 2009-05-02, 21:55   

To tak bierz M, ponieważ jesteś już wystarczająco dorosły i skakanie na F nie sprawiało by ci takiej wielkiej frajdy. Moja koleżanka też myślała odrazu o robieniu salt, rozmyśliła się po kilku krokach. potrzeba dużo treningów żeby się nauczyć salta. Pierwszy szon lepiej poświęć na podstawowe : bieganie,skakanie. chodzenie, zeskakiwanie, przeskakiwanie i triki typu grab rozkrocznia.

Oczywiście że jestmożliwość urazów, więc trzeba być zawsze dobrze zabezpieczonym.

Na twoim miejscu wybrałbym M60 ponieważ teraz zaczniesz rosnąć.

Edit. za wolno pisze wszyscy mnie wyprzedzają jak ja pisze notke to w tym czasie już zdąża ktoś inny napisać mniejwięcej to samo :/
Ostatnio zmieniony przez MarradXD 2009-05-02, 21:58, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Rademer 

Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 10
Sk±d: BieruÅ„
Wys³any: 2009-05-02, 21:56   

Haha no wlasnie wszystko szlo fajnie az pomyslalem sobie o tej przewrotce :P Czekam na dalsze komentarze, a i mam jeszcze pytanie, ochraniacze maja byc jakies profeszjonal czy moga byc zwykle ze sklepu rowerowego ? :)
 
 
     
MarradXD 

skacze od:: 03.03.2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³: 11 Lut 2009
Posty: 44
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 2009-05-02, 22:00   

ja mam zwykłe. takie o jakich mówisz.

[ Komentarz dodany przez: lukassus: 2009-05-03, 23:15 ]
dwója za ortografię!

[ Komentarz dodany przez: MarradXD: 2009-05-03, 23:15 ]
Już poprawiam mówisz-mowa racja. Jestem dysortografikiem a nie chce mi się ściągać firefox'a.
Ostatnio zmieniony przez MarradXD 2009-05-13, 19:52, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
     
Rademer 

Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 10
Sk±d: BieruÅ„
Wys³any: 2009-05-03, 09:23   

hmm... no dobra zamowie m60, a z saltem to sie kiedy indziej zobaczy ;p najpierw chyba pojde na jakies materace czy cóś, a potem sie za salto zabiore, no nic, dzieki za pomoc :) zamawiam m60.


Edit: Kolejne pytanie, czesto lamie sie ta tasma z wlokna weglowego czy tam szklanego ? Ile to kosztuje, w zadnym sklepie tego nie umiem znalezc? I czy na tej stronie moge kupic dobrego powerizera http://www.toys4boys.pl/Powerizer-item150.html czy to jakas podrobka ?
 
 
     
Kar 

Powerizer: M60
skacze od:: Luty '09
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 30
Do³±czy³: 14 Lis 2008
Posty: 160
Sk±d: Warszawa
Wys³any: 2009-05-03, 16:36   

Jak będziesz miał powerki na nogach , przestaniesz myśleć o robineiu salta za szybko :D . Masz na myśli sprężynę? Ona nie powinna się łamać, jeśli tak się stanie - jest to usterka fabryczna i trzeba ją jak najszybciej zgłosić do Lukassa.


Toys4boys- tak , jest to autoryzowany partner powerizer.pl Resztę partnerów znajdziesz na tej stronie.
 
     
Rademer 

Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 10
Sk±d: BieruÅ„
Wys³any: 2009-05-03, 17:45   

Dzieki za szybka odpowiedz :) No to kupuje powerki, dzieki jeszcze raz
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-05-03, 22:47   

Rademer napisa³/a:
am 14 lat, waze 47kg i mam 165cm wzrostu

Redemer - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce,

jesteś bardzo lekki, tabelarycznie pasuje ci tylko F50, ale biorąc pod uwagę twój wiek proponuję rozważenie modelu M60

Powerizer jest absolutnie bezpieczny. To, że inni potrafią na Powerizer robić salta i skakać przez samochody, nie znaczy, że każdy kto ma Powerizer automatycznie to potrafi. Nie każdy kierowca lub/i właściciel samochodu potrafi jeździć na nim na dwóch kołach czy wchodzić w zakręty 120km/h.

trebor napisa³/a:
I pamiętaj jeżeli masz coś robić to myśl że Ci się to uda[/b]

bardzo mądre słowa!

Rademer napisa³/a:
ochraniacze maja byc jakies profeszjonal czy moga byc zwykle ze sklepu rowerowego ?

im lepsze tym lepiej dla ciebie. Zwykłe do jazdy na rolkach, rowerze czy deskorolce wystarczą. Polecam zestaw krk - bardzo rozsądna cena za przyzwoitą jakość.

Rademer napisa³/a:
a z saltem to sie kiedy indziej zobaczy

najpierw na sucho, później w ogóle bierz pod uwagę salto na Powerizer

Rademer napisa³/a:
czesto lamie sie ta tasma z wlokna weglowego czy tam szklanego

to jest solidna sprężyna

toys4boys to autoryzowany sprzedawca Powerizer. Pełna lista autoryzowanych sprzedawców jest na www.POWERIZER.pl
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Rademer 

Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 10
Sk±d: BieruÅ„
Wys³any: 2009-05-04, 16:34   

Cytat:
jesteÅ› bardzo lekki
No niestety tak, mam lekka niedowage, poprostu mam zbyt dobra przemiane materii. No ale odkad sie zaciekawilem powerizerem zaczalem jesc wszystko co ma duzo kcal, bo wiem ze trudno mi bedzie sie wybic z powerka majac taka wage. Mam nadzieje ze to cos pomoze, chociaz tyle zebym sie miescil w tym 51-60 :P A co do tych ochraniaczy krk, to gdy wpisuje to w googlach, wyskakuja mi strony z ochraniaczami na piszczel do bmxa i ochraniacze na kolana krk, na lokcie i nadgarstki nie widze, pozatym sa 2 rodzaje, krk masochist i marou, ktore sa lepsze ?


P.S. Znalazlem strone z ochraniaczami w innym dziale, zeby nie zameczac innych :P pozostaje pytanie czy lepsze marou czy masochist ? Chyba ze te siatkarskie lepsze ?

P.S.2 Poprzeszukiwalem jeszcze forum i ktos pisal ze w krakowie mozna kupic dosyc dobre ochraniacze, a za niedlugo wybieram sie do siostry do krakowa, wiec moglby mi ktos powiedziec gdzie dokladnie sie sklep z tymi ochraniaczami znajduje ? Chyba ze nie kupowac takich i kupic te chwalone przez wszystkich krk marou przez internet ?
 
 
     
lukassus 
Administrator
ekspert Powerizer


Powerizer: najlepszy :p
Zaproszone osoby: 978
skacze od:: 2005r.
Pomóg³: 115 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 20 Kwi 2007
Posty: 4015
Sk±d: MiÅ„sk Mazowiecki
Wys³any: 2009-05-04, 16:55   

Rademer - jakich ochronek nie kupisz, będą dobre. Rozsądnie podejdź do tematu. Siatkarskie to najtańsze i najwygodniejsze rozwiązanie, niestety masz nieosłonięte w nich kolana, więc w razie upadku narażasz się na zdarcie kolan. Marou są miękkie i ochraniają kolana (moim zdaniem najlepszy wybór). Masochist są bardzo dobre, twarde, większość osób łączy podobny typ ochronek z siatkarskimi.

Jest kilka wątków na forum poruszających tę kwestię.
_________________
Kup oryginalny Poweriser bezpośrednio od profesjonalistów! | Sklep online: www.poweriser.pl
Nowe i używane! Z gwarancją! Raty! Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, części zamienne i akcesoria.

Pamiętaj o magicznej opcji 'pomógł':





www.AcroSchool.pl - naucz się skakać na Poweriser w 10 minut!
www.Poweriser.pl - najnowsze modele Poweriser już dostęne!


Twoja reklama tutaj? Napisz e-mail: forum(maupa)powerizer.pl i Wybij się z tłumu!
www.sxt-scooters.pl - składane hulajnogi elektryczne i spalinowe.
 
     
Rademer 

Do³±czy³: 02 Maj 2009
Posty: 10
Sk±d: BieruÅ„
Wys³any: 2009-05-06, 22:26   

Kurcze, za niedlugo bede zamawiac powerki, ale im dluzej czekam na nie, tym mniej mi sie na nich skakac, tez tak mieliscie ? powoli zaczynam sie bac ze nie bede na nich skakac :przestraszony: A tak pozatym to wybrac sprezyny z wlokna szklanego czy weglowego ? Wegolowe podobno lepsze ale niektorym polecaja szklane wiec sie pytam :P
 
 
     
MarradXD 

skacze od:: 03.03.2009
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 28
Do³±czy³: 11 Lut 2009
Posty: 44
Sk±d: Szczecin
Wys³any: 2009-05-06, 22:41   

spokojnie jak założysz powerki to znowu ci się zachce.

A co do sprężyn polecam węglowe ponieważ są fajne (też takie mam i spełniają się w 100%)
 
 
     
walec 


Powerizer: 7 leagueboot S-Rex
skacze od:: lipca 2007
Wiek: 41
Do³±czy³: 13 Cze 2007
Posty: 350
Sk±d: Kraków (2 metry nad ziemiÄ…)
Wys³any: 2009-05-07, 01:11   

Bierz węgiel, póki jeszcze jest, nie pożałujesz. Polecam ochraniacze masohist - mają plastikową miskę ochronną , według mnie są lepsze, a morou są przeznaczone generalnie pod spodnie na snowboard. Krk ochrona nie ma ochraniaczy na nadgarstki, tylko kolana i łokcie, no i odzież. Możesz wziąźć ochraniacze kolan i piszczeli - przyda ci się, jeżeli będziesz chciał skakać w terenie, są one również idealne na rower dwu i jednokołowy, wtedy nie będziesz używał również siatkarskich. Nadgarstki musisz upolować gdzie indziej, im bardziej zachodzą na przedramię -tym lepiej je usztywniają i chronią podczas uderzenia.
_________________
Są rzeczy, których naprawić się nie da. Lecz te i wszystkie inne problemy przeskoczy Walec.
 
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania